Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Екскурсія "Голубі озера"

Фішки туру:
  • Релакс на озерах
  • Єднання з природою
  • Арт-терапія з глиною
Ціна туру:
від 620 грн
Дата екскурсії Тур в аріхві
Кількість днів 1 день
Країна Украина
Регіон Полісся
Область Чернігівська
Маршрут Київ - Чернігів - с. Олешня
Тип транспорту Автобус
Місце зустрічі
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки
Очікуйте інфолист

07:30  збір групи на ст. м. Лісова.

11:00 - орієнтовне прибуття в с. Олешня, Чернігівської обл.

Олешню можна назвати центром гончарства на Півночі України. Історія гончарства в Олешні має давні корені. Неабияку роль у благородній справі розвитку кустарних промислів відіграв рід Ліндфорсів-Русових у другій половині ХІХ — на початку ХХ століття.

  

А ще Олешня відома тим, що в 1856 році у франко-шведської сім'ї тут народилася Софія Русова - відомий діяч педагогіки, яка була засновницею першого дитячого садка в Російській імперії. Софія Русова була також першою хто видав буквар і систему дошкільного виховання.

Наше знайомство з Голубими озерами ми почнемо з Еко-стежки. Мандруючи еко-стежкою ви зможете по-справжньому творчо провести свій час, відпочити на природі, дізнатися інформацію про історичних особистостей Олешні (Родина Ліндфорсів-Русових), побачити де видобували глину для гончарних виробів, запам’ятати місця для рибалки:)

А ще в нас запланована маленька втіха для душі – елементи арт – терапії з глиною.

Глина - натуральний матеріал, який піддається вашим рукам і дозволяє створювати неймовірну різноманітність форм! Наші предки вірили, що глина піддається не лише рукам людини, яка до неї торкається, але і її душі, саме тому з гончарним ремеслом пов'язано безліч легенд і традицій.
Ліплення з глини 
 має заспокійливий і розвиваючий ефект, крім того, процес створення виробу зі шматка мокрої і безформенной глини підвищує самооцінку і вчить, що якщо докласти зусилля, то результат неодмінно буде досягнутий.

Після прогулянки  у групи буде вільний час, де ви зможете відпочити і поплавати у цих мальовничих та чистих озерах, а також зробити тролів спуск, взяти на прокат катамаран або велосипед. Тут також є відмінні місця для пікніка, затишні альтанки та ресторан.

  

О 21:00 - орієнтовне прибуття на ст. м. Лісова.

  

Відпочинок на Голубих озерах - це прекрасна можливість добре провести час зі своєю сім'єю, відпочити від міської метушні та з'єднатися з природою. У цей тур ми наполегливо радимо Вам узяти з собою рушник і купальні костюми!​

02.08.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали