Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

"У гості до великої художниці"

Фішки туру:
  • Муза Пікассо
  • Спадщина знаменитої мисткині
  • Картинна галерея в Яготині
Ціна туру:
від 680 грн
Замовити
Дата екскурсії 01.05.2021
Кількість днів 1 день
Країна Украина
Регіон Полісся
Область Київська
Маршрут Київ - Яготин - с. Богданівка - с. Добраничівка
Тип транспорту Автобус
Місце зустрічі
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки
Очікуйте інфолист
 

ANGA Travel запрошує вас відправитися в захоплюючий тур вихідного дня, позначений особливою духовністю.

В цьому році виповнюється 120 років від дня народження відомої української художниці Катерини Білокур. Знаменитий Пабло Пікассо сказав про неї так: «Якби у Франції була така жінка, ми б змусили весь світ говорити про неї».

 

Програма туру

8:00 ранку. Виїжджаємо в наш автобусний тур по Україні.

Катерина Білокур — справжній самородок, майстриня пензля. Протягом свого життя вона створила близько сотні майстерних робіт. На 44 з них можна буде подивитися під час відвідування Яготинської картинної галереї, і ще на дев'ять — в родинній садибі художниці, що розташована в селі Богданівка.

Отже, виїжджаємо в перший пункт нашої подорожі — Яготин, де познайомимося з спадщиною знаменитої художниці.

9:30 Приїжджаємо в Яготин

По приїзду відразу починаємо знайомитися з містом і його цікавими місцями. Програма буде насиченою і захопливою, під час неї ви побуваєте на оглядовій екскурсії, прогуляєтеся по прекрасному парку і побуваєте в місцевій картинній галереї.

 

Галерея незвичайна тим, що знаходиться в старовинній будівлі, пам'ятнику провінційного зодчества XVIII-XIX століть, яка раніше було палацом Розумовських-Рєпніних.

Учасники екскурсії зможуть подивитися на прекрасні витвори українського мистецтва: вироби зі скла та кераміки, різьблення по дереву, старовинні ікони, скульптуру та живопис.

 

В експозиції можна побачити безліч полотен, намальованих відомими художниками СРСР С. Григор'євим, М. Дерегусом, Т. Яблонською, а також українськими майстрами В. Забаштою, А. Пламеницьким, А. Монастирським і безліччю інших.

Ще одне місце, в якому ми обов'язково побуваємо під час екскурсії по Яготину — музей «Флігель Тараса Шевченка», в якому вас познайомлять з перебуванням Кобзаря в нашому краї в 1843-1845 роках.

 

Музей відкрив свої двері для відвідувачів у вересні 2003 року. До уваги відвідувачів представлені шість тематичних залів, які раніше були прикрашені малюнками Тараса Шевченка.

Зараз в них розташовані роботи сучасних українських художників, на яких намальовані моменти з життя знаменитого поета під час проживання в Яготині, а також речі, якими користувався Кобзар.

 

Наступний пункт нашого духовно-естетичного туру — справжня окраса Яготина, Свято-Троїцький собор. Ми подивимося на його унікальну архітектуру, і дізнаємося про його трагічну історію.

О 13:30 збираємося, і переїжджаємо в село Богданівка, в якому з'явилася на світ Катерина Білокур.

Тут ми смачно пообідаємо в місцевому кафе «Шоколад», і продегустуємо притаманні Яготинщині смаколики.

Після обіду місцевий гід пані Ольга розповість нам про знамениту художницю, після чого ми вирушимо всередину музею-садиби.

Саме тут, в цьому чарівному куточку 7 грудня 1900 року народилася Катерина Білокур. В музей цей будинок перетворили 26 листопада 1977 року.

Садибу художниці відтворили у вигляді, максимально наближеному до того, яким вона була за життя художниці.

 

У дворі розташована гранітна стела, на якій можна побачити слова: «Вклонімося землі, де жила і працювала Катерина. Звідси, з селянської хати, рушила у великі світи творчість народної художниці, пішла до людей її малярська праця. Бережіть святиню!»

Богдановський меморіал — це сам будинок-музей майстрині, а також садиба, де ростуть дерева-сучасники художниці. Також тут встановлена дуже красива скульптура художниці в повний зріст, створена її племінником Іваном Білокур.

 

О 16:30 вирушаємо далі, і від'їжджаємо в унікальне місце Київщини, розташоване в Яготинському районі — село Добраничівка.

В середині минулого століття через село почали проводити дорогу, і під час робіт були виявлені черепи, бивні, кістки величезних розмірів.

Це зацікавило археологів, які під час розкопок виявили круглі стародавні житла з цоколем з кісток стародавніх тварин, кострища, ями-каскади і місця, в яких стародавні люди створювали свої знаряддя праці.

Старовинні будинки і знахідки по своєму розташуванню утворюють коло, в центрі якого знаходилася певна територія.

Ця знахідка стала справжнім скарбом для археологів, і в 1977 році тут відкрили музей «Добраничівська стоянка». По суті, це єдине у всій Україні місце, в якому можна подивитися, як жили люди 12 тисяч років тому.

 

У музеї ви подивитеся на житло древніх людей з його господарським центром, ямами-кладовищами і вогнищем, в якому наші предки дбайливо підтримували вогонь.

Всього в музеї близько 250 експонатів, таких як вироби з бурштину, каменю і кісток. Також тут розташовані роботи пензля художника Миколи Малинки, на яких, ніби на панорамі, можна подивитися на життя в ті давні часи.

 

Ви почуєте дивовижну розповідь про музей і його експозицію, і подивитесь на важливі для історії і науки старовинні знахідки.

Після завершення екскурсії збираємося, і о 18:30 виїжджаємо назад до столиці України. Наш екскурсійний тур по Україні з Києва добігає кінця.

До Києва повертаємося приблизно о 20:00, і йдемо додому, розповідати рідним про цікаво проведений день, і планувати нові подорожі з ANGA Travel!

 

"У гості до великої художниці"
Забронювати
680 грн
Включено у вартість
Сплачується окремо
  • Проїзд у комфортабельному автобус
  • Адміністративний супровід
  • Екскурсії по програмі та супровід місцевих гідів під час відвідання зазначених об’єктів
  • Особисті витрати
  • Вхідні квитки в музеї (Яготинська картинна галерея, Флігель Т. Шевченка, Будинок-садиба Катерини Білокур та Добраничівська стоянка): для дорослих: 30 грн , для дітей 15 грн.
  • Додаткове харчування (обід – 100 грн.)
Оформити замовлення
Тисніть на кнопку «надіслати» і наш менеджер зв'яжеться з Вами в найближчий час для уточнення деталей та завершення бронювання.
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали