Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Богуслав, гранітні скелі та місце сили

Фішки туру:
  • Музеї Богуслава
  • Майстер-клас ткацтва
  • Місце сили - Тотоха
Ціна туру:
від 590 грн
Дата екскурсії Тур в аріхві
Кількість днів 1 день
Країна Украина
Регіон Полісся
Область Київська
Маршрут Київ - Богуслав - Київ
Тип транспорту Автобус
Місце зустрічі м.Видубичі
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки
Очікуйте інфолист

8:00 зустрічаємося поблизу ст.м. Видубичі та виїжджаємо в Богуслав. Більш докладно про місце і час зустрічі ви зможете дізнатися за два дні до початку туру в рубриці ІНФОЛИСТИ.

Місто з тисячолітньою історією, що може похвастатись дивовижними архітектурними пам’ятками, місто з мальовничою природою і затишною атмосферою – Богуслав. Ткацтво, гончарство, вишивки – ось чим славиться Богуславський край. Тож пізнаємо його разом!

Під час екскурсії ми прогуляємось вуличками древнього містечка, відвідаємо Свято-Троїцький храм, що має давню та непросту історію, побачимо пам`ятники Ярославу Мудрому – засновнику Богуслава та Марусі Богуславці, яка  забронзовіла, з вінком у руках, возвишається на округлому кургані на острові над річкою, та відвідаємо:

  • Музей історії Богуславщини дозволяє здійснити справжню мандрівку в часі починаючи від первісного ладу і завершуючи сучасністю.
  • Майстерню ручного ткацтва, де ми повернемося на кілька століть назад, зазирнемо у витоки справи, «приміряємо» на сьогодення ті прадавні візерунки, кольори, відтінки… та поспостерігаємо за тим як народжується рушник (майстер-клас з ткацтва)

Обід в місцевому кафе (факультативно)

Вузька та норовиста річка Рось тисячоліттями прокладала свій шлях створюючи гранітні береги. Саме на річці Рось знаходиться пам`ятник природи – Богуславське гранітне оголення – справжній гранітний острів, скелі з червоного і сірого граніту висотою близько 10 метрів, довжиною в півтора кілометри та віком близько 2 мільярдів років. Вільний час на природі (за сприятливих погодних умов можна купатись)

Далі ми відправляєтесь до гори Тотоха – одне з найпотужніших місць сили України, що за енергетикою порівнюють з Алтаєм та Тібетом. З чистими думками ми піднімемось на гору, проведемо там деякий час, щоб злитися з природою, зарядитись позитивною енергією, силами та зцілитися, побути наодинці зі своїми думками і бажаннями.

18:00 Виїзд в Київ

20:30 орієнтовний час повернення в Київ.

 

тури у Львів

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали