Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Шик, гроші, влада

Фішки туру:
 • таємниці найдорожчого кварталу
 • особняки банкірів та купців
 • унікальний музей грошей Нацбанку
Ціна туру:
від 210 грн
Замовити
Дата екскурсії 04.12.2021
Кількість днів 1 день
Країна Украина
Регіон Полісся
Область Київська
Тип транспорту Пішки
Місце зустрічі ст.м. Хрещатик
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки
Очікуйте інфолист

 

✓ Екскурсія найдорожчим кварталом Києва з відвідуванням музею грошей Нацбанку України

Тривалість 3 години (включаючи 60 хв. екскурсію в Музеї грошей НБУ)

Початок -  10:00 (зустріч групи - ст. м. Хрещатик, вихід до вул. Хрещатик)

Час початку екскурсії вказано орієнтовно, більш докладно про місце і час зустрічі ви зможете дізнатися за два дні до екскурсії в рубриці ІНФОЛИСТИ.

 

 

Квартал, де зосереджений діловий та фінансовий центр столиці, де вирує життя банкірів та урядовців, і який захопляє поєднанням архітектурних стилів знакових будівель Києва – Адміністрації президента, Національного банку, Будинку спілки письменників...

В музеї грошей Нацбанку побачимо унікальні експонати грошей, які були в оббігу на українських теренах з давніх часів до сьогодні. 

Маршрут: вул. Хрещатик – вул. Заньковецька – вул. Лютеранська – вул. Банкова – вул. Інституцька

 

Розпочнеться наша екскурсія на центральній вулиці міста.

Ми прогуляємось Хрещатиком, пройдемо через тунель будинку-вулиці, який проектувався вже наприкінці ХІХ ст. як «бізнес-центр», а також: 

 • розшифруємо архітектурні символи Київського Пасажу
 • дізнаємось, де любив кавувати архітектор С. Городецький
 • почуємо історії з життя представників творчої еліти радянського та новітнього часу
 • порахуємо «зірок» на Алеї знаменитостей

 

 

На вулиці Лютеранській роздивимось найпишніший і на сьогодні один з найдорожчих прибуткових будинків, якого називають "будинок-торт", а токож дізнаємось, чому насправді "плаче вдова" на особняку Аршавського. 

Вулиця Банкова є справжнім символом грошей і влади, адже названа так через близькість з будівлею Київської контори Державного банку. Тут розташовані Адміністрація та одна з офіційних резиденцій Президента України - колишній особняк Владислава Городецького, відомий більше, як "Будинок з химерами". 

Важко собі уявити, що понад 40 років вулицею Банковою "бігав" трамвай. Були часи, коли вулиця була закритою, а сьогодні можна зблизька розглянути усіх "химер" найвідомішого прибуткового будинку Києва. 

 

 

Також прогуляємось фінансовою та діловою вулицею Києва - Інституцькою, де побачимо колишні і сучасні біржі, банки, фінансові установи.

Будівлю, яку зараз займає Національний банк України почали будувати ще в 1902 р., вже тоді були передбачені такі технічні нововеддення, як подвійна вентиляційна система, парове опалення, електричне освітлення. Головним декоратором Київської контори Державного банку виступив італійський скульптор Еліо Саля, і ми зможемо "доторкнутися" його автографа на будівлі НБУ.

 

 

Що ми побачимо і дізнаємося?

 • як працівниці банку могли приходити на роботу, навіть не виходячи з дому на вулицю;
 • чи досі ростуть у квітнику банку троянди, аромат яких протягом робочого дня тішив банківських працівників;  
 • скільки насправді хранителів золотих родовищ - грифонів "оберегіає" головну будівлю грошей країни.  

 

Завершальним акордом нашої екскурсії буде відвідування неймовірного Музею грошей Національного банку України.

У Музеї грошей Національного банку зібрана унікальна колекція експонатів, яка відображає історію грошового обігу в Україні: домонетні форми грошей, античні, середньовічні монети, гроші Російської імперії, банкноти Української Народної Республіки, а також гроші радянського періоду  та сучасної незалежної України.

 

 

Все цікаве, що чекає вас під час екскурсії, просто неможливо розповісти в тексті – це потрібно бачити своїми очима. Тому запрошуємо вас на нашу екскурсію по Києву – буде захоплююче, це ми гарантуємо!

У нас в асортименті та пішохідні екскурсії по Києву, оглядові екскурсії по Києву, екскурсії по Києву для дітей, екскурсії по Києву англійською, індивідуальні екскурсії по Києву і багато чого іншого!

Шик, гроші, влада
Забронювати
210 грн
Включено у вартість
Сплачується окремо
 • 2-год. пішохідна екскурсія
 • екскурсія в Музеї грошей Нацбанку
 • особисті витрати
Оформити замовлення
Тисніть на кнопку «надіслати» і наш менеджер зв'яжеться з Вами в найближчий час для уточнення деталей та завершення бронювання.
Пам'ятки екскурсії
Міста що відвідуються
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали