Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Екскурсія «Трипілля - каньйон Буки»

Фішки туру:
  • Гарна нагода поєднати відпочинок з історією краю
Ціна туру:
від 650 грн
Дата екскурсії Тур в аріхві
Кількість днів 1 день
Країна Украина
Регіон Полісся
Область Київська
Маршрут Київ - Трипілля - Витачів - Буки - Київ
Тип транспорту Автобус
Місце зустрічі
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки
Очікуйте інфолист
В цій подорожі ми продовжуємо відкривати для себе невідому Київщину та природні дива України. Дівич-гора, вивчення Трипільської культури, Буцький каньон. Перша частина нашої мандрівки насичена інформаційною складовою, а друга націлена на відпочинок душі, споглядаючи вічне. В подорожі для вас відкриється відома Трипільська культура з безліччю загадок та сенсацій. В Трипіллі та Витачеві ви зможете познайомитися з мальовничим Українським Подніпров'ям, побувати на місці зйомок відомих фільмів “Поводир” та “Вавилон ХХ”. А в  селі Буки Черкаської області – відчути на собі велич одного з природних чудес України – Буцького каньону.
Поїхали з нами відпочивати і насолоджуватись краєвидами.

ПРОГРАМА ТУРУ

З 7:30 до 8:00 Вся група зустрічається біля станції метро «Видубичі», після чого з гарним настроєм сідаємо в автобус і відправляємось в захоплюючу подорож.

З 8:00 до 9:00 Приїжджаємо в с. Трипілля, де вперше археолог Вікентій Хвойка відкрив доти невідому світові працивілізацію. Що вас тут чекає:

Відвідуємо місце сили -  відому Дівич-гору. Дівич-Гора в с. Трипілля - найвища точка на Обухівщині. Енергетику і загадковість цього місця ви на всі сто відсотків відчуєте після підйому на гору. Перед вашим захопленим поглядом постане мальовнича долина трьох річок, яка стала колискою для розквіту Трипільської цивілізації. 

Дивіч_гора

 

 Екскурсія по державному Київському обласному археологічному музею, де вам відкриється відома Трипільська культура з безліччю загадок та сенсацій. 

Трипільська цивілізація в цілому являє собою одну з найбільш цікавих і загадкових сторінок нашої історії. У розвитку суспільства того часу саме її неймовірні винаходи і таємниці дозволили зробити справжній прорив. І все це знаходиться в якійсь годині їзди від столиці! Ви зможете познайомитися з усіма пам'ятками трипільської цивілізації, які до цих пір не дають спокою вченим зі всього світу.

   

Після екскурсії сідаємо в автобус і переїжджаємо в наступну точку нашої екскурсії - с. Витачів. Витачів вважається одним з найдревніших поселень Київської Русі, дата заснування приблизно IV-V століття нашої ери. Село розташоване на висоті, завдяки цьому відкриваються просто неймовірні панорами на Дніпро та лівий берег. А біля невеличкої дерев’яної каплиці є лавочка, просидіти на якій можна вічно, милуючись природою. Пейзажі тут просто захоплюють, хочеться сюди приїжджати і взимку, і навесні, і восени.

Виточів

 

З 12:00 до 12:30 Відпочиваємо і підкріплюємо сили в гарній місцевості. Що може бути краще перекусу на природі?

Далі по програмі переїзд в Черкаську область, в мальовниче село Буки.

Прибуття в Буки, екскурсія по Буцькому каньйону: водоспад Вир, старий млин, покинута ГЕС. Фотосесія і купання (в теплу пору року). Буцький каньйон - справжній маленький фьорд в серці України. Краєвиди тут дійсно вражають і заради цього варто сюди їхати!

Пообідати у вас буде можливість в місцевому кафе на березі каньйону самостійно.

Для максимального комфорту під час прогулянки взувайтеся в зручне взуття. Для тих, хто бажає поплескатись в водах Гірсього Тікича, буде така нагода, так що не забуваємо про рушники і купальники.
Перекусити можна тим, що взяли з собою, тому не забудьте бутерброди і термос з чаєм. Також, тут можна посмакувати домашніми верниками та іншими стравами від місцевих господинь.
  

Скельний каньйон, який ви можете побачити на річці Гірський Тікич, що в селі Буки Черкаської області - це одне з наймальовничіших і найгарніших місць нашої країни. Вік каньйону оцінюється вченими в цілих два мільярди років.

Жителі навколишніх сіл називають каньйон оригінальною назвою «Маленька Швейцарія», і дуже пишаються тим, що це місце було серед претендентів на  конкурсі «Сім природних чудес України», що проходив раніше.

   
18:00 Задоволені і наповнені враженнями, вирушаємо назад до столиці України.

21:00 Орієнтовно в цьому часі прибуваємо назад в Київ, до станції метро «Теремки».
 
                                       
Пам'ятки екскурсії
Міста що відвідуються
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали