Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Парковими стежками Чернігівщини

Фішки туру:
  • Прекрасний палац Галаганів
  • Розкішна садиба в Качанівці
  • Тростянецький дендрологічний парк
Ціна туру:
від 720 грн
Дата екскурсії Тур в аріхві
Кількість днів 1 день
Країна Украина
Регіон Полісся
Область Чернігівська
Маршрут Київ - Бровари - Прилуки - Качанівка - Тростянець
Тип транспорту Автобус
Місце зустрічі метро Дарниця
Дод. послуги
Тип харчування Обід (1)
Примітки
Очікуйте інфолист
 
 

АНОНС ЕКСКУРСІЇ

Зовсім недалеко від столиці України вас чекають дивовижні місця, де ви можете відвідати наймальовничіші паркові композиції нашої країни. Це унікальні місця, в яких ви можете вдихнути повними грудьми, спокійно прогулятися в тіні вікових дерев, і відпочити від нескінченної суєти великого міста.

Таємничі стежки, пішохідні містки та романтичні руїни, дихаючі історією - тут є все для того, щоб провести дійсно вдалий і наповнений подіями вихідний! Витративши всього лише один день, ви зможете відкрити для себе Чернігівський край з абсолютно іншого, дуже красивого і незвичайного боку.

 

7:00 Група збирається в умовленому місці, і виїжджає з Києва.

Зверніть увагу! Про точну точці збору і часу від'їзду ви зможете дізнатися за два дні до виїзду, для чого достатньо відвідати рубрику ІНФОЛИСТИ .

 

10:00 Дорога вже позаду, і ми прибуваємо  в палац Галаганів у Сокиринцях

Родове гніздо відомого козацько-старшинського роду Галаганів збереглося до нашого часу і є найбільш характерним прикладом палацово-маєткової архітектури Лівобережної України кінця 18 - початку 19 століття.

Довкола палацу був створений Сокиринський парк в англійському стилі, нині це пам’ятка садово-паркового мистецтва державного значення. Нині до паркової рослинності входить понад 40 порід дерев. Родзинкою парку є Шевченківський явір – найстаріше дерево садового комплексу. Ландшафт Сокиринського парку доповнює збережена оригінальна ротонда, колодязь, містки та інші різноманітні скульптури.

Палац Галаганів, часто називають «українським Парнасом», адже тут частими гостями були видатні діячі культури та мистецтва – Тарас Шевченко, Лев Жемчужников, Микола Лисенко, Остап Вересай та інші. При садибі діяв кріпацький хор та театр. Сьогодні ж палац Галаганів вабить мандрівників своєю неповторною архітектурою та ландшафтними витворами навколо себе.

 

12:00 Ми прибуваємо в один з найкрасивіших парків нашої країни - Тростянецький. 

Дендрологічний парк в Тростянці - це унікальне місце. Посеред красивої долини ви зможете побачити живописний лісовий масив, а в центрі - це справжня "гірська" долина з пагорбами невеликого розміру, серед яких зустрічаються озера. Простори Тростянецького парку - це достаток чагарників і вічнозелених хвойних насаджень.Завдяки їм незалежно від пори року пейзажі парку зачаровують своєю красою.

Пейзажі парку надзвичайно гарні, недарма ставлять в один ряд з такими відомими парками України, як Олександрія і Софіївка!

 

14:00 Саме час смачно перекусити.

15:00-18:00 Завершальною точкою нашої захоплюючої екскурсії, її своєрідною кульмінацією стане національний історико-культурний заповідник «Качанівка».

Це єдиний в країні парково-архітектурний ансамбль, красоти якого збереглися в повному обсязі. Ви зможете погуляти в затишних місцях Качанівки, пройтися по мальовничих стежках і насолодитися надзвичайно красивими видами.

Завдяки зусиллям сім'ї Тарановських це місце по справжньому розцвіло, і на сьогоднішній день являє собою не тільки зразок палацового і садово-паркового комплексу, але і є потужним духовним центром.

Свого часу качанівський край відвідували такі відомі особистості, як Врубель, Гоголь, Рєпін, Шевченко.

Саме ці мальовничі місця стали місцем натхнення М.Глінки, коли він писав знамениту оперу «Руслан і Людмила». На згадку про творчість геніального композитора в парку був побудований малий музичний салон - «Альтанка Глінки».

 

18:00 Насичений подіями день вже позаду, пора вирушати назад до Києва.

21:00 Орієнтовно приїжджаємо назад до столиці.

 

 

 

тури у Львів

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали