Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Дитяча пішохідна екскурсія "Подорож новорічними святами"

Фішки туру:
  • Екскурсія про новорічні дива
Ціна туру:
від 200 грн
Дата екскурсії Тур в аріхві
Кількість днів 1 день
Країна Украина
Регіон Полісся
Область Київська
Тип транспорту Пішки
Місце зустрічі Київ, готель Дніпро
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки
Очікуйте інфолист
 

Щороку ми очікуємо чудес, так вже виходить. Може, не зовсім магії з помахами чарівною паличкою, але чогось такого, що змогло б змусити затамувати подих від захоплення. І ми в ANGA Travel вирішили створити екскурсію по Києву, в якій ви зможете відчути все це, і ненадовго зануриться в казкову історію.

Наша екскурсія — про новорічні дива, про те, як за старих часів відзначали новорічні свята. Ви дізнаєтеся багато цікавих особливостей святкування, і цілком можливо — деякі візьмете «на озброєння».

Ви дізнаєтеся, як правильно гадати, щоб в будинок прийшло щастя, коли і звідки до нас прийшла традиція святкування Нового Року, і як його відзначають у різних країнах світу.

Як за старих часів Святий Миколай врятував київського хлопчика, і в якій церкві Києва можна зануритися в святу купіль.

Для чого в Андріївській церкві влаштовували масові тиску, і як до всього ставилися київські відьми.

Під час нашої прогулянки ми пройдемо поруч з трьома головними ялинками столиці, і побуваємо біля фонтану з оточеним драконами архангелом Михаїлом.

І ще багато цікавого та незвичайного чекає вас на нашій екскурсії по Києву.

Крім того, в якості маленького, але дуже приємного бонусу ви зможете продегустувати справжню візитну картку Києва 19 століття — сухе варення Балабушки.

Ми постійно бігаємо по магазинах, зайняті роботою і домашніми справами. Турбот багато, але після того як приходить зима і йде перший сніг, ми піднімаємо очі вгору і посміхаємося ...

Досить знайти трохи часу на екскурсію по Києву, щоб всі турботи відійшли на задній план, настрій покращився, адже новорічні свята зовсім близько;)

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали