Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Казкові поля, парк 3020 та Свірзький замок

Фішки туру:
  • Найромантичніший замок в Україні - Свірзький
  • Парк сучасної української скульптури
  • Казкові Поля
  • Монастию-фортеця
Ціна туру:
від 495 грн
Дата екскурсії Тур в аріхві
Кількість днів 1 день
Країна Украина
Регіон Галичина
Область Львівська
Тип транспорту Автобус
Місце зустрічі
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки
Очікуйте інфолист

Зустрічаємось о 8:00 м. Львів, пр. Чорновола, 7, готель “Львів” (біля головного входу).

Зверніть увагу! Про точну точці збору і часу від'їзду ви зможете дізнатися за два дні до виїзду, для чого достатньо відвідати рубрику ІНФОЛИСТИ .

Стрілки
Серед мальовничої гологірської природи, поруч з одним із найдорожчих українських відпочинкових комплексів Edem Resort Medical & Spa, розташувався перший публічний парк сучасної української скульптуриPARK3020. На доглянутій території представлено понад 40 робіт 23 художників зі всієї України, які створили скульптурні композиції з каменю, металу, бетону і граніту. PARK3020 – це чудово організований простір, де всі об’єкти взаємодіють між собою, все пов’язано з навколишнім світом та природою. З метою розвитку, підтримки та популяризації сучасної української скульптури тут зібрано найкращі роботи українських скульпторів, які вражають та захоплюють всіх, хто доторкнувся до сучасного мистецтва.

Казкові Поля - це парк, що займає 3 гектари унікальної території для прогулянок та фотосесій, на яких висаджено 26.000 квіткових кущів найцікавіших і наймодніших сортів: лаванди, гортензії, троянди, гібіскусів, вейгели, спіреї. Це місце, де гості зможуть погуляти та відпочити, насолодитись красою.

Свірж
Один з наймальовничіших та найромантичніших замків в Україні, замок Свірзьких-Цетнерів, збудований в ренесансному стилі (1484р.) над мальовничим ставом. Замок був і є об’єктом численних кінозйомок, найвідомішою з яких є фільм “Д’Артаньян та три мушкетери”. Неподалік фортеці також знаходяться костел Успіння Богородиці (1546р.) та руїни оборонної вежі (1484р.).

Унів
Одне з найдавніших відпустових місць в Україні завдяки оборонному монастирю-фортеці Унівській Лаврі (XV-XIX ст.). Лавра знаходиться в мальовничій частині Гологірського хребта, біля джерела, на місці чудодійного зцілення князя Лагодовського. В монастирі жило і працювало багато визначних діячів української історії та культури, в тому числі Іван Вишенський, який написав там “Посланіє до стариці Домнікії”.

 

19:30 приїжджаємо назад до Львову.

 

 

 

тури у Львів

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали