Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Дитяча пішохідна екскурсія" Відьми, привиди, таємні знаки"

Фішки туру:
  • Містичні історії для дітей і дорослих
Ціна туру:
від 0 грн.
Дата екскурсії Тур в аріхві
Кількість днів 1 день
Країна Украина
Регіон Полісся
Область Київська
Тип транспорту Пішки
Місце зустрічі ст.м. Хрещатик
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки
Очікуйте інфолист
 

Пішохідна екскурсія по Києву для дітей «Відьми, привиди, таємні знаки» поповнить список найяскравіших вражень вашої дитини. Мабуть, всі ми в дитинстві любили страшні казки і нічні страшилки в таборах біля багаття, які слухали затамувавши подих. Байки, історії, легенди і казки — їх люблять усі .

Тому ми створили захоплюючу дитячу екскурсію, засновану на «страшних» історіях і казках про відьом, нечисту силу, привидів і чаклунів. Всі історії гід розповідатиме в казково-ігровій формі, тому не хвилюйтеся — ніяких зайвих «страшилок», юні туристи будуть в повному захваті! ;)

Початок екскурсії о 16:00, завершення о 19:00

Що нас чекатиме

Наша екскурсія по Києву почнеться на Майдані Незалежності, поряд із статуєю Архангела Михаїла, на дні колишнього Козиного болота. Саме тут більше століття тому відбулася подія, яку називають першим задокументованим проявом полтергейсту. По кімнаті однієї дівчини літали не просто предмети — важка дубова шафа здійнялася в повітря, і літала упереміш з виделками і ножами.

Хрещатик тоді тільки став головною вулицею столиці, а Козине болото, на місці якого зараз і знаходиться Майдан, тільки недавно було осушено. Як свідчать легенди, що дійшли ще з часів Русі, в цьому болоті водилися чорти, а люди там часто безслідно зникали.

 

Що ми побачимо і дізнаємося?

  • Під час прогулянки ви почуєте багато цікавого про привидів, київського Мойдодира і різноманітні таємні знаки, деякі з яких ми разом знайдемо.
  • Ми дізнаємося, де київські відьми колись збирали магічні трави, послухаємо про князя-перевертня, про місця, де заховані стародавні скарби і про Лисі гори, куди до цих пір злітаються справжні відьми.
  • Ми побуваємо на справжньому язичницькому капищі, на якому й донині приносять жертви язичники (правда зараз це тільки хліб і молоко).
  • Ми прогуляємося по самій містичній вулиці столиці, і знайдемо справжню таємну алею.
  • Ви дізнаєтеся, де жив легендарний Змій-Горинич, як потрапити в його печеру, і багато іншого.

 

Ну і, звичайно ж, ми побуваємо на справжніх Лисих горах — Голгофі і Києвиці, на які щороку злітаються на шабаш відьми і нечиста сила.

Київ досі не розкрив до кінця всі свої секрети і справжнє призначення, і хто знає, цілком можливо, що саме вам вдасться трохи більше відкрити завісу таємниць і містичних загадок, і дізнатися про столицю щось нове? )

Крім того, у нас в асортименті є пішохідні екскурсії по Києвуоглядові екскурсії по Києву, екскурсії по Києву для дітейекскурсії по Києву англійською, індивідуальні екскурсії по Києву і багато чого іншого! Подорожуйте з нами, і дізнавайтеся більше нового і цікавого про різні місця Києва і всієї України!

 

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали