Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Легенди Чернігова + Седнів

Фішки туру:
  • Місто Легенд Чернігів
  • Седнів, річка Снов
Ціна туру:
від 620 грн
Дата екскурсії Тур в аріхві
Кількість днів 1 день
Країна Украина
Регіон Полісся
Область Чернігівська
Маршрут Київ - Чернігів - Седнів
Тип транспорту Автобус
Місце зустрічі Київ, с.м.Лісова
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки
Очікуйте інфолист
 

Зірка української півночі, Чернігів - без перебільшення унікальне місто. Саме тут зосереджена чи не найбільша низка старовинних храмів, кількості яких можуть позаздрити решта міст нашої країни. Дух минулого відчувається тут особливо сильно. "Місто Легенд" - основний лозунг, який впродовж тривалого часу носить за собою це прекрасне місто. Тож, пропонуємо зануритись в історію, можливо, найбільш містичнішого міста нашого часу!

 

ПРОГРАМА ТУРУ

7:30 Група збирається в умовленому місці. Зверніть увагу, що дізнатися точну інформацію про час виїзду на екскурсію і місце збору групи ви можете за два дні до виїзду. Для цього досить зайти в рубрику «Інфолисти».8:00 Посадка в автобус і відправлення до Чернігова.

10:00  Захоплююча екскурсія по одному з найстаріших міст України.

Чернігів - це настільки древнє місто, що дослідники лише припускають справжню дату його заснування і не можуть однозначно відповісти кому або чому він зобов'язаний своєю назвою.

 

Дивовижне місто, яке дивним чином поєднує в собі старовинні архітектурні пам'ятники, історичні загадки, які ставлять в безвихідь класичну історичну науку, природні пейзажі і численні легенди. 

Тут все настільки тісно переплетено, що втрачається зв'язок із сучасністю. Додайте сюди містику, романтику і таємниці, яких в історії міста більше, ніж відомих фактів. 

 

Під час екскурсії по Чернігову ми лише спробуємо розгадати, що за знаки видно на стінах П'ятницької церкви, чому на найдавнішому храмі в Україні знаходяться язичницькі символи, побуваємо в "місті мертвих" і спустимося в підземелля старовинного монастиря, помилуємося краєвидами і схилимо голови перед мощами святих покровителів Чернігова.

У Чернігові ви зможете побачити величезну кількість унікальних старовинних споруд. Є тут і печери, які ще за часів Київської Русі заснував Антоній Печерський. Система підземних ходів з безліччю відгалужень тягнеться більш ніж на 350 метрів.

14:00 Час трохи відпочити від суєти екскурсії, і смачно пообідати.

15:00 Виїжджаємо в наступний пункт екскурсії - Седнів.

 

Седнів, як і багато інших міст Чернігівщини, дуже старе місто, що веде свою історію з давніх часів, однак популярність до нього прийшла лише в XVII столітті. 

Місто тоді належало козацькому полковнику Лизогубу. Славний козацький рід і до цього дня зберігає пам'ять про себе в кількох дуже незвичайних будинках.

Разом вони представляють собою надзвичайно мальовничий архітектурний ансамбль.

 

Під час екскурсії ми побуваємо в унікальній дерев'яній Георгіївській церкві (поч. 18 ст.), відомої по зйомках фільму «Вій». Побачимо найстаріші будівлі Седнєва, побудовані в кінці 17 століття - кам'яницю Лизогуба і Воскресенську церкву.

Прогуляємося по парку в садибі Лизогубів і помилуємося краєвидами стоячи біля альтанки Глібова. Звичайно ж поговоримо про місцеві легенди і перекази, відомих людей, які жили або бували в Седневі.

 

Далі по програмі  на вас чекає поїздка до Кінного клубу Седнівський двір – катання на конях, прогулянки, відпочинок біля річки Снов.

Незабутні враження від перебування на одній з найбільш екологічно чистих річок Європи. Мальовничі пейзажі, спів птахів, спокійна річка - це саме те, що необхідно для відпочинку після міського шуму.

 

19:00 - орієнтовний час повернення до Чернігова.

Задоволені і наповнені враженнями, вирушаємо назад до столиці України.

22:30 Орієнтовно в цьому часі прибуваємо назад в Київ.

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали