Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Різдвяна фабрика мрій на ВДНГ

Фішки туру:
  • майстерня казкової фабрики іграшок
  • ельфи-чарівники
  • набір для розпису скляної кулі
  • святкові фотозони
Ціна туру:
від 390 грн.
Дата екскурсії Тур в аріхві
Кількість днів 1 день
Країна Украина
Регіон Полісся
Область Київська
Тип транспорту Автобус
Місце зустрічі м.Київ
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки
Очікуйте інфолист
 

Оглядові екскурсії по Києву завжди цікаві, а зараз стануть ще краще, адже в столичному ВДНГ, в другому павільйоні для дітей відкрилася скоєно нова локація - «Різдвяна фабрика мрій». Це справжнє казкове містечко, де можна подивитися на дивовижне виробництво барвистих прикрас для ялинки. Але це не просто фабрика - це місце, де ельфи навчать дітей мріяти, і втілювати свої мрії в життя!

 

Історія Різдвяної фабрики мрій

Як говорить легенда, на чарівній фабриці працюють тільки казкові ельфи, які читають листи дітей, і втілюють в життя їх найзаповітніші бажання. Велика частина бажань - про нескладні, більш «приземлені» речі, і їх, як ті що простіше, виконують перш за все.

Але є тут спеціальна кімната - в ній збирають листи з по-справжньому великими мріями - про щастя і любов, польоти в космос і зустрічі з персонажами з улюблених історій і казок. Ці мрії теж можна втілити в життя, просто це трохи складніше.

А все почалося з того, що один мудрий ельф знайшов старовинну фабрику по втіленню мрій, і навіть зміг знову її запустити! Саме сюди і зможуть потрапити ті, хто вибере екскурсії в Києві з ANGA Travel, і вирішить побувати на «Різдвяній фабриці мрій». Тури на Новий рiк.

Що ж ми побачимо на «Фабриці мрій»?

Що ж нас чекає під час захоплюючої екскурсії вихідного дня по Києву?

Насамперед ми потрапимо на святкову головну площу дивного казкового містечка, на якій ельфи живуть і працюють. Тут можна не тільки придбати барвисті прикраси на ялинку, а й загадати бажання, і з'їсти десерт з кавою.

Вхід на чарівну фабрику знаходиться тут же, на площі. Все майстерні фабрики ззовні нічим не відрізняються він реального виробництва, і малюкам буде дуже цікаво тут побувати. Тури на Новий рiк.

Тут є і кабінет головного ельфа, і великі кімнати з різноманітними речами. Вогняний роздувач, за допомогою якого роблять майбутні ялинкові іграшки, спеціальні ванни, в яких їх сріблять, а також ціла майстерня, в якій їх фарбують і розписують дивовижними візерунками.

 
 

В кінці нашої дитячої екскурсії кожен учасник отримає подарунок -  творчий набір, аби зробити власну склянну іграшку з символом року.

Чарівні ельфи фабрики мрій розкажуть, як зробити власну прикрасу з найбільшою мрією, і це буде найкращою згадкою про подорож.

А ще на Фабриці мрій обов'язково почне свою роботу чарівна Різдвяна Пошта. З її допомогою можна буде послати своїм рідним подарунки і поділитися частинкою своєї заповітної мрії. Тури на Новий рiк.

 

Важливо знати:

  • Тривалість екскурсії становить 45 хвилин
  • Час роботи - з 10:00 до 21:00 
  • Фабрика мрій працює з 13 листопада по 16 січня
  • На 10 дітей один супроводжуючий безкоштовно 
  • Діти до 3 років - участь безкоштовна
 

Де, коли, скільки буде коштувати

Різдвяна фабрика мрій буде доступна для відвідування з 13 листопада по 16 січня по будням та вихідним, за адресою Київ, пр-т Академіка Глушкова, 1.                 Тури на Новий рiк.

Вартість розраховується індивідуально під групу. Замовляйте. Казка чекає на Вас!

УВАГА!!!  Ви також можете замовити відвідування Різдвяної фабрики мрій на ВДНГ без транспортного супроводу.

ВАРТІСТЬ вхідного квитка на Різдвяну фабрику мрій – 250 грн/ос

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали