Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Фішки туру:
Ціна туру:
від 0 грн.
Дата екскурсії Тур в аріхві
Кількість днів 1 день
Країна Украина
Регіон Полісся
Область Чернігівська
Маршрут Київ - Козелець - Чернігів
Тип транспорту Автобус
Місце зустрічі
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки
 
екскурсія в Чернігів  

АНОНС ЕКСКУРСІЇ

Уявіть собі, що ви зможете перенестися на багато століть назад, і потрапити в славні часи розквіту Київської Русі. Це були буремні роки правління знаменитих князів, при яких було побудовано безліч різних релігійних споруд і пам'яток. Сьогодні дізнатися більше про історію нашої великої країни, і побачити всю красу Чернігівського краю дуже просто, адже до ваших послуг Анга Тревел!

 

ПРОГРАМА одноденної екскурсії "козелець - чернігів"

8:00 Виїжджаємо зі столиці. Зверніть увагу! Дізнатися точно, в який саме час, і в якому місці буде збиратися група, ви зможете за два дні до виїзду, для чого достатньо буде відвідати рубрику «ІНФОЛИСТИ».

9:00 Приїзд в перший об'єкт екскурсійної програми - Козелець. Тут екскурсія відвідає унікальний собор Різдва Богородиці, а також надзвичайно красиву дзвіницю.

тур в ЧернігівУ Козельці знаходиться Собор Різдва Богородиці, який є однією з найкрасивіших і відомих пам'яток Чернігівського краю. Будівництво собору було проведено на гроші, виділені матір'ю Кирила та Олексія Розумовських. У соборі ви можете побачити унікальний іконостас з дерева, який в буремні роки зберігся тільки дивом. Виконаний він за проектом Растреллі, знаменитого Петербурзького придворного архітектора.

    Чернігів та Козелець

11:00 Приїжджаємо до Чернігова та проводимо оглядову екскурсію по місту, під час якої ви побачите: П'ятницьку церкву, Пам'ятник Хмельницькому, Колегіум, Борисоглібський собор, Спасо-Преображенський собор, Будинок Мазепи, Стародавній вал.

Антонієві печериЧернігів - одне з найбільш красивих і старих міст нашої країни. За часів Київської Русі його значення було дуже істотним. Перші поселення в цих краях з'явилися в незапам'ятні часи. Своєю назвою місто зобов'язане дубовому гаю. Коріння назви ведуть до далеким давньоруським часів, коли дуби називали «болд», або «чорними». Перша офіційна згадка Чернігова можна знайти в літописах, і датується воно 907 роком.    

оглядова екскурсія по чернігову

                                       

В пошуках нових вражень відвідуємо об'єкти екскурсійної програми:

  • Троїцький Собор
  • Курган Гульбище
  • Болдіна Гора
  • Чорна Могила
  • Антонієві печери
   

 

Екскурсія по Чернігову

Обід в затишному кафе Чернігова (самостійно). 

Бажаючі можуть відвідати приватну броварню в Чернігові.

Факультативно: екскурсія на сучасну приватну броварню + дегустація 6 видів пива Bierwelle (100 грн/особа)

  

19:00 Наповнені новими враженнями, сідаємо в автобус і вирушаємо назад до Києва.

21:00 Прибуваємо в столицю, і розходимося по домівках, ділитися новими враженнями та фотографіями.

     

 

                                       
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали