Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Екскурсія «Шоу Вінницьких фонтанів»

Фішки туру:
  • Невеликі групи
  • Комфортний транспорт
  • Професійний екскурсійний супровід
Ціна туру:
від 850 грн
Дата екскурсії Тур в аріхві
Кількість днів 1 день
Країна Украина
Регіон Поділля
Область Вінницька
Маршрут Київ - Житомир - Бердичів - Вінниця - Київ
Тип транспорту Автобус
Місце зустрічі ст.м.Академмістечко
Дод. послуги
Тип харчування Обід (1)
Примітки
Очікуйте інфолист
 

ПРОГРАМА ТУРУ

О 7:00 Збираємося поблизу метро Академмістечко,сідаємо в автобус і виїжджаємо. Більш докладно про місце і час зустрічі ви зможете дізнатися за два дні до початку туру в рубриці ІНФОЛИСТИ.

З 11:00 до 11:30 Відвідуємо перший об'єкт екскурсії - Виставку військового спорядження і техніки часів Другої світової війни. Дана виставка є приватною, і розташовується в колишньому будинку відпочинку «Ластівка». На виставці ви зможете подивитися на цікаві зразки спорядження і зброї протиборчих сторін - Німецького Вермахту і Червоної Армії. Багатьох порадує те, що основну частину експонатів можна чіпати, брати в руки і фотографуватися з ними. Експозиція виставки постійно поповнюється новими експонатами.
   

З 11:30 до 12:30 Відвідаємо другий об'єкт екскурсійної програми - ставку «Вервольф» під Вінницею, на якій Гітлер прожив майже все літо 1942 року. Ставка розташована поруч з селом Стрижавка. Під час екскурсії ви зможете дізнатися справжню історію, без вигадок і міфів.
На сьогоднішній день можна подивитися на фундаменти підземних бомбосховищ і бункерів. Найбільш неушкоджений і цілий об'єкт ставки - протипожежний басейн.

З 13:00 до 14:00 Смачно їмо в одному з кафе у Вінниці (за додаткову плату)

З 14:30 до 16:30 Відвідуємо третій об'єкт екскурсійної програми - Музей-Садибу М.І. Пирогова.

У садибі Вишня, розташованій в одному з найкрасивіших і мальовничих місць Поділля, знаходиться унікальний музей видатного вченого. Талановитий педагог і лікар, законодавець військово-польової хірургії, Пирогов зробив величезний внесок в медицину. Експозиція музею дуже велика, і займає тисячу двісті квадратних метрів, на яких розташовується понад півтори тисячі старовинних музейних експонатів. Кожен предмет колекції не тільки відображає час, в якому жив талановитий хірург, а й свідчить про його працю, звершення і життя в цілому.
   
З 17:00 до 19:00 екскурсійна програма по місту. З основних об'єктів варто відзначити соборну площу, на якій зберігся архітектурний ансамбль часів старої Вінниці, візитну картку і архітектурний символ Вінниці - Водонапірну вежу, парк імені Горького, Миколаївську церкву 1746 року, костел Святої Діви Марії Ангельської та багато іншого.
З 19:00 до 21:30 Ви зможете насолодитися унікальним водно-світловим лазерним шоу. Вінницький фонтан найбільший у всій Європі, і повірте, це феєричне видовище ви не забудете. Багато світових експертів стверджують, що фонтан є одним з найкрасивіших і видовищних у всьому світі. Ширина фонтану становить 45 метрів, розмір водяного проекційного екрану близько 16 метрів у висоту, а висота центральної частини вкупі з основним водяним струменем досягає 70 метрів!
   

Лазерне шоу на фонтані у Вінниці - це дуже потужні світлодіодні ліхтарі, які дозволяють глядачам побачити дивовижні і яскраві світлові ефекти, завдяки яким вдається досягти дійсно колосального видовища, яке запам’ятовується.

22:00 Виїзд в Київ

02.00 Орієнтовний час приїзду в Київ (Академмістечко)

                                       
Міста що відвідуються
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали