Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Жінки та коханки, що змінювали історію Київської Русі

Фішки туру:
  • Майстер-клас «Дизайн та пакування»
Ціна туру:
від 200 грн
Дата екскурсії Тур в аріхві
Кількість днів 1 день
Країна Украина
Регіон Полісся
Область Київська
Тип транспорту
Місце зустрічі Київ, ст.м.Золоті ворота
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки
Очікуйте інфолист
екскурсії по Києву  

02 та 03 листопада, о 12:00  - вартість 200 гривень з людини - екскурсія починається від Золотих воріт і закінчується о 14.30 біля Михайлівського - «Жінки і коханки, що міняли історію Київської Русі».​

Anga Travel пропонує кращі автобусні екскурсії по Києву / піші екскурсії по Києву.

екскурсії по Києву англійською

 

Запрошуємо на тригодинну пішохідну екскурсію - прогулянку по історичній частині Києва від Золотих Воріт до Михайлівського собору.

Ми з вами прогуляємося вулицями Києва: Золотоворітський сквер, пам'ятник Золоті ворота, Золотоворітська вулиця, Володимирська і Володимирський провулок, і на завершення - Михайлівська площа.

У нас в асортименті та пішохідні екскурсії по Києву, оглядові екскурсії по Києву, екскурсії по Києву для дітей, екскурсії по Києву англійською, індивідуальні екскурсії по Києву і багато чого іншого!

пішохідні екскурсії по Києву

 

Це ті місця, що розкажуть нам про князів та княгинь, що правили з 8 по 13 століття в Граді Києві. Ми з вами почуємо розповідь про слов'янських богів і християнських святих, які супроводжували жінок і коханок наших правителів.

Підберемо для вас екскурсії по Києву на автобусі і не тільки!

екскурсії по Києву  

Ми з вами дізнаємося ім'я п'ятої, сьомої, восьмої і дев'ятої дружини князя Володимира. Хто з князів віддав землі роду за свою Кохану? Перед який княгинею кияни ставали на коліна? Все це, і трохи більше на нашій зустрічі.

Якщо збираєтеся відвідати столицю з дітьми у нас є екскурсії по Києву для дітей

екскурсії по Києву англійською

 

І не забувайте, що ми з вами ще трохи почаклуємо і почитаємо пророцтва. Ми посміємося і візьмемо участь в маленьких виставах - діалогах.

Приходьте і ми пройдемо ці історії разом.

Екскурсія на потрапляє в категорію дитячі екскурсії по Києву. Якщо ви їдете в стлоіцу з дітьми, то це точно ваш пріоритет!

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали