Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Храм Білий лотос та Черкаси

Фішки туру:
  • Буддійський храм в Україні
  • Красногірський монастир
  • Прогулянка на теплоході
Ціна туру:
від 650 грн
Дата екскурсії Тур в аріхві
Кількість днів 1 день
Країна Украина
Регіон Центральна Україна
Область Черкаська
Маршрут Київ - Золотоноша - Черкаси - Київ
Тип транспорту Автобус
Місце зустрічі
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки
Очікуйте інфолист

7:00 зустрічаємося поблизу ст.м.Вирлиця. Більш докладно про місце і час зустрічі ви зможете дізнатися за два дні до початку туру в рубриці ІНФОЛИСТИ.

Вирушаємо в подорож!

Перша наша зупинка - Свято-Покровський Красногірський жіночий монастир — один із п'яти найстародавніших в Україні монастирів. Розповідають, що монастирське життя на Красній горі почалося з печери, яку ще наприкінці 16 ст. викопав ченець з Константинополя. Дізнавшись про ченця власник землі посприяв розбудові монастиря, спочатку чоловічого, який в кінці 18 століття став жіночим. Будівлі монастиря зведено в стилі українського бароко архітектором І. Григоровичем-Барським. Головна святиня монастиря - Ікона Дубенська Божа Матір - стала чудовим чином на дубі і є цілющою та чудотворною.

Відправляємось на знайомство з Черкасами. Протягом оглядової екскурсії ми прогуляємось центральною частиною міста та познайомимось з найцікавішими об`єктами: Свято-Михайлівський кафедральний собор; Соборний парк та Соборна площа; Бульвар Шевченка; Будинок Щербини, де діє міський палац одружень; «Блакитний» казковий палац, що вже став візитівкою Черкас та ще багато цікавого!
 Обід в місцевому кафе (за додаткову плату).
 

 

Храм Білий Лотос - найбільша і єдина буддійська святиня в Європі. При будівництві храму, формуючи фундамент, робітники випадково натрапили на цікаву знахідку — древню статуетку воїна в шоломі, зроблену із неземних металів. Кажуть, що саме з черкаської місцевості бере початок рід батьків останнього Будди і навіть в дослідницьких матеріалах знайдено запис про те, що 5000 років до н.е. на території сучасного Черкаського озера був острів, на котрому вже існував буддійський храм. Сучасний храм збудований у 1990-х роках, він є прообразом знаменитого буддійського храму в Лаосі. Тут вивчають древню філософію та опановують бойові мистецтва такі як кунг-фу, тайський бокс, основи самооборони.

Далі ми відправляємось в місце, що насичене силою та енергетикою – Буддійський храм «Білий Лотос». Це місце, що манить своєю таємничістю і красою, за воротами Храму починається справжнє таїнство: ми дізнаємось історію храму та філософії Кунг-Фу, побуваємо в місцях, які виконують бажання і обов`язково загадаємо своє, з допомогою променів дізнаєтесь яка місія покладена на вас в цьому житті. Далі ми піднімемось на дзвіницю і послухаємо дзвін, який, як вважають відводить нечисть, очищає від злих сил і має зцілювальні властивості. Буде багато цікавого!

Також, запрошуємо усіх бажаючих, відвідати  чайну церемонію (вартість 250грн/особи, при групі від 10 осіб).
 17:30 час вирушати додому. Сповнені позитивних емоцій виїжджаємо в Київ.

20:30 Орієнтовний час повернення в Київ.

тури у Львів

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали