Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Тюльпанове диво в серці України

Фішки туру:
  • Архітектурні шедеври
  • Бал тюльпанів!
  • Український Діснейленд
Ціна туру:
від 790 грн
Дата екскурсії Тур в аріхві
Кількість днів 1 день
Країна Украина
Регіон Центральна Україна
Область Кіровоградська
Маршрут Київ - Кропивницький - Київ
Тип транспорту Автобус
Місце зустрічі
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки
Очікуйте інфолист

Не пропустіть можливості поринути  у казковий світ тюльпанів і відчути справжнє естетичне задоволення. Саме тюльпани є родзинкою Дендропарку в Кропивницькому, та створюють картину невимовної краси, коли розпускають свої бутони наприкінці квітня.​

ПРОГРАМА ТУРУ

Хоча Кропивницький - місто маловідоме туристам, ми вам доведемо, що це несправедливо. Адже в місті  величезна  кількість  доглянутих архітектурних пам’яток, серед яких немало справжніх шедеврів.

06:50 - 7:00 Вся група зустрічається з супроводжуючим, після чого з гарним настроєм сідаємо в автобус і відправляємось в захоплюючу подорож. Точна інформація щодо місця збору групи подається за два дні до туру в рубриці ІНФОЛИСТИ.

12:00 Прибуття в Кропивницький. Що вас тут чекає:

Оглядова екскурсія містом. Тут зберіглася  велика земляна Елисаветинска фортеця, будівництво якої було розпочато ще у далекому у 1754 році. Тільки тут можна відчути справжній дух історизму Кіровоградської області, адже саме звідси все і почалося...

   

   

На пішохідних вулицях,  забудованих ще у позаминулому столітті, якими ми з Вами прогуляємось, Ви побачите  прекрасні,  помпезні будівлі. Головна пішохідна вулиця носить назву Дворцова, і  деякі будівлі на ній дійсно схожі на  палаци. 

Старовинні лікарні тут,  це щось особливе – вишукані, архітектурно довершені будівлі, яким міг би позаздрити будь який туристичний центр України.

А крім розкішних будівель, палаців та садиб тут є старовинні театри, церкви, костьоли. Велика  хоральна синагога  – одна з найгарніших іудейських храмів України.

   

Сподіваємось, що пізнаючи це місто, Ви  відчуєте, що воно має свою неповторну ауру, і може стати  привабливим для туристів, не гірше, ніж  Чернівці, Івано - Франківськ або Вінниця.

   

А ще, тільки тут можна побачити гідного конкурента Голландії, країни тюльпанів – Дендропарк, свого роду легені міста.
14:30 Переїзд до міського Дендропарку. 

На його території знаходиться справжня туристична Мекка – 150 тисяч тюльпанів всіх сортів і відтінків, які в кінці квітня просто вражають різнобарв'ям. 

Персидський поет Хафіз писав про тюльпани: «З його невинною привабливістю не може зрівнятися навіть сама троянда». Справді, в цю квітку неможливо не закохатися. Вона чарує, полонить та вабить до себе ще, ще і ще...
   

 

Сюди приїжджають тисячі гостей, щоб насолодитися неймовірною красою сортових голландських тюльпанів і поринути у захоплюючу подорож у світ розваг. «Український Діснейленд» - така назва міцно закріпилась за парком в народі, завдяки різноманітності атракціонів і широкого спектру послуг в сфері розваг. 

Так само як і його славетний американський колега, Дендропарк Кропивницького пропонує дітлахам та дорослим безліч найрізноманітніших розваг - тут  налічується понад 40 атракціонів на будь-який смак: дитячі, сімейні, екстремальні. І  всі вони відповідають світовим стандартам.  Яскраві, оснащені світловими та звуковими ефектами, вони приваблюють гостей різних вікових категорій.

   

 

Підкрипити свої сили Ви зможете в ресторані "Арка" - справжньому казковому замку серед сучасного парку. Також, до Ваших послуг різноманітні Паби, фуд-корт «Ловилка», етноресторан «Глорія».

17:30 Задоволені і наповнені враженнями, вирушаємо назад до столиці України.

22:30 Орієнтовно в цьому часі прибуваємо назад в Київ.

 

     
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали