Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

##Код введено невірно
Введіть символи з картинки
ПНВТСРЧТПТСБНД
25262728293001020304050607080910111213141516171819202122232425262728292930310102030405

Стежками митців

Фішки туру:
  • Всі найцікавіші об'єкти Наддніпрянщині в одному турі;
  • Кращі екскурсоводи на об'єктах;
  • Невеликі групи та дружня атмосфера.
Ціна туру:
від 545 грн
Дата екскурсії Тур в аріхві
Кількість днів 1 день
Країна Украина
Регіон Полісся
Область Київська
Маршрут Київ - Яготин - с. Богданівка - с. Чорнухи - с. Березова рудка - Київ
Тип транспорту Мікроавтобус
Місце зустрічі м. Київ, ст.м.Вирлиця
Дод. послуги
Тип харчування Обід (1)
Примітки
Очікуйте інфолист
 
 

АНОНС ЕКСКУРСІЇ

На цій захоплюючій екскурсії вас чекає:
- Знайомство з культурою, звичаями та історією відомих художників Подніпров'я, таких як В. Симоненко, сім'я Рєпніних і Закревських, Т. Шевченко, Г. Сковорода, К. Білокур.
- Картинна галерея, в якій ви зможете побачити експозицію з особистих речей не тільки самих Рєпніних, але і їх гостей.
- Музей-садиба, що належав відомій художниці Катерині Білокур. Тут ви зможете дізнатися більше про творчість художниці.
- Екскурсія на батьківщину відомого просвітителя, філософа і письменника Григорія Сковороди.

 

ПРОГРАМА ТУРУ

8:45 Група збирається в заздалегідь домовленому місці. Тут відбудеться зустріч з адміністратором, після чого всі сядуть в комфортабельний автобус.

Зверніть увагу, що детально дізнатися необхідну інформацію про точне місце і час збору групи ви зможете дізнатися вже за два дні до виїзду, для чого достатньо відвідати рубрику ІНФОЛИСТИ.

9:00 Всі в зборі, і ми вирушаємо подорожувати стежками митців.

10:30 Приїжджаємо в першу точку екскурсійної програми - Яготин. Тут ви зможете відвідати Садибу Рєпніних (Картинна галерея).

   

Садиба Рєпніних - це надзвичайно красивий палацово-парковий комплекс, розташований в Яготині.

Його ще в 18 столітті заклав на березі озера Супій український гетьман К. Розумовський. Згодом комплекс був упорядкований і розширений сином гетьмана А. Розумовським.

В. Рєпніна-Волконська, внучка гетьмана, приймала тут безліч відомих особистостей. Гостями комплексу були Т. Шевченко, М. Гоголь, Є. Гребінка та інші.

У флігелі, в якому під час своїх відвідин в 1843 році жив відомий український поет Тарас Шевченко, сьогодні створено музей, в якому ви зможете побачити відновлені інтер'єри того часу.

У музеї вас чекає безліч унікальних експонатів: особисті речі Рєпніних і Шевченко, картини, що розповідають про перебування українського поета в Яготині, а також відоме полотно невідомого італійського художника «Сліпий з хлопчиком», яке до цього було в особистій колекції Рєпніних.

   
   

У парку комплексу ви побачите альтанку, в якій дуже любив відпочивати Тарас Шевченко. В частині комплексу, яка збереглася, ви зможете відвідати картинну галерею, в якій представлені роботи пензля С. Шишко, Т. Яблонської, М. Глущенка та інших.

Перлина галереї - найповніше зібрання робіт народної художниці К. Білокур. Тут представлено понад сімдесят її картин.

12:00 Пора пообідати, що ми і зробимо в м.Яготин.

13:10 Переїжджаємо на наступну точку екскурсійної програми - в село Богданівка, де знаходиться садиба К. Білокур. Тут ви зможете відвідати музей, який створили в старій сільській хаті.

   

Тут відома художниця жила все своє життя. Саме тут вона самостійно освоїла композиційну майстерність і техніку живопису, і відкрила для себе жанр натюрморту.

Картини Білокур були експонатами на безлічі республіканських і обласних виставок.

В унікальному будинку-музеї збереглися інтер'єри і особисті речі відомої художниці, численні документи та фотоматеріали, а також деякі з її картин.

Далі ми переїжджаємо в село Чорнухи, де відвідаємо садибу, в якій народився Григорій Сковорода.

Меморіальна садиба малоземельного козака С. Сковороди та його дружини Пелагеї - батьків Г. Сковороди. Саме тут, в далекому 1722 році у них народився син Григорій, який в майбутньому став відомим просвітителем, філософом і поетом.

У 1734 він покинув рідний дім і поїхав вчитися в Києво-Могилянську академію, після якої переїхав до Петербурга, а після - відправився в довгу подорож по європейських країнах. На батьківщину поет повернувся в 1750 році, але батьків уже не застав.

У центрі садиби можна побачити старовинний будинок із солом'яним дахом, в якому можна побачити предмети сільського побуту 18-19 століть.
Велика експозиція присвячена роботі і життю відомого українського поета і філософа.

   

По дорозі до Києва ми заїдемо в ще одне цікаве місце - село Березова Рудка. Тут ви зможете подивитися на палац родини Закревських. Цілих п'ять поколінь сім'ї змінилося тут, і кожне з них прикрашало, доповнювало і змінювало маєток, і поступово він став справжньою перлиною парково-садової архітектури.

Саме сюди приїжджав в гості до братів Закревських відомий український письменник Тарас Шевченко. Але, не дивлячись на їх красу, не парк і не палац є «родзинкою» Березової Рудки.
   

Безумовно, це - справжня єгипетська піраміда.

Звичайно, ніяких єгипетських поховань в Березовій Рудці археологами не було виявлено, цю каплицю у вигляді піраміди свого часу побудував Гнат Закревський.

Він довгий час працював в Єгипті в якості посла Російської імперії, і настільки сильно полюбив унікальну культуру Єгипту, що дав наказ побудувати каплицю над могилами своїх батьків Анни і Платона Закревських у вигляді єгипетської піраміди.

18:00 Насичений подіями день добігає кінця, і пора вирушати назад до столиці.

20:00 Приїжджаємо до Києва, і, задоволені проведеним часом, вирушаємо відпочивати.

                                       
Пам'ятки екскурсії
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали