Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Дитячий табір «Шоколад Карпати»

Дитячий табір «Шоколад Карпати» – фото 1
Вік:6-16 років
Проживання: Шале «Едельвейс»
Обраний заїзд:
загальне

УВАГА! Акція! До 30.04.2018 року раннє бронювання всіх літніх змін !

 

Дитячий табір в Карпатах «Шоколад» -
це чудовий варіант літнього відпочинку вашої дитини, який пройде в супроводі різноманітних веселих та яскравих заходів на лоні прекрасної природи Карпатського краю.

 
Розташування табору.

Дитячий табір «Шоколад» розташований серед надзвичайно красивої, живописної і неповторної природи Українських Карпат. Цей екологічно чистий куточок Карпатських гір знаходиться в селищі Славське, що розташоване на прекрасній сонячній долині, де зливаються в одну річка Опора та її притока Слава. Дитячий табір «Шоколад» знаходиться на висоті майже 600 метрів над рівнем моря. З усіх сторін його оточують гори, а чудові пейзажі, неповторно чисте повітря Карпат і хвойні запахи привертають до себе ще більше уваги відпочиваючих.

Харчування.

Харчування в дитячому таборі «Шоколад» - збалансоване, 4-разове, що являється обов’язковою частиною оздоровленню та відпочинку дітей у таборі. До столу подаються страви карпатської, української та європейської кухні, приготовані зі свіжих натуральних продуктів. Діти харчуються в затишному карпатському ресторані, де працюють дуже привітний персонал, який залюбки радує дітей своїми кулінарними шедеврами.

Медичне обслуговування. Охорона.

На території дитячого табору «Шоколад» постійно знаходиться професійний лікар, який в разі необхідності надасть дитині кваліфіковану медичну допомогу. Табір перебуває під пильним наглядом охорони, тому за безпеку свої дітей можна не переживати. Вихователі та вожаті живуть в одному корпусі з дітьми, тому діти перебувають під їх цілодобовим наглядом.   

Оздоровлення.

Всі найголовніші свята зміни в цьому табору обов’язково супроводжуються справжнісіньким шоколадним фонтаном, який є невід’ємною частиною табору «Шоколад».

 
Проживання в дитячому таборі.

Дитячий табір «Шоколад» в Карпатах має великий новий корпус, в якому і проживають діти під час відпочинку. Дітей заселяють по 3-4 дитини в один номер. Кожен номер обладнаний всіма необхідними зручностями: телевізор, шафа, новий санвузол. Є також і номери блочної системи, яких в кожній кімнаті живе три дитини, і на дві такі кімнати є один сучасний санвузол). Постачання гарячої води в номерах цілодобове.

 

Програма дитячого табору:

Програма відпочинку в дитячому таборі «Шоколад» в Карпатах побудована таким чином, що дітям не прийдеться жодної хвилини сумувати. На них чекають цікаві ігрові та конкурсні програми, фестивалі, свята, квести, тренінги, рольові ігри, концертні шоу, театральні постановки, в яких вони будуть приймати активну участь. Діти зможуть пройти різноманітні майстер-класи з туризму, кулінарії, рукоділля, миловаріння, хореографії, акторської майстерності, спорту.

Під час відпочинку в таборі «Шоколад» діти відвідають дві дуже цікаві екскурсії:

 • Піднімуться високого в гори на крісельному підйомнику «Захар Беркут», щоб оглянути неповторну і величну красоту Карпатських гір під час цієї оглядової екскурсії,
 • Захоплююча і весела шоколадна подорож до міста Лева. Як відомо, Львів – це українська столиця шоколаду, тому під час цієї екскурсії діти відкриють для себе всі солодкі таємниці міста Львів.
 • Туристичний похід в гори з підкоренням однієї з гірських вершин Карпат. На живописній гірській галявині діти розкладуть намети, і відпочинуть біля багаття в веселій і дружній компанії зі своїми однолітками, вихователями і фізруками, співаючи пісні та граючи в цікаві ігри.

Кожен день у дитячому таборі «Шоколад» розпочинається з музичної зарядки, яка супроводжується вивченням нових танцювальних рухів для участі у вечірніх заходах та дискотеках табору. На протязі дня діти насолоджуються відпочинком, безліччю спортивних ігор, таких як футбол, легка атлетика, піонербол, настільний теніс. На території дитячого табору «Шоколад» є сучасний басейн, де діти зможуть досхочу накупатись, навеселитись, під керівництвом досвідчених інструкторів прийняти участь у різноманітних змаганнях на воді.

Дитячий табір «Шоколад» в Карпатах – це не просто місце літнього відпочинку для Ваших дітей, це прекрасне місце і можливість, де за допомогою команди професіональних вихователів, інструкторів діти відкривають свої нові таланти і удосконалюють, розквітають новими красками вже відкриті здібності та таланти.

 
фотогалерея
Дитячий табір «Шоколад Карпати» – фото 2 Дитячий табір «Шоколад Карпати» – фото 3 Дитячий табір «Шоколад Карпати» – фото 4 Дитячий табір «Шоколад Карпати» – фото 5 Дитячий табір «Шоколад Карпати» – фото 6 Дитячий табір «Шоколад Карпати» – фото 7 Дитячий табір «Шоколад Карпати» – фото 8 Дитячий табір «Шоколад Карпати» – фото 9
Вартість і Календар заїздів
вартість путівки до табору
Включено у вартість
Сплачується окремо
 • Проживання
 • Харчування
 • Пізнавально-розважальна програма табору
 • 2 екскурсії
 • Трансфер до табору
 • Особисті витрати
Увага! Ви можете оформляти зазначені додаткові послуги окремо переходячи по посиланнях, або прикріпити їх до замовлення даного табору на наступному етапі оформлення, після натискання вгорі кнопки «Забронювати»
Додаткові послуги
 • Трансфер в табір «Шоколад», Карпати
Програма

Київ - Славське

документи

ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ ПОПЕРЕДНЬО ВІД ВАС ПОТРІБНІ НАСТУПНІ ДОКУМЕНТИ:

 

КРОК 1

Після бронювання Вам будуть надані для підпису договір та заява від батьків. Можете ознайомитись.

 

Необхідно:

 • роздрукувати всі ці документи;
 • заповнити всі поля;
 • ознайомиться із документами та перевірити всі дані;
 • поставити підписи (на всіх документах);
 • відправити скан або фото копію у відповідь на e-mail повідомлення менеджера відділу бронювання.
 

КРОК 2

Після повної оплати, ми надсилаємо Вам путівку (скан копію / або передаємо оригінал в офісі).

 

КРОК 3

Безпосередньо для заїзду в табір:

 • Медична довідка форма 079 / У (довідка про загальний стан здоров'я і про епід. оточення) максимум за 3 дні до заїзду в табір. Довідку можна взяти у лікаря в школі або в поліклініці за місцем проживання.
 • Виписка про щеплення з медичної карти.
 • Ксерокопія свідоцтва про народження.
 • Ваучер / путівка.
 

Безпосередньо для трансферу (проїзду) в табір:

 

Згідно з новими вимогами ЗАКОНОДАВСТВА, при посадці в поїзд, всім дітям з собою ОБОВ'ЯЗКОВО мати оригінал свідоцтва про народження!

 

Важливе
04.06.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали