Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Екскурсія «Олександрія» та комплекс в с. Буки

Фішки туру:
  • Цікаві розповіді по дорозі
  • Найкрасивіші об'єкти Київщини
Ціна туру:
від 400 грн
Дата екскурсії Тур в аріхві
Кількість днів 1 день
Країна Украина
Регіон Полісся
Область Київська
Маршрут Київ - Біла Церква - Буки (Сквира)
Тип транспорту Автобус
Місце зустрічі ст.м.Теремки
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки
Очікуйте інфолист
 
 

АНОНС ЕКСКУРСІЇ

Як давно ви всією сім'єю відпочивали в дійсно красивому місці? Всі ми втомлюємося від повсякденної суєти, і якщо тілу досить простого фізичного відпочинку, то душа вимагає чогось цікавого. Вихідні дні - це не тільки час для прибирання по будинку, перегляду телевізора і банального виїзду на шашлики в сусідній лісок. Це можливість насолодитися природою, прекрасними видами і історією нових місць, пізнати щось нове і цікаве. А також зробити безліч красивих фотографій.

 

ПРОГРАМА ТУРУ

З 08:00 до 8:20 Зустрічаємося перед входом станції метро «Іподром», що навпроти дельфінарію НЕМО, і сідаємо в автобус.

З 8:20 до 10:00 Переїжджаємо з Києва до Білої Церкви, в дендропарк «Олександрія».

З 10:00 до 13:30 Дендропарк «Олександрія» - гуляємо, слухаємо екскурсовода, насолоджуємося природою.

З 13:30 до 14:20 Вільний час для самостійного огляду парку та відпочинку. 

З 14:20 до 15.20 Переїжджаємо в Сквирський район, в село Буки, де відвідуємо Парково-Храмовий комплекс.

З 15:20 до 18:30 Після невеликої екскурсії у кожного буде вільний час, після чого виїжджаємо назад до Києва.

21:00 - Прибуваємо у Київ - до входу в ВДНГ ( «Національний Виставковий Центр»).

«Олександрія» - це справжній витвір парково-садового мистецтва. Назвою дендропарк зобов'язаний Олександрі Енгельгарт, камер-фрейліні російської імператриці Катерини II і рідній племінниці князя Потьомкіна.

Цей парк їй подарував чоловік, Ксаверій Браницький, польський коронний гетьман.Створення парку було примхою графині, яка, побувавши в різних європейських столицях і надивившись їх красот, захотіла створити у себе на батьківщині щось схоже.

   
   

Парк вирішили розташувати біля річки Рось, і витратили на нього просто величезну за мірками тих часів суму - цілих чотири мільйони рублів. Але жоден рубль не був викинутий на вітер - це ви побачите самі.

Власниця парку не страждала на відсутність хорошого смаку, і на озвучену суму оформила його дійсно шикарно.

Статуї, гроти, водоспади, озера, альтанки - від всієї цієї краси просто захоплює дух!

Доповнюють картину багатовікові американські липи, сосни і дуби, від одного погляду на які серце завмирає від захвату. «Олександрія» дуже красиво прикрашена - декоративні композиції з кам'яних брил і земляних підвищень, бронзові і мармурові скульптури.

Крім резиденції Браницьких на території ви побачите Китайський місток, Танцювальний павільйон, павільйон «Ротонда», «Руїни», колонада «Луна» і Царський павільйон, в якому бували члени сім'ї Романових.
 
   
С. Буки, Парко-Храмовий комплекс:

Мальовниче село Буки розташоване на місці Бакожина - одного з давньоруських міст. В окрузі села археологам вдалося виявити залишки старого городища, які сьогодні внесені до реєстру пам'яток, що мають національне значення.

Але свою популярність Буки отримали завдяки не минулому, а сьогоденню, яке стало таким квітучим завдяки відомому меценату Івану Миколайовичу Суслову. Перебудова комплексу почалася з очищення русла річки.

Сьогодні, при погляді на мальовничі береги навіть уявити неможливо, що буквально кілька років тому тут було звалище. Після завершення очисних робіт побудували міні-ГЕС, 40-кВт потужності якої вистачає для забезпечення всіх потреб комплексу.

   
   

На берегах Роставиці можна побачити комплекс будівель, що належать родині Суслових.

Потрапити туди можна тільки шляхом переїзду через греблю, по якій неперервним потоком переливається вода. Це зроблено для того, щоб бруд змивався з коліс, і не потрапляв на територію.

Неподалік знаходиться дитячий будинок, названий самим Сусловим дуже красиво - «Родинне гніздо».

Крім того, на території є і свій міні-зоопарк з фазанами, страусами, оленем, ведмедями і навіть левом Султаном. Але найяскравіше місце цих місць - Храмовий комплекс. Дзвіниця Святого Данила, каплиці святих Миколи та Олександра, собор святого Великомученика Євгенія. При будівництві комплексу архітектори використовували не тільки традиційні для України напрямки, а й стиль модерн.
                                       
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали