Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Фішки туру:
Ціна туру:
від 0 грн.
Дата екскурсії Тур в аріхві
Кількість днів 1 день
Країна Украина
Регіон Полісся
Область Київська
Маршрут Київ - Яготин - с. Богданівка - с. Чорнухи - с. Березова рудка - Київ
Тип транспорту
Місце зустрічі
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки
 
 

АНОНС ЕКСКУРСІЇ

У цій захоплюючій екскурсії вас чекає:
- Знайомство з культурою, звичаями та історією відомих художників Подніпров'я, таких як В. Симоненко, сім'я Рєпніних і Закревських, Т. Шевченко, Г. Сковорода, К. Білокур.
- Картинна галерея, в якій ви зможете побачити експозицію з особистих речей не тільки самих Рєпніних, але і їх гостей.
- Музей-садиба, що належав відомій художниці Катерині Білокур. Тут ви зможете дізнатися більше про творчість художниці.
- Екскурсія на батьківщину відомого просвітителя, філософа і письменника Григорія Сковороди.

 

ПРОГРАМА ТУРУ

8:45 Збір групи на ст.м. Вирлиця, зустріч з керівником групи. 

Увага! Детальніша інформація про точне місце і час збору групи ви зможете дізнатися в рубриці ІНФОЛИСТИ.

Вирушаємо в подорож стежками митців.


 Приїжджаємо в перше місто екскурсійної програми - м. Яготин.

Тут ви зможете відвідати Садибу Рєпніних. Унікальним явищем для Яготина є картинна галерея. Дорога до неї веде через старий парк.

 

   

Садиба Рєпніних - це надзвичайно красивий палацово-парковий комплекс, розташований в Яготині. 

Фрагмент палацу Розумовських-Рєпніних добре зберігся до нашого часу.

Його ще в 18 столітті заклав на березі озера Супій український гетьман К. Розумовський. Згодом комплекс був упорядкований і розширений сином гетьмана А. Розумовським.

 

У флігелі, в якому під час своїх відвідин в 1843 році жив відомий український поет Тарас Шевченко, сьогодні створено музей, в якому ви зможете побачити відновлені інтер'єри того часу.

У музеї вас чекає безліч унікальних експонатів: особисті речі Рєпніних і Шевченко, картини, що розповідають про перебування українського поета в Яготині, а також відоме полотно невідомого італійського художника «Сліпий з хлопчиком», яке до цього було в особистій колекції Рєпніних.

   
   

У парку стоїть улюблена альтанка Т. Шевченка, в якій дуже любив відпочивати Тарас Шевченко.

В частині комплексу, яка збереглася, ви зможете відвідати картинну галерею, яка має солідне зібрання творів відомих художників, серед яких: Микола Глущенко, Тетяна Яблонська, Іван Їжакевич, Антон Монастирський, Василь Касьян, Михайло Дерегус, Сергій Григор'єв, Сергій Шишко та інші.         Вільний час на обід в м.Яготин

 Переїжджаємо до наступного міста екскурсійної програми - в село Богданівка, де знаходиться садиба К. Білокур.

 Меморіальний музей видатної української художниці Катерини Білокур, розташований на території садиби родини Білокурів у селі Богданівці, де художниця прожила все своє життя, який створили в старій сільській хаті.

   

 Саме тут вона самостійно освоїла композиційну майстерність і техніку живопису, і відкрила для себе жанр натюрморту.

Картини Білокур були експонатами на безлічі республіканських і обласних виставок.

  В унікальному будинку-музеї збереглися інтер'єри і особисті речі відомої художниці, численні документи та фотоматеріали, а також деякі з її картин.

  У вашій пам'яті назавжди залишаться спомини про затишну оселю художниці Катерини Білокур, талановитої жінки, де народжувалися її шедеври, де вона працювала і відпочивала.

   На великій фотографії – усміхнена чарівна жінка, прощаючись бажає вам щастя, і ту ласкаву усмішку ви понесете з собою в серці.

Далі ми переїжджаємо в село Чорнухи, де відвідаємо садибу, в якій народився Григорій Сковорода.

Меморіальна садиба малоземельного козака С. Сковороди та його дружини Пелагеї - батьків Г. Сковороди. Саме тут, в далекому 1722 році у них народився син Григорій, який в майбутньому став відомим просвітителем, філософом і поетом.

  У центрі садиби можна побачити старовинний будинок із солом'яним дахом, в якому можна побачити предмети сільського побуту 18-19 століть.

  У 1734 він покинув рідний дім і поїхав вчитися в Києво-Могилянську академію, після якої переїхав до Петербурга, а після - відправився в довгу подорож по європейських країнах. На батьківщину поет повернувся в 1750 році, але батьків уже не застав.


Велика експозиція присвячена роботі і життю відомого українського поета і філософа.

   

По дорозі до Києва ми заїдемо в ще одне цікаве місце - село Березова Рудка. Тут ви зможете подивитися на палац родини Закревських. Цілих п'ять поколінь сім'ї змінилося тут, і кожне з них прикрашало, доповнювало і змінювало маєток, і поступово він став справжньою перлиною парково-садової архітектури.

Саме сюди приїжджав в гості до братів Закревських відомий український письменник Тарас Шевченко. Але, не дивлячись на їх красу, не парк і не палац є «родзинкою» Березової Рудки.
   

Безумовно, це - справжня єгипетська піраміда.

Звичайно, ніяких єгипетських поховань в Березовій Рудці археологами не було виявлено, цю каплицю у вигляді піраміди свого часу побудував Гнат Закревський.

Він довгий час працював в Єгипті в якості посла Російської імперії, і настільки сильно полюбив унікальну культуру Єгипту, що дав наказ побудувати каплицю над могилами своїх батьків Анни і Платона Закревських у вигляді єгипетської піраміди.

18:00 Після занурення в життя митців, насичених подіями, вирушаємо назад до столиці.

20:00 Орієнтовний час повернення до м.Києва, ст.м. Вирлиця.

                                       
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали