Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Перлини Київщини

Фішки туру:
  • Ризоположенчеський монастир в Томашівці
  • Церква з ескізами Миколи Реріха
  • "Острів Сакури"
  • Равликова ферма
Ціна туру:
від 590 грн
Дата екскурсії Тур в аріхві
Кількість днів 1 день
Країна Украина
Регіон Полісся
Область Київська
Маршрут Київ - Томашівка - Фастів - Пархомівка - Володарка - Володимирівка - Київ
Тип транспорту Автобус
Місце зустрічі м.Академмістечко
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки
Очікуйте інфолист

8:00 Збір групи в заздалегідь обумовленому місці (ст.метро Академмістечко, Київ). Сідаємо в автобус і виїжджаємо. Наш автобусний тур з Києва по Україні - починається!

Перший пункт нашої подорожі – село Томашівка, яке може похвалитися власним «Малим Ермітажем» - це Свято-Богородичий Ризоположницький чоловічий монастир (колишній маєток Хоєцьких). Панський палац, неймовірної краси будинок в стилі модерн, був збудований в 1903 році за проектом архітектора Куликовського для родини польських шляхтичів Хоєцьких. Якийсь час будівля слугувала як приміщення середньої школи, а наразі тут розмістився чоловічий монастир. На території є скульптури левів, храми і каплиці, алеї і квіткові клумби, клітки з птицями і фрески з біблійськими мотивами.Далі ми відправляємось у Фастів. Релігійною візитівкою міста виступає неоготичний Костел Воздвиження Святого Хреста (1911 р.). Трішки вільного часу. Рекомендуємо відвідати кав'ярню "San Angelo" там готують дуже смачну каву та десерти)).
 

Ми побуваємо в с. Пархомівка, де знаходиться справжня перлина – храм Покрови Пресвятої Богородиці з ескізами Миколи Реріха. Величний храм на дві тисячі парафіян, в будівництві якого використано мармур, граніт, коване залізо, шифер, дерево, кераміка і навіть залізобетон.

Унікальний куточок природи та східної архітектури – парк «Острів Сакури» в селі Володарка. У парку є альтанки в азіатському стилі, водоспад, грот, японські червоні містки, фонтани та скульптури, великий дитячий майданчик з кораблем і піратами, міні-зоопарк з різними птахами та тваринами. Серед них європейські лані, олені. тут насаджено більше 100 дерев різних порід та близько 3 тисяч багаторічних рослин і квітів.

Вільний час на відпочинок і обід.

Далі ми відправляємось на ферму, де продегустуємо одну із страв французької кухні – ескарго - так називається страва з равликів. Як кажуть, равликів не їдять, ними ласують! Тож поласуємо для задоволення!

 

«Мисливці на равликів» - місце, де одночасно можна побачити тисячі равликів і дізнатися про них багато цікавого:

  • равликів і устриць подавали до столу римських імператорів і вони стали справжньою пристрастю монарха Людовика XIV
  • як равлики зʼявляються на світ, як довго живуть і хто їхні пращури?
  • що їдять равлики та скільки у них зубів?
  • якого кольору кров у равликів і що у них спільного з ведмедями?

Відповіді на ці та багато інших запитань ви отримаєте під час екскурсії по екзотичній фермі. Цікаво буде і дорослим, і дітям smiley

 

19:00 Виїзд в Київ

20:00 Прибуття на станцію метро Теремки.

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали