Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Пішохідна екскурсія "Зриваючи маску. Без табу"

Фішки туру:
  • Пікантні історії Києва
Ціна туру:
від 190 грн
Дата екскурсії Тур в аріхві
Кількість днів 1 день
Країна Украина
Регіон Полісся
Область Київська
Тип транспорту Пішки
Місце зустрічі Володимирський собор
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки
Очікуйте інфолист
 

Запрошуємо вас на незвичайну екскурсію по Києву, під час якої ми зірвемо маски з багатьох таємниць.

  • Сторони зобов'язані: бути в масці, слухатися екскурсовода.
  • Табу: доторкатися до екскурсовода і цілувати його;)

 

Під час нашої подорожі ви дізнаєтеся, хто свого часу був найбільшим ловеласом столиці, і пройдетеся по присвяченому йому бульвару.

Дізнаєтеся про те, якою була таємна сторона життя романтичних особистостей Києва, і почуєте романтичні розповіді про парі і любов з відьмою ...

Багатьом чоловікам властиво мріяти про відносини зі справжньою відьмою, вважаючи це надзвичайно романтичним. Але нічим хорошим насправді це все не закінчиться.

Реальність і містика тісно переплетуться з еротикою і романтикою нашої древньої столиці, і під час пішохідної екскурсії по Києву ми заглянемо в сховані дворики, в яких будемо шукати і знаходити еротичні символи.

Наша екскурсія почнеться поруч з Володимирським собором, і саме це стане нашим першим Табу, адже ми виключно за безпечні відносини з нашими туристами.

Далі наш шлях буде лежати в парк Шевченка, де ми будемо гуляти, попутно зриваючи маски з таких відомих особистостей, як Лев Толстой, Віктор Нестеров, Бібіков...

Ми разом з Михайлом Булгаковим будемо шукати порятунку за часів громадянської війни, і бігти назустріч своєму справжньому коханню, своїй Маргариті ...

Разом з Олександром Купріним ми побуваємо в будинках терпимості, що розкинулися «від Зозулиних дач, і до Андріївського узвозу».

А як щодо того, щоб змішати докупи праведність і грішність? Ми це зробимо, і знайдемо неподалік від старовинних місць розпусти секретну церкву.

Ви почуєте історію, як один інститут сильно оскандалився через занадто привільну поведінку своїх підопічних.

І ще безліч цікавих історій і секретних місць. Екскурсія обіцяє бути не просто цікавою - захоплюючою, тому радимо вже зараз бронювати місця - таємниці, які ви дізнаєтеся, того варті! ;)

Завершиться наша подорож поруч з Андріївською церквою.

Ну а для тих, кому мало всього лише однієї, ми приготували і інші цікаві екскурсії по Києву, і навіть тури по Україні! Поїхали з нами!

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали