Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Козелець-Чернігів

Фішки туру:
  • -
Ціна туру:
від 640 грн
Дата екскурсії Тур в аріхві
Кількість днів 1 день
Країна Украина
Регіон Полісся
Область Чернігівська
Маршрут Київ - Козелець - Чернігів
Тип транспорту Автобус
Місце зустрічі ст.м. Лісова
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки
Очікуйте інфолист
 
 

АНОНС ЕКСКУРСІЇ

Уявіть собі, що ви зможете перенестися на багато століть назад, і потрапити в славні часи розквіту Київської Русі. Це були буремні роки правління знаменитих князів, при яких було побудовано безліч різних релігійних споруд і пам'яток. Сьогодні дізнатися більше про історію нашої великої країни, і побачити всю красу Чернігівського краю дуже просто, адже до ваших послуг Анга Тревел!

 

ПРОГРАМА ТУРУ

8:00 Виїжджаємо зі столиці.

Зверніть увагу! Дізнатися точно, в який саме час, і в якому місці буде збиратися група, ви зможете за два дні до виїзду, для чого достатньо буде відвідати рубрику «ІНФОЛИСТИ».

9:00 Приїзд в перший об'єкт екскурсійної програми - Козелець. Тут екскурсія відвідає унікальний собор Різдва Богородиці, а також надзвичайно красиву дзвіницю.

11:00 Приїжджаємо до Чернігова, і відвідуємо такі пам'ятки міста, як П'ятницька церква, Пам'ятник Хмельницькому, Колегіум, Борисоглібський собор, Спасо-Преображенський собор, Будинок Мазепи, Стародавній вал.

13:30-14:30 Саме час підкріпити сили, що ми і робимо в одному із затишних кафе Чернігова.

15:00 В пошуках нових вражень відвідуємо нові об'єкти екскурсійної програми: Троїцький Собор, Курган Гульбище, Болдіна Гора, Чорна Могила. Також не забудемо відвідати ще одну унікальну пам'ятку міста - Антонієві печери.

18:00 Наповнені новими враженнями, сідаємо в автобус і вирушаємо назад до Києва.

20:00 Прибуваємо в столицю, і розходимося по домівках, ділитися новими враженнями та фотографіями.

У Козельці знаходиться Собор Різдва Богородиці, який є однією з найкрасивіших і відомих пам'яток Чернігівського краю.

Будівництво собору було проведено на гроші, виділені матір'ю Кирила та Олексія Розумовських.

У соборі ви можете побачити унікальний іконостас з дерева, який в буремні роки зберігся тільки дивом. Виконаний він за проектом Растреллі, знаменитого Петербурзького придворного архітектора.

   
   

Козелець - унікальне місто, популярність якому принесли події XV століття. В ті часи, коли Польщу ще називали Річчю Посполитою, в місті були побудовані оборонні споруди.

Самі жителі Козельця брали активну участь у війні за свободу 1648-1654 років, що проходила під керівництвом відомого козацького гетьмана Богдана Хмельницького.

Ще одна дуже відома історична споруда, що знаходиться в Козельці - собор Різдва Богородиці.

Побудований згідно з проектом архітектора Растреллі, собор як в ті часи вважався однією з найкрасивіших архітектурних споруд, так і на сьогоднішній день його пишність просто заворожує.

Будівництво собору було проведено з ініціативи родини Розумовських, які в ті роки були дуже впливовими особами, особливо брати Розумовські, Кирило і Олексій.
Кирило Розумовський став останнім гетьманом, а Олексій таємно обвінчався з російською імператрицею Єлизаветою.

   

Чернігів - одне з найбільш красивих і старих міст нашої країни. За часів Київської Русі його значення було дуже істотним. Перші поселення в цих краях з'явилися в незапам'ятні часи. Своєю назвою місто зобов'язане дубовому гаю. Коріння назви ведуть до далеким давньоруським часів, коли дуби називали «болд», або «чорними». Перша офіційна згадка Чернігова можна знайти в літописах, і датується воно 907 роком.

   

Чернігів - дуже багатогранне і гарне місто, в якому ви знайдете безліч визначних пам'яток.

Одна з головних, що є своєрідною візитною карткою міста - це Болдіна гора, на якій збереглися залишки старого дубового гаю.

Також на цій території можна побачити залишки одного з найбільших курганних давньоруських могильників, кількість насипів в якому налічує близько 200. Найперші з насипів датуються IX-X століттям.

Неподалік можна знайти Антонієві печери.

Вони були засновані в 1068 році, і своєю назвою зобов'язані князівським міжусобиць, який став причиною втечі Антонія з Києва.

Печери в Чернігові з'явилися на місці, в якому до цього було одне з найстаріших капищ язичників.

Тут Антоній заснував монастир Богородиці, що пізніше отримав свою сучасну назву, і сьогодні іменується Троїцько-Ильинским.

   
                                       
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали