Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Фестиваль дерунів/Коростень

Фішки туру:
Ціна туру:
від 540 грн.
Дата екскурсії Тур в аріхві
Кількість днів 1 день
Країна Украина
Регіон Полісся
Область Житомирська
Маршрут Київ - Коростень - Київ
Тип транспорту
Місце зустрічі
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки
 
 

В місті Коростені, в центральному парку міста, пройде 12-й Міжнародний фестиваль дерунів, де будуть смачні та яскраві виставки-продажі, ярмарки майстрів, неймовірна кількість оригінальних страв, розваг, конкурсів, змагань та незабутні сюрпризи від організаторів.

 

ПРОГРАМА ТУРУ

О 8:00 годині збираємося біля станції метро Акдаммістечко, та вирушаємо на фестиваль розважатися та святкувати!

Точна інформація про місце і час збору буде вказана в рубриці ІНФОЛИСТИ за 2-3 дні до початку туру.

 Перша наша зупинка - Урочище Кип`яче в Чоповичах – такий собі Маленький Афон на околиці невеличкого села, місце православного паломництва. Зараз тут діють два монастирі — чоловічий — Казанської ікони Божої Матері, та жіночий — Афонської ікони Божої Матері. В напрочуд мальовничій місцевості, в оточенні лісу розташувалось місце, що обране Самою Царицею Небесною – тут  у вогняному сяйві явилася ікона Пресвятої Богородиці. На місці явлення ікони забило джерело, вода закипіла, як в Силоамській купелі, тому це місце дістало назву “Кип`яче”. Джерело в урочищі Кип’яче є святинею монастиря і самого урочища. Символічно, що до цілющого джерела й купальні треба перейти дерев’яний міст, як би ступити в інший світ маленького Афону. Поруч з джерелом біля чоловічого монастиря знаходиться озерце, в якому вода за хімічним складом ідентична воді озера св. Анни Почаївського монастиря і має лікувальні властивості. Вода тут має постійну температуру +4 градуси Цельсія і замерзає тільки при температурі нижчій ніж -30 градусів.

 

Відправляємось в Коростень – древній град Іскоростень, столиця древлянського князівства. В X столітті він був серйозним суперником Києва. Коростенські землі пам'ятають трагічні події, які практично знищили волелюбних древлян - спалене княгинею Ольгою місто, як помста за страту свого чоловіка. Ви почуєте незвичайні історії з життя княгині Ольги, князя Мала, Добрині Микитовича та інших князів.

В Коростені знаходиться незвичайний кулінарний пам'ятник Деруну, завдяки якому Коростень прославився, як столиця найсмачніших в світі дерунів.

 

 

   

                      

                       

Далі прибуваємо безпосередньо на фестиваль, де починаємо святкувати.

Фестиваль дерунів у Коростені - це не бізнес-проект. Він, в першу чергу, передбачає збереження і відродження українських традицій, древлянску самобутність. Це не просто готування дерунів - в цей день все місто буде прикрашено в національному українському стилі.


Фестиваль дерунів, щорічно святкується в Коростені - це справжнє домашнє свято, на якому ви можете спробувати по-справжньому смачні страви і взяти участь в численних цікавих конкурсах.

   

   

Фестиваль стартує опівдні святковою ходою по центральній вулиці міста, після чого в Центральному парку проводиться урочисте відкриття свята з підняттям прапора та виконанням гімну фестивалю. У 2020 році, він пройде в 12-й раз.Вас чекає незабутня подорож в світ національної традиційної кухні і неповторний колорит нашого народу, який жителі Коростеня вміло виявляють самобутністю і гостинністю.

Вільний час для прогулянок на фестивалі і дегустації численних смаколиків, безліч розваг.

 Фестиваль дерунів знову порадує коростенців та гостей міста смачними дерунами та древлянською гостинністю. В меню фестивалю: поліські страви і смакоту, деруни українські, "заморські" і "з викрутасами", дегустації страв і напоїв, різноманітні конкурси, спектаклі і вікторини.

 

   
   

Під час Фестивалю дерунів будуть проводитися наступні конкурси:

  • Найбільший і оригінальний овоч і фрукт Коростенщини,
  • Кращий національний костюм (чоловічий, жіночий, дитячий),
  • Дерунярській ласун,
  • «Коса-дівоча краса»,
  • «Зірка дерунярського мистецтва» (найсмачніші деруни),
  • «Дивовижна самобутність» (краща презентація дерунів і облаштованого місця),
  • Найдешевші деруни,
  • Кращі селфі, вірші, гасла про деруни,
  • Картина з дерунів на тарілці

18:00 Добре погуляли і смачно поїли - пора і честь знати. Задоволені та ситі вирушаємо назад до Києва.
20:00 Орієнтовний час повернення до станції метро Житомирська.

                                       
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали