Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Екскурсія в Межигір'я

Фішки туру:
  • Екскурсія в Межигір'я
Ціна туру:
від 450 грн
Дата екскурсії Тур в аріхві
Кількість днів 1 день
Країна Украина
Регіон Полісся
Область Київська
Маршрут Київ - Нові Петрівці (Межигір'я) - Київ
Тип транспорту Автобус
Місце зустрічі Київ
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки
Очікуйте інфолист
 
 

АНОНС ЕКСКУРСІЇ

Пропонуємо вам цікаву екскурсію в дуже мальовниче місце - колишню резиденцію Віктора Януковича, а сьогодні - відкритий для відвідування парк Межигір'я.

Розташоване в Вишгородському районі Київської області, в мальовничому селі Нові Петрівці, Межигір'я - це дуже красиве урочище, біля самих берегів Дніпра. Назва його пояснюється дуже просто - воно знаходиться в глибокій долині, прямо між гір.

 

ПРОГРАМА ТУРА

10:00 Всі члени групи зустрічаються на станції метро Героїв Дніпра.

10:30 Починається наша захоплююча екскурсія по колишній резиденції президента.

12:00 Кожен отримує кілька годин вільного часу, які можна витратити на прогулянки по Межигір'ю і відвідування вподобаних пам'яток.

14:30 Виїжджаємо назад до столиці.

   

Раніше, аж до 1935 року, в цій місцевості знаходився Межигірський чоловічий монастир, але після того, як столиця нашої країни переїхала до Києва (а раніше вона була в Харкові), замість зруйнованих будівель монастиря виросли котеджі урядової резиденції. Мальовничі ліси стали мисливськими угіддями, а уламки руїн використовували для укладання доріжок.

Загальна територія Межигір'я вражає, і займає цілих 140 гектарів.

Після проходу через ажурні, красиві ворота ми потрапляємо до клубного будинку, або "Хонки". Свою назву ця дерев'яна будівля отримала завдяки фірмі з Фінляндії, що його побудувала.

Поруч з будинком можна побачити штучне водоймище, яких на всій території налічується більше десяти. Від клубного будинку ведуть сходи з мармуру, пішовши якими ми потрапимо в плаваючий ресторан «Галеон», розташований в водах Київського моря.

   

Також на території Межигір'я знаходиться чудове місце для екскурсій - один з найбільших в країні зоопарків. Тут можна побачити безліч красивих тварин, як домашніх, по типу кіз, корів та інших, так і екзотичних - антилоп і страусів.

   
Головна родзинка межигірського зоопарку - можливість на відстані витягнутої руки побачити тварин, які занесені до Червоної книги нашої країни. Серед них виділяються бурі ведмеді і безліч рідкісних видів птахів - степові журавлі, дрохви, фазани.
                                       
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали