Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Дитячий табір "Факел"

Дитячий табір "Факел" – фото 1
Вік:6-17 років
Проживання: Комплекс "Факел"
Обраний заїзд:
загальне
дитячий табір  

Хлопчики та дівчатка! А також їх батьки! На літній відпочинок вас запрошує дитячий табір Факел, розташований в місті Бердянську, на узбережжі Азовського моря.

Весь відпочинок розбитий на п'ять тематичних напрямків - мовний, спортивно-квестовий, архітектурно-дизайнерський, музичний і танцювальний. Так що діти зможуть підібрати ту спрямованість відпочинку, яка їм більше до смаку.

 

Про табір

Дитячий табір Факел - поєднання безпеки, розвитку і комфорту, але головне - це принципово новий підхід до організації дитячого відпочинку, де діти - головні клієнти, і кожна дитина - вільна особистість.

 • Розкриваємо таланти;
 • Розвиваємо особистісні якості;
 • Пробуджуємо в дітях бажання до активного і свідомого життя;
 • Знаходимо нових друзів.

 

дитячий табір

Дитячий табір «Факел» дарує дітям справжнє дитинство.

Затишок, безпека і комфорт - умови, в яких живуть ваші діти. Триповерхові і двоповерхові корпуси на самому березі Азовського моря з усіма зручностями в номері.

Будівництво корпусів було вироблено з використанням сучасних високоякісних безпечних будівельних матеріалів та сантехніки виробництва світових лідерів.

Весь відпочинок розбитий на п'ять тематичних напрямків - мовний, спортивно-квестовий, архітектурно-дизайнерський, музичний і танцювальний. Діти зможуть підібрати ту спрямованість відпочинку, яка їм більше до смаку.

Розташування табору

Адреса: Україна, Бердянськ, вул. Бахчисарайська, 6.

«Факел» розташований безпосередньо на березі моря в 5 кілометрах від Бердянська в змішаній, степовій зоні на власній огороженій території, площею близько 7 гектарів. Дендро-паркова зона «Факела» становить близько 70% території. Вона захищає табір від вітрів і забезпечує тінь у літню спеку.

Літо в Бердянську починається в середині травня. Середня тривалість сонячного часу в червні - 320 годин, в липні - 355, в серпні - 332. Тому вода в морі, особливо в прибережних лагунах, прогрівається дуже швидко і вже в середині травня досягає + 20-22 градусів, а в червні- серпні - 26-28 градусів. У воді Азовського моря міститься велика кількість йодистих і бромних солей, які цілюще впливають на стан здоров'я дітей.

дитячий табір факел

Клімат Азовського узбережжя приморсько-степовий, помірно вологий, тонізуючий, без різких коливань температури, з великою кількістю сонця в літній період. Влітку легкі вітри - бризи, які вдень дмуть з моря на сушу, приносять свіже морське повітря, стримуючи спеку. Вночі бризи несуть нагріте повітря зі степу, пом'якшуючи прохолоду. Відносна вологість повітря не висока (60-80%), завдяки чому легше переноситься спека.

Клімат Бердянської курортної зони дуже сприятливий для лікування і оздоровлення дітей.

Пляж

«Факел» має власний піщаний пляж що охороняється, розміром 50X300 метрів, який знаходиться на відстані 50 метрів від дитячих корпусів. Це дозволяє дітям брати з собою на пляж тільки головні убори, рушник і пляжне взуття.

На пляжі виконуються оздоровчі процедури, діти грають, займаються спортом, загоряють, купаються в морі і басейні, готуються до вечірніх заходів.

З метою забезпечення безпеки, купання дітей здійснюється тільки в присутності медичного працівника і матроса-рятувальника. Пляж обладнаний навісами від сонця.

дитячий літній табір Україна

Ігри на пляжі

На пляжі і в морі проводяться ігри, заняття пляжними видами спорту, змагання, «Веселі старти».

Розміщення дітей

Діти розміщуються в 2 і 3 поверхових нових корпусах, по 4-6 осіб в номері. У номерах ліжка з ортопедичними матрацами, чистою постільною білизною, індивідуальними приліжковими тумбочками.

Санвузли роздільні, холодна і гаряча вода цілодобово. На кожному поверсі є хол з ТБ і аудіо апаратурою.

Двічі в день проходить волога санітарне прибирання приміщень.

дитячий табір УкраїнаПрограма

Програма в таборі створена для сприяння дружнього мікроклімату в загонах, сприяє творчому розвитку факельчан, їх вдосконаленню та відкриттю нових талантів і здібностей.

В таборі працюють професійні досвідчені вожаті, здатні створювати здорову атмосферу розвитку і відпочинку. Проводяться святкові церемонії відкриття і закриття змін, квести та майстер-класи, хіт-паради, конкурсні та ігрові заходи, видовищні музичні, танцювальні, концертні заходи, вечірки.

Планується безліч цікавих заходів, серед яких - спортивне шоу «КУБОК ФАКЕЛУ», танцювальна битва серед загонів, що проводиться за аналогією популярного шоу «Майданс» та багато іншого.

В програмі:

 • розвиваючі ігрові конкурси;
 • конкурсні шоу - програми;
 • тренінги;
 • майстер класи;
 • інтелектуальні ігри;
 • концерти, фестивалі, свята;
 • пляжні заходи («день Нептуна», «веселі старти» та інше)

дитячий табір факел

В рамках загальнотабірної програми діють тематичні зміни, а також Школа Факельчан - де діти вчаться всьому новому і цікавому.

Клуб англійської мови

В таборі ваша дитина отримає чудову можливість спілкуватися з носіями англійської мови - викладачами і дітьми, і розвивати свої мовні навички в невимушеній обстановці.

Викладачі - носії мови з США, штат Теннесі. У таборі діти не тільки розширять свій словниковий запас, а й придбають впевненість в своїх силах і стануть говорити більш побіжно. Ми впевнені, що канікули - найкращий час для зародження зерен нових знань, і створюємо для цього всі необхідні умови.

Харчування

Режим харчування: їдальня на 500 посадочних місць; 5-разове збалансоване харчування для дітей відповідно до норм СЕС.

Щодня:

 • свіжі фрукти та овочі
 • 2 види гарячих супів
 • 3 види других страв
 • м'ясо
 • риба
 • чай
 • напої
 • молочна продукція
 • кондитерські вироби
 • випічка

дитячий табір факел

Кожен з житлових корпусів оснащений кулером з питною водою.

ТАБІР "ЛІСОВИЙ"

Табір для дітей «Лісовий» є повноцінною і невід'ємною частиною дитячого оздоровчого комплексу «Факел». Він розташований в затишній, озелененній, екологічно чистій зоні комплексу.

На території «Лісового» розташовані п'ять комфортабельних одноповерхових корпусів, що включають 3-х, 4-х, 5-ти місні кімнати. У кожному корпусі великий хол, санвузол з умивальниками (окремо для дівчаток і хлопчиків). Цілодобова подача холодної і гарячої води.

 

дитячий табір факел

Безпека

Територія табору надійно захищена і освітлена в темний час доби. Цілодобова охорона і відеоспостереження табору здійснюється спеціальною командою. На пляжі працюють медичний працівник, інструктора з плавання і рятувальники.

Медичне обслуговування

У таборі цілодобово знаходяться штатний лікар і медична сестра, які також (разом з вожатими табору) супроводжують дітей на пляж і знаходяться там з ними. Кожна дитина на період перебування в таборі і на час переїзду застрахований за двома напрямками: медичне страхування і від нещасного випадку.

Медична страховка входить у вартість зміни.

 

Єдиний формат заходів - це комфорт і розвиток. Ідеальне поєднання незабутнього відпочинку з особистісним зростанням дає заряд позитивних емоцій і масу приємних спогадів на весь рік.Тематичні вечори, концерти, танці на воді, спортивні змагання, а також величезна кількість різнопланових гуртків - це той активний відпочинок, де кожна дитина зможе відкрити свій талант, в чому їй допоможе злагоджений педагогічний склад.

Anga Travel пропонує кращі дитячі табори!

фотогалерея
Дитячий табір "Факел" – фото 2 Дитячий табір "Факел" – фото 3 Дитячий табір "Факел" – фото 4 Дитячий табір "Факел" – фото 5 Дитячий табір "Факел" – фото 6 Дитячий табір "Факел" – фото 7 Дитячий табір "Факел" – фото 8 Дитячий табір "Факел" – фото 9 Дитячий табір "Факел" – фото 10 Дитячий табір "Факел" – фото 11 Дитячий табір "Факел" – фото 12 Дитячий табір "Факел" – фото 13 Дитячий табір "Факел" – фото 14 Дитячий табір "Факел" – фото 15 Дитячий табір "Факел" – фото 16 Дитячий табір "Факел" – фото 17 Дитячий табір "Факел" – фото 18 Дитячий табір "Факел" – фото 19
Вартість і Календар заїздів
вартість путівки до табору
Включено у вартість
Сплачується окремо
 • Проживання в таборі в сучасному корпусі з усіма зручностями
 • 5-ти разове харчування
 • Вивчення англійської мови з носіями мови
 • Робота педагогів
 • Медична страховка
 • Програма активного дозвілля
 • Трансфер до табору
 • Особисті витрати
Увага! Ви можете оформляти зазначені додаткові послуги окремо переходячи по посиланнях, або прикріпити їх до замовлення даного табору на наступному етапі оформлення, після натискання вгорі кнопки «Забронювати»
Програма

Київ - Бердичів

документи

ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ ПОПЕРЕДНЬО ВІД ВАС ПОТРІБНІ НАСТУПНІ ДОКУМЕНТИ:

КРОК 1

Після бронювання Вам будуть надані для підпису договір та заява від батьків. Можете ознайомитись.

Необхідно:

 • роздрукувати всі ці документи;
 • заповнити всі поля;
 • ознайомиться із документами та перевірити всі дані;
 • поставити підписи (на всіх документах);
 • відправити скан або фото копію у відповідь на e-mail повідомлення менеджера відділу бронювання.

Також, прохання ознайомитись та підписати Інформаційний листок, копію якого потрібно передати нам, а оригінал взяти із собою в табір.

КРОК 2

Після повної оплати, ми надсилаємо Вам путівку (скан копію / або передаємо оригінал в офісі).

КРОК 3

Безпосередньо для заїзду в табір:

 • Медична довідка форма 079 / У (довідка про загальний стан здоров'я і про епід. оточення) максимум за 3 дні до заїзду в табір. Довідку можна взяти у лікаря в школі або в поліклініці за місцем проживання.
 • Виписка про щеплення з медичної карти.
 • Ксерокопія свідоцтва про народження.
 • Ваучер / путівка.

Безпосередньо для трансферу (проїзду) в табір:

Згідно з новими вимогами ЗАКОНОДАВСТВА, при посадці в поїзд, всім дітям з собою ОБОВ'ЯЗКОВО мати оригінал свідоцтва про народження!

 
Важливе
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали