Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Фішки туру:
  • Розкішний палац у Самчиках
  • Замок князів Острозьких
Ціна туру:
від 750 грн
Дата екскурсії Тур в аріхві
Кількість днів 1 день
Країна Украина
Регіон Поділля
Область Хмельницька
Маршрут Київ - Самчики - Староконстантинів
Тип транспорту Автобус
Місце зустрічі м.Київ,ст.м.Академмістечко
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки
Очікуйте інфолист
 

Хмельницька область багата на цікаві місця та історичні пам'ятки, проте далеко не завжди звичні туристичні маршрути здатні охопити всі дива і красоти, якими вона здатна здивувати гостей.

Без сумнівів, Товтри, Бакота і Кам'янець-Подільський - це перше, що спадає на думку, і є прикрасою Хмельниччини, але крім них тут варто побувати і в інших, дуже цікавих, але не настільки розпещених туристами місцях. Запрошуємо вас відвідати Самчики та Старокостянтинів - місця, надзвичайно красиві і знакові. Буде цікаво!

 

7:00 - збираємося поруч зі станцією метро Академмістечко в Києві, сідаємо в автобус і виїжджаємо. Наш автобусний тур з Києва по Україні - починається!

 

Хмельницька область в цілому є регіоном з дуже цікавим історичним минулим. Тут можна подивитися як на унікальну старовинну архітектуру, наприклад, ту ж церкву-замок, так і помилуватися красивими панорамними видами, що відкриваються перед туристами з старовинних фортець і замків.

Особливо цікаво буде тут побувати любителям подивитися і подосліджувати старі підземелля і старовинні фортифікації.

 

Перша зупинка нашої подорожі, яке пропонує вам одноденний тур по Україні з Києва, стане село Самчики.

Хмельницький «Версаль» - прогулянка по розкішному палацу в Самчиках

У Хмельницькій області село Самчики відомо завдяки старовинному палацу 18 століття, який був побудований Яном Хоєцким.

Сьогодні тут проводяться весільні церемонії і захоплюючі екскурсії, і навіть знімаються фільми. Цікавий факт - Самчики є батьківщиною оригінального і дуже колоритного декоративного розпису.

 

Завдяки розкішним фасадам палацу і пишному внутрішньому оздобленню його часто називають «Українським Версалем». Саме так мешканці самого села називають цей цікавий палацово-парковий комплекс. Відзначимо, що це звання аж ніяк не завищене, і красива садиба дійсно гідна його.

Сьогодні старовинний палац носить горде звання самої старовинної садиби на всій території нашої країни. Варто відзначити, що дивним чином палац зміг «дожити» до сучасності у своєму первісному вигляді, практично не змінившись.

 

Побудований в стилі ампір, оточений красивим парком в англійському стилі, комплекс виглядає просто шикарно. Крім безпосередньо палацу на території розташовані флігелі, китайський будиночок, графські ворота і старовинна садиба Хоєцких. А пройшовши по центральній алеї, можна дійти до красивого озера.

Садиба в Самчиках розташована на березі річки Случ, звідки відкриваються надзвичайно гарні краєвиди - спокійні води річки, прекрасна садиба, і все це - в пишному зеленому вбранні природи.

Після того, як подивимося палац і все цікаве ззовні, ми відправимося всередину будівлі. Резиденція Чечелів в Самчиках вважається однією з найбільш охайних і доглянутих у всій країні.

Що приємно - палац відмінно зберігся не тільки з зовнішньої сторони, але і всередині. Увійшовши всередину з боку річкового фасаду, ми зможемо потрапити в пишний круглий зал, який називають Блакитною вітальнею. У парі ніш, які розташовані з боків дзеркала, в старовину розташовувалися печі.

Після повного огляду палацу ми пройдемося по іншим будівлям, які розташовані праворуч від озерного фасаду палацу.

Особливо розкішно і красиво в Самчиках влітку, але й в будь-яку іншу пору року тут є на що подивитися, і зануритися в минулі століття, відчувши на собі легкий подих історії.

Тут є на що подивитися дорослим гостям, і є де побігати дітлахам, тому однаково цікаво буде всім. Ми покажемо вам, що одноденні тури по Україні з Києва з Анга Тревел варті того, щоб кинути справи, взяти з собою близьких і друзів, і відправитися в подорож!

В цілому в палаці села Самчики є сім локацій, які обов'язково варто подивитися:

  • Палац-маєток Чечеля - найбільша перлина Самчиків
  • Японський кабінет
  • Таємничі сутерена
  • Китайський будиночок
  • Надзвичайної краси парк
  • Липова алея
  • Сад в стінах

 

Ви не помітите, як пролетить час екскурсії по території палацу і парку! Ну а наш тур по Західній Україні з Києва триває!

13:30 - виїжджаємо в наступне місто нашої захоплюючої подорожі - Старокостянтинів.

Старокостянтинів - старе і цікаве місто, в якому збереглося безліч архітектурних пам'яток і цікавих місць, тому тут дійсно є на що подивитися!

 

Саме місто засноване в 16 столітті князем Костянтином Острозьким, київським воєводою. Перший камінь він заклав в 1561 році, а саме будівництво тривало близько 10 років. Крім прямого призначення, будівля місцевої церкви, як і безліч інших споруд тих часів, несла і оборонну функцію. У храмі князь молився Богу, коли приїжджав до свого новоствореного міста.

 

Які цікаві місця Старокостянтинова варто подивитися під час подорожі:

Старокостянтинівський замок. Розташований в місці, де зливаються воєдино річки Ікопоть і Случ, завдяки чому він і був неприступним, сьогодні замок є справжньою окрасою міста.

Він унікальний ще й тим, що його будували в вкрай стислі терміни, разом з іншим містом.

Сторожова вежа. Розташована в центральній частині міста, поруч з річкою, сьогодні вона є символом Старокостянтинова. Вежа має висоту 35 метрів, мала пристосування для стрільби з різної зброї тих часів, і була частиною міських укріплень.

Пізніше поруч з нею був зведений костел, і протягом тривалого часу вона виконувала функції дзвіниці.

Троїцька церква. Дивовижний пам'ятник архітектури, побудований в 16 столітті. Церква розташована на території замку князів Островських, і свого часу була сімейним храмом князя Костянтина Островського.

Сама будівля побудована з каменю і цегли, вікна зроблені в стилі готики, а внутрішній розпис - в стилі ренесанс. Церква була частиною оборонного комплексу, тому вікна в ній невеликі, і є навіть бійниці. Всередині зберігся герб князів Островських і красиві фрески 16 століття.

Водяний млин. Розташований на протилежному від замку стороні річки, цей красивий млин побудований в 1905 році на замовлення цукрозаводчика Дубасова.

Ця монументальна будова з червоної цегли представляє собою яскравий пам'ятник індустріальної архітектури епохи модерну.

У святкові дні поруч часто працює ярмарок, на якому місцеві майстри виставляють на продаж свої роботи. Здебільшого це вироби з дерева і кераміки.

Також тут часто проводять різні історичні фестивалі з лицарськими поєдинками. Найвідоміший з них - щорічний фестиваль «Старкон», під час якого для гостей відтворюють середньовічні бої, а також проводять розважальні змагання та виступи музичних груп. Проходить в кінці серпня, і продовжується декілька днів.

У Старокостянтинові завжди вміли і любили смачно поїсти, тому після насиченого дня на вас чекатиме пізній комплексний обід в місцевому закладі, за бажанням. Вільний час.

17:30 Наш екскурсійний тур по Україні добігає кінця, пора збиратися, і повертатися назад до столиці.

21:00 Приїжджаємо до Києва, і вирушаємо по домівках - ділитися враженнями з друзями і близькими, і звичайно ж - планувати нові поїздки.

Тури по Україні з Києва з ANGA Travel - це можливість відкрити для себе безліч цікавих місць у Хмельницькій області і не тільки, і зробити свій відпочинок цікавим!

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали