Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Екскурсія "Козелець-Батурин"

Фішки туру:
  • найкрасивіший Собор Різдва Богородиці з 27-метровим п'ятиярусним іконостасом;
  • відвідування гетьманської резиденції;
Ціна туру:
від 620 грн
Дата екскурсії Тур в аріхві
Кількість днів 1 день
Країна Украина
Регіон Полісся
Область Чернігівська
Маршрут Київ - Козелець - Батурин
Тип транспорту Автобус
Місце зустрічі м.Київ, ст.м.Лісова
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки
Очікуйте інфолист
 
 

АНОНС ЕКСКУРСІЇ

Запрошуємо вас в захоплюючу одноденну подорож по героїчним місцям, де українські козаки добували славу! У цій захоплюючій екскурсії ви зможете доторкнутися до справжнього, живого минулого нашої батьківщини, побачите унікальні пам'ятки часів козаків, а також зможете погуляти по дуже мальовничим і красивим стежкам красивого міста, яке колись було столицею Лівобережної України.
Це унікальна можливість відвідати стародавній Козелець та Батурин. Історія українських козаків буде вам наочно показана, і вселить в серця гордість за своїх хоробрих предків.

 

ПРОГРАМА ТУРУ

8:00 Збираємося в умовленому місці, і виїжджаємо зі столиці в Козелець.

  • Зверніть увагу, що точну інформацію про час і місце збору учасників екскурсії ви зможете дізнатися за два дні до виїзду, для чого достатньо буде відвідати рубрику ІНФОЛИСТИ .

9:00-10:30 Приїжджаємо в Козелець. Тут ви зможете відвідати красивий собор Різдва Богородиці.

10:30-12:00 Виїжджаємо з Козельця, і вирушаємо в наступну точку нашої екскурсії - Батурин.

12:00-14:15 Для вас проведуть захоплюючу екскурсію, в ході якої ви зможете відвідати музей археології та цитадель фортеці.

14:20-15:10 Саме час трохи відпочити і перекусити.

15:20-16:00 Екскурсія в будинок генерального судді Кочубея.

16:10-17:20 Усі бажаючі зможуть відвідати палац Розумовського.

17:30 Повні нових вражень, сідаємо в автобус і вирушаємо назад до Києва.

20:00 Прибуваємо в столицю, і йдемо відпочивати після насиченого і цікавого дня.

   

Місто Козелець було засноване ще в 15 столітті, але його розквіт припадає саме на період козацтва та гетьманщини. Історія цих місць дуже цікава, і кожен зможе відкрити для себе нові факти про козаків і легендарну сім'ю Розумовських.
Також ви зможете побачити Собор Різдва Богородиці. Унікальною пам'яткою цього собору є п'ятиярусний, 27-метровий дерев'яний іконостас, виготовлений італійськими майстрами. Серед культових споруд 18 століття краса і масштаби церкви дуже виділяються, і вражають уяву туристів.

Місто Батурин засноване в далекому 1575 році.

На той час воно було резиденцією українських гетьманів, і було столицею автономної Лівобережної України.

Під час захоплюючої екскурсії ви дізнаєтеся безліч цікавих фактів про історію Батурина - про його розквіт в якості столиці українського козацтва за гетьмана Мазепи, а також про спробу гетьмана створити незалежну державу - Україну.

   
   

Батурин - це колишня столиця трьох гетьманів України, яка сьогодні відродилася, і приймає безліч туристів з усього світу.

У 1994 році тут був створений Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця», який успішно функціонує і на сьогоднішній день.

Батурин подібний легендарній птиці фенікс, яка, згораючи і руйнуючись, відроджується з попелу знову, стаючи ще красивішою.

Кирило Розумовський свого часу був не тільки одним з найбільших землевласників України, а й входив до числа найбагатших людей Росії. Останній український гетьман провів справжню підготовку до походу в вічність - в центрі Батурина ним була побудована Воскресенська церква і усипальниця, в якій він спочиває.
Палац Кирила Розумовського був побудований в середині 18 століття А.В.Квасовим.

У період з 1799 по 1803 роки палац повністю перебудували згідно з проектом Ч. Камерона.

Він неодноразово приходив в запустіння, а потім його відновлювали, це відбувалося і в 1911 і 1967 роках. На кінець минулого століття споруда знаходилося у вкрай жалюгідному стані.

Парк і флігелі палацу були знищені. Але на початку 21 століття палацово-парковий ансамбль відновили, і він знову радує своєю красою місцевих жителів і гостей міста.

   

Також цікавий для відвідування і будинок Кочубея, колишнього Генерального судді, який також зберігся до наших днів, і відреставрований. У Батурині це єдиний архітектурний та історичний пам'ятник, який був побудований у другій половині 17 століття, і пам'ятає правління трьох українських гетьманів - Івана Мазепи, Івана Самойловича та Дем'яна Многогрішного.
Для більш комфортної подорожі рекомендуємо не забути взяти з собою:

  • Заряджені телефон і фотоапарат.
  • Відмінний настрій.
  • Компанію хороших друзів.
  • Комфортний одяг.
                                       
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали