Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Андріївські вечорниці на Поліссі

Фішки туру:
  • Ворожіння на Андрія
  • Кулінарний майстер-клас
Ціна туру:
від 880 грн
Дата екскурсії Тур в аріхві
Кількість днів 1 день
Країна Украина
Регіон Полісся
Область Житомирська
Маршрут Київ - Коростишів - Городське - Київ
Тип транспорту Автобус
Місце зустрічі Академмістечко
Дод. послуги
Тип харчування Обід (1)
Примітки
Очікуйте інфолист
 

Андріївські вечорниці - дивовижна і весела традиція, що пройшла до нашого часу крізь багато століть. ANGA Travel запрошує вас відправитися на Полісся, і не тільки подивитися на місцеві визначні пам'ятки, а й взяти участь у веселому святкуванні, обрядах і майстер-класах! Ця одноденна екскурсія по Україні - відмінний спосіб розважитися і отримати море нових вражень!

8:00 Всі учасники екскурсії збираються в умовленому місці в Києві, після чого сідаємо в автобус і вирушаємо назустріч новим враженням.

Точну інформацію про місце і час збору ви зможете дізнатися за кілька днів до початку екскурсії в рубриці Інфолисти.

Перший пункт, що входить в наш тур вихідного дня по Україні - красивий Коростишівський парк, який розкинувся навколо родового маєтку графа Густава Олізара.

 

За часів, коли містом правили Олізари, Коростишів вважався одним з найкрасивіших міст у всій Східній Європі. Граф Олізар перетворив родовий замок у надзвичайно красивий, розкішний палац, і розбив навколо нього прекрасний парк, який зберігся до наших днів.

 

Ми побуваємо в Коростишівському кар'єрі і Коростишівському каньйоні. Панорама, яка відкривається в тутешніх місцях, просто захоплює дух. Потужні скелясті береги, невимовно красиві пейзажі - сюди однозначно варто приїхати кожному, хто потребує натхнення і цінує справжню красу природи.

Крім того, тут можна буде зробити багато відмінних фотографій, що стануть справжньою окрасою домашнього фотоархіву і ваших соцмереж.

Далі виїжджаємо на Високий камінь.

Високий камінь - затоплений кар'єр, на місці якого утворилося дивовижної краси озеро. Порослі соснами і березами високі скелясті береги чимось схожі з річками та озерами Карелії, і залишають незабутнє враження.

13:00-17:00 Святкуємо Андріївські вечорниці!

За старовинним українським звичаєм молоді дівчата і хлопці 12 грудня збиралися на вечірку, влаштовували різноманітні ігри, ворожіння і співали пісні.

Головний ритуал Андріївських вечорниць - кусання Калити, яка символізує бога-предка - сонце. Сам ритуал був дуже веселий, до неї під'їжджали на коцюбі, ніби на коні, перестрибуючи розкладені на підлозі рогачі і кочерги.

Андріївські ворожіння - ритуал, якого дівчата чекали цілий рік, щоб дізнатися, яка доля їх чекає. Їх існувало дуже багато, з воском, зерном, соломою, домашніми тваринами, вогнем, водою і багатьом іншим.

 

Що чекатиме учасників нашої одноденної екскурсії під час святкувань:

  • Смачний святковий обід (суп або борщ, індичка в гарбузі, соління, картопля з печі, м'ясні крученики з грибами, короп в сметані, млинці, узвар, м'ясна нарізка);
  • Обрядові Андріївські ворожіння, під час яких учасники спробують дізнатися свою майбутню долю;
  • Кулінарний майстер-клас з приготування балабушок з тіста;
  • Різні народні ігри та розваги.
  • Катання на возі.

 

Цікаво, що за старих часів Калиту називали святом парубків, адже саме в цей день їм дозволялося пустувати і бешкетувати, і не боятися ніякого покарання. І хлопці цією можливістю користувалися вдосталь: розмальовували вікна в будинках, знімали ворота, посипали стежки, по яких дівчата поверталися додому, соломою і поливали буряковим квасом. Так що в цей день і ви зможете дозволити собі трохи побешкетувати;)

17:15 Після веселих святкувань збираємося, і виїжджаємо назад до Києва.

18:30 Повертаємося до столиці, і вирушаємо додому, відпочивати після веселощів, розповідати друзям про прекрасно проведений день і планувати нові подорожі з ANGA Travel!

Тури по Україні з Києва - це можливість більше дізнатися про нашу країну і її дивовижні місця, а їх надзвичайно багато. Поїхали з нами - буде цікаво!

 

Міста що відвідуються
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали