Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Масниця 2022! Буде цікаво і смачно ;)

Фішки туру:
 • Неодруженим знайдемо пару ;)
 • Погодуємо тваринок з рук
 • Скуштуємо смачних вареників та млинців
Ціна туру:
від 460 грн
Дата екскурсії Тур в аріхві
Кількість днів 1 день
Країна Украина
Регіон Полісся
Область Київська
Маршрут Київ - Ворзель - Бузова - Київ
Тип транспорту Автобус
Місце зустрічі ст.м. Академмістечко
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки
Очікуйте інфолист
тури на масляну  

Свято Масниці – це давнє народне свято, що прийшло до нас із язичницької культури і збереглося після прийняття християнства, і в народі воно супроводжується обрядом, пов'язаним із проводами зими і зустріччю весни.  За традицією в цей час влаштовуються народні гуляння, готується багато молочних страв, в першу чергу вареники, а також смажаться найсмачніші млинці.

Тури вихідного дня по Україні з ANGA Travel - це можливість побувати в безлічі цікавих місць, і побачити цікаві і самобутні обряди, і сьогоднішній тур не стане винятком.


Програма туру на Масницю

09:00 Збір групи за адресою: ст. м. Академмістечко (парковка НОВУС)

10:00 Приїзд у смт. Ворзель.

Мальовниче дачне містечко Ворзель – справжня окраса Київщини. Від заснування у 1900 році, воно стало улюбленим місцем відпочинку і творчості багатьох видатних особистостей. Ми відвідаємо перлину Ворзеля –  Уваровський дім і зануримось в дачно-курортне життя, яке тут вирувало з поч. ХХ ст., дізнаємось, як відпочивалося і працювалося відомим дачникам, а також побачимо екзотичне тюльпанове дерево, яке посадила графиня Наталія Уварова 1914 року.

Ворзельський музей історії і культури «Уваровський дім» розташований у колишній садибі графині Наталії Уварової, доньки цукрозаводчика та мецената Федора Терещенка; чоловік її граф Сергій Уваров був одним із директорів Київського відділення тодішнього Російського музичного товариства. На їх дачі у Ворзелі також гостювали: один з перших авіаконструкторів та пілотів Федір Терещенко та його товариш, авіаконструктор, винахідник вертольота Ігор Сікорський.

Під час екскурсії садибою ми почуємо раритетні грамофонні записи початку ХХ ст., довідаємося про музичні традиції Ворзеля, адже саме тут було написано відомі українські пісні: «Два кольори», «Рушник», «Ой, летіли дикі гуси», гімн Києва «Як тебе не любити, Києве мій!».

 

11:00 Виїзд до етно-комплексу "Українське село".

11:30-12:30 Цікавезна екскурсія по території з відвідуванням етно хат комплексу. Зайдемо у середину, а не дивитимемось через поріг/вікна.

тури виходногодня на масляну

екскурсія на масляну з києва  

Шість справжніх, повністю автентичних хат, які були дбайливо перенесені в комплекс з самих різних куточків України.

Слобожанщина, Середня Наддніпрянщина, Полісся, Поділля, Південь і Гуцульщина - кожен будинок з цих регіонів виглядає так, ніби ви перенеслися в 19 століття, і потрапили в гості. Все повністю автентичне і дозволяє відчути себе господарем старовинного будинку.

Після екскурсії в етнографічному комплексі  - вільний час. У вас є можливість:

 • пофотографуватись на тематичних фотозонах;
 • відвідати майстер-класи з традиційних народних промислів;
 • пошопитись «hand made» виробами;
 • скуштувати ексклюзивний глінтвейн у казані;
 • погодувати тварин у місцевому зоопарку (барани, кролики, в’єтнамські свинки, корови Зебу, дикі кабани, осли, муфлони, поні, косулі, чорні лебеді тощо

 

Перед гуляннями радимо підкріпитись смачними стравами української кухні в теплій залі ресторану або поласувати просто неба смачними варениками, млинцями, козацьким кулішем, шашликом, гарячими напоями та глінтвейном у казані.

якого числа масниця

14:00-15:30 Обрядове святкування Колодія (Масниці).  Фольклорно-обрядова програма від гуртів «БАЛАМУТИ», «ЯСНОКРАСНО» та «МАЙСТЕРНІ УКРАЇНСЬКОГО СВЯТА" : танці, співи, ігри!  Тут завжди весело та цікаво ;)

млинці на Масляну  

У програмі святкування:​

 • Ігри на галявині разом з гостями, «сповивання колодки";
 • Спільне розспівування весняних  пісень, обрядові дійства;
 • Танці та ігри, народні забави для дітей та дорослих, 
 • Чіпляння колодки неодруженим;
 • Спалення солом`яного опудала – символа зими.

16:30 Виїзд з етно-комплексу, але ще не додому ;)

Користуючись можливістю, ми заїдемо з вами до казкової кіностудії - Victoria Film Studios (одна з найбільших у країні кіностудій). 

Повернення до 18:00. Кінцева зупинка: ст. м. Академмістечко.

Це буде найкраща екскурсія вихідного дня з Києва у вашому житті!

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали