Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Аристократичне життя Липок

Фішки туру:
 • Один з фешенебельних районів Києва
 • Особняки Липок
 • Маріїнський палац
Ціна туру:
від 210 грн
Дата екскурсії Тур в аріхві
Кількість днів 1 день
Країна Украина
Регіон Полісся
Область Київська
Тип транспорту Пішки
Місце зустрічі ст.м.Хрещатик
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки
Очікуйте інфолист

Початок о 10:00 (зустріч групи - ст. м. Хрещатик, вихід до вул. Інституцької)

Тривалість 3 години (включаючи 45 хв. екскурсію в Маріїнському палаці)  

Час початку екскурсії вказано орієнтовно, більш докладно про місце і час зустрічі ви зможете дізнатися за два дні до екскурсії в рубриці ІНФОЛИСТИ.

На дату 22.01.2022 - початок пішохідної екскурсії о 12.00, початок екскурсії в Маріїнському палаці - о 14.00

 

 

Квартал, де жили аристократи і багачі, резиденція київських губернаторів, улюблене місце відпочинку імператорської сім'ї, місце пансіону шляхетних дівчат — все це Шовковичний та Липовий гаї.

Якщо Поділ називають Київською майстернею, Володимирську — серцем Києва, то Липки — пульт управління, з якого керують країною.

Цей мікрорайон Києва завжди асоціювався з розкішним, багатим життям і владою. Саме сюди після трудових буднів приїжджали відпочивати чиновники, дворяни і купці. Тут проводили бали і укладали вигідні угоди, звідси починали свій шлях плітки і плелися хитромудрі інтриги.

Красиві особняки перемежовуються з будівлями вищих органів влади країни: Верховний Суд, Національний банк України, Кабінет Міністрів і Верховна Рада, Офіс Президента — все зосереджено тут.

Шовковична, Липська, Банкова і Інститутська — ці вулиці завжди знаходилися в самому центрі цікавих подій, а в місцевих маєтках приховано безліч цікавих історій і легенд. А місцева архітектура зачарує вас з перших хвилин прогулянки.

 

На що ми подивимося і про що дізнаємося під час прогулянки:

 • Де знаходиться згадуваний в стародавніх літописах Клов, і де сьогодні ховається річка з однойменною назвою;
 • Як плац, на якому колись проходила військова муштра, сьогодні перетворився в один з найулюбленіших парків жителів Києва;
 • Чому один з найбільш фешенебельних мікрорайонів столиці України назвали в честь старого липового гаю;
 • Побачимо два знаменитих київських палацу: Кловський і Маріїнський;
 • Подивимося на дивовижну архітектуру головної цитаделі фінансів України — Національного банку;
 • Зблизька розглянемо найвідоміші будинки Липок: Будинок з химерами, особняк Лібермана, Офіс Президента, Будинок Уварової, Будинок з каріатидами, Шоколадний будинок і Замок зітхань.

 

Крім того, нам розкажуть багато цікавих моментів, а саме:

 • Чому Замок зітхань отримав таку назву, і хто з колишніх президентів України сьогодні там «зітхає»;
 • Про бізнеси, завдяки яким збагатилися власники Будинку з каріатидами і ренесансного Шоколадного будиночка;
 • В якому будинку Липок проводили найвеселіші бали у всій столиці, а його господиня хизувалася своєю «українськістю»;
 • Де жила найбагатша повитуха Києва, а за часів союзу в цьому будинку ув'язнювали людей. На його стіні і по сьогоднішній день збереглося зображення богині Артеміди, яка з давніх часів вважалася покровителькою породіль.

Наша пішохідна екскурсія Липками продовжиться в інтер’єрах Маріїнського палацу, який сьогодні - офіційна резиденція Президента України, тут відбуваються урочисті події загальнодержавного рівня, зустрічі іноземних делегацій, офіційні прийоми. Під час екскурсії в Маріїнському палаці ви побачите Головну церемоніальну залу, Залу для переговорів, Залу для відпочинку, Залу для частування високих гостей, дізнаєтесь про історичне минуле палацу, адже він слугував резиденцією, санаторієм, навчальним закладом, музеєм, який отримав нове життя завдяки чудовій реставрації, прогуляєтесь палацовим парком, а також зможете зробити неймовірні фото в інтер’єрах президентської резиденції.

 

Все цікаве, що чекає вас під час екскурсії, просто неможливо розповісти в тексті — це потрібно бачити своїми очима. Тому запрошуємо вас на нашу екскурсію по Києву — буде захоплююче, це ми гарантуємо!

УВАГА!!! Маріїнський палац, який є Резиденцією Президента України, має дозвільну систему відвідування.

Списки відвідувачів формуються заздалегідь, і за 3-4 дні до відвідування (в середу - при проведенні екскурсії в суботу чи неділю) внесення змін до списку неможливо. 

Учасники екскурсії повинні мати документи, що посвідчують особу.

У нас в асортименті та пішохідні екскурсії по Києву, оглядові екскурсії по Києву, екскурсії по Києву для дітей, екскурсії по Києву англійською, індивідуальні екскурсії по Києву і багато чого іншого!

Пам'ятки екскурсії
Міста що відвідуються
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали