Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Китайський Новий рік в Києві

Фішки туру:
  • Міні-група 10 осіб
  • Обід за круглим китайським столом
  • Традиційна чайна церемонія
  • Страви різних регіонів Китая
  • Занурення у Буддизм в Музеї Ханенків
Ціна туру:
від 1600 грн
Дата екскурсії Тур в аріхві
Кількість днів 1 день
Країна Украина
Регіон Полісся
Область Київська
Тип транспорту Автобус
Місце зустрічі метро пл. Льва Толстого
Дод. послуги
Тип харчування Обід (1)
Примітки
Очікуйте інфолист
екскурсії  по Києву  

Ця незвичайна екскурсія по Києву для тих, хто:

  • Відкритий для інших культур;
  • Любить проводити час небанально в затишній компанії;
  • Хоче відвідати Китай, нікуди не від’їжджаючи;
  • Цікавиться давніми культурами і східними практиками;
  • Готовий скуштувати найбільш відомі блюда китайської кухні;

Запрошуємо вас в країну чудес - Китай!

Під час нашої мандрівки пізнаємо Китай прямо в Києві: минулий і сучасний, мудрий, галасливий, смачний і яскравий. Відвідуємо:  Азіатську експозицію Музею Ханенків, банкет в китайському ресторані, традиційне китайське чаювання, майстер-клас тайцзицюань, малюємо в техніці далекосхідного живопису символ 2022 року і дізнаємося про особливості новорічного святкування у Китаї.  

Святкуйте Китайский Новий рік У КиЄві - в найкращих традиціях Китаю!  

екскурсії  по Києву

Зустріч та РОЗПОВІДЬ про святкування Китайського Нового року

Старт програми — 10:30 біля станції метро Площа Льва Толстого

Знайомимося з екскурсоводом-супроводжуючим, знавцем Китаю. Спочатку він розповість найголовніше про традиції святкування Китайського Нового року.

Наприклад, в одній з стародавніх китайських легенд йдеться про те, що кожного року на Землю приходить міфічне чудовисько нянь, яке спускається з неба в перший день Нового року і починає шкодити людям. Нянь боїться червоного кольору, вогню і шуму.

Тому у святкуванні Нового року в Китаї використовують багато галасливих феєрверків, вогнів і червоний колір – ліхтарі, конверти, прикраси.

Занурення в традиції Сходу розпочнемо з відвідування музею, де довідаємось про світобачення населення Китаю.

В китайському релігійному житті поєднані конфуціанство, даосизм і буддизм. Притаманна навіть певна спеціалізація релігійних пошуків: конфуціанці мудрували, буддисти розмірковували над сутрами і вдавалися до тонкощів медитацій, даосисти винаходили обереги й еліксири вічного життя. При потребі китаєць звертався до будь-якого бога чи до всіх разом. В його уявленні всі боги були рівними, віротерпимість - головний принцип ставлення до них...

Аби дізнатися більше, йдемо до музею!

Музей Ханенків. ЕкскурсІя «Буддизм: вчення, практика, мистецтво»

Оглянемо Азіатську експозицію у супроводі провідного співробітника музею - найкращого фахівця зі східного мистецтва. Акцент екскурсії —  буддизм і східні практики, зв’язок між духовними практиками і творчою діяльністю людини.

Різноманітні східні духовні практики увійшли сьогодні до західної культури задля підтримки тілесного і психічного здоров’я. Утім, первісно вони мали значно більш амбітну мету – перехід людини на інший рівень буття (до іншого розряду істот у Всесвіті).

Через витвори мистецтва спробуємо осягнути східну мудрість.

Експонат Азіатської експозиції Музею Ханенків

Обід в китайському ресторані

китайський новий рік в києві  

На святковий обід їдемо до китайського ресторану, де спробуємо страви з різних регіонів Китаю. Наша компанія розміститься по-китайськи — за круглим столом, що обертається. Серед китайців практично не існує вегетеріанців, тому більшість страв з м’ясом. 

Наш обід — можливість за один раз скуштувати всі базові варіанти страв, як їх готують в Китаї.

фестиваль гігантських китайських ліхтарів київКоли збирається компанія чи велика родина, сідають за круглий стіл, що обертається. Так всі гості куштують кожну страву.

Страви в Піднебесній, на відміну від прийнятих європейських правил, подаються в зворотному порядку: трапеза починається з чаю, потім приносяться холодні закуски, за ними слідують гарячі другі страви і тільки в самому кінці подається суп. Саме такий порядок страв на думку китайців є найоптимальнішим. До загальноприйнятих видів смаку (солоний, кислий, гіркий, солодкий, гострий) китайці додали ще три: прісний, ароматний і золотий.

Ми скуштуємо страви китайської кухні, такі як смажений рис з соєвим соусом, курка "Гунбао", свинні вушка в соусі, яловичина в чугуні, "Риба-білка", салат з грибів муер, баклажани по-тайськи, салат з локшиною та свининою з овочами, китайські млинці з начинкою та інші.

мАйстер Клас з КитайськОЇ КАЛІГРАФІЇ ТА живопису

Далі ми відправляємось на майстер-клас із китайського живопису та каліграфії, де фаховий викладач ознайомить нас з теорією та практикою цього далекосхідного мистецтва. Ми власноруч виконаємо напис і зображення символу китайського нового року, превеземо з екскурсії такий чудовий хенд-мейд сувенір.  

Китайський живопис є традиційним живописом в Китаї протягом більше тисячі років. Це оригінальний спосіб мислення, в якому підкреслюється єдність людини і космосу та безперервність динамізму  всесвіту. 

 

 

Як правило, китайський живопис складається з одного або декількох віршів, каліграфії, кольорового зображення та печатки художника. 

Китайська каліграфія є мистецтвом зображення ієрогліфів, що дозволяє не лише відобразити зміст тексту, але і візуально передати його настрій, показати на папері гармонію духу і руху.

фестиваль гігантських китайських ліхтарів київ

Ми ознайомимось історією китайського живопису, дізнаємось про його види та жанри, особливості інструментів та матеріалів, які використовуються. Вас навчать кожного володіти пензлем, виконувати лінії різної довжини та ширини, писати сухим та вологим пензлем, гармонійно поєднувати відтінки, а також розкажуть багато цікавого про культуру, естетичні й філософські основи Піднебесної, і звичайно - зобразимо символ 2022 року з найкращими побажаннями.

майстер-клас тайцзицюань

Тайцзицюань (太极拳) або тайцзи (太极), що в буквальному перекладі значить «кулак великої межі» або «велика межа» - китайська оздоровча гімнастика - відома всьому світу. М’які кроки, плавні і безперервні рухи, але водночас велика сила, яка прихована усередині... 
Ми станемо учасниками майстер-шоу тайцзицюань від тренера-китайця та зможемо спобувати осягнути це високе мистецтво на власному досвіді!

Традиційне китайське чаювання

На ілюстрації улон заварюють в гайвані. Що це таке, дізнаємось на чаюванні.

На церемонії чаювання нас очікує досвідчений майстер чайної справи, який розповість про види чаю, як його збирають та готують. Традиційно всі гості куштують один й той саме вид чаю, щоб залишатися в одному ритмі. Медитативний спокій чаювання дозволить настроятися і більш глибоко відчути кожну мить святкового дня.

Закінчення програми — орієнтовно о 18:30 поруч станції метро Либідська.

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали