Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Дитячий табір «Шоколад», Чорне море

Дитячий табір «Шоколад», Чорне море – фото 1
Вік:6-16 років
Проживання: База відпочинку "Прибій"
Обраний заїзд:
загальне
 

УВАГА! Акція! До 31.01.2018 року раннє бронювання всіх літніх змін за цінами 2017 року

14 днів незабутнього відпочинку на морі для дітей. Море, сонце, пісок, безліч веселих розваг та неймовірних емоцій - все це подарує Вашій дитині дитячий табір на Чорному морі «Шоколад».

 

 

Розташування табору
Дитячий табір-готель «Шоколад» розташований в мальовничому селищі Сергіївка, Білгород-Дністровського району, Одеської області.
Бризи Чорного моря, свіже повітря Шаболатського лиману, ніжний пісок узбережжя та просто гарний настрій – такими словами можна описати цей дитячий табір.
Табір-готель «Шоколад» - це великий сучасний п'ятиповерховий корпус, що оточений чудовим двором з басейном та штучними ставками зі справжніми золотими рибками.

Харчування
У таборі передбачене 4-разове ресторанне харчування, що включає тільки якісні та корисні продукти до раціону дитини.
Також табір-готель «Шоколад» пропонує дітям самим обрати страви, що будуть включені до їх завтрашнього раціону. Маленьким гурманам запропонують меню, в якому буде чотири страви на вибір до кожного прийому їжі, отже вони зможуть обрати страви собі за смаком!

 
 

 

Медичне обслуговування. Охорона

Табір-готель «Шоколад» має огороджену територію, що знаходиться під цілодобовою охороною.
При заїзді до табору дітей розподіляють на малі групи-загони, що складаються з 18-20 осіб. Такі групи формуються враховуючи вік та загальні інтереси дітей, що сприятиме комфортному відпочинку та дружній атмосфері. За кожним таким загоном закріплені два наставники, що є відповідальними особами за безпеку дітей.
Під час відвідування дітьми басейну чи купання у морі порчу знаходяться кваліфіковані інструктори та рятувальники табору-готелю «Шоколад».
Цілодобову безпеку дітей забезпечує досвідчений лікар. Також на території табору працює медпункт, що забезпечений всім необхідним обладнанням та приладдям для невідкладної допомоги.

Проживання
Поселення дітей відбувається у 4-місні номери. Сучасні кімнати обладнані усім необхідним: ліжка, шафа, тумбочки, телевізор. Також кожен номер має окремий санвузол, з постійною подачею води.

 

Програма табору

Кожен день життя у таборі-готелі «Шоколад» насичений різноманітними подіями та заходами.
Кожен зможе відвідати цікавий майстер-клас, взяти участь у квесті, фестивалі або шоу-програмі. Також у таборі за планова ще багато освітніх, пізнавально–розважальних та спортивно-розвиваючих заходів.
Кожен день у таборі - унікальний! Діти зможуть проявити себе у зйомці кінофільму, показати хореографічні здібності на танцювальних уроках, власними руками створити шедевр,встановити спортивний рекорд та, найголовніше, знайти справжніх друзів на березі Чорного моря!
Ввечері всі діти табору збираються біля вогника та діляться враженнями про день, вітають переможців та гарно проводять час.

 
фотогалерея
Дитячий табір «Шоколад», Чорне море – фото 2 Дитячий табір «Шоколад», Чорне море – фото 3 Дитячий табір «Шоколад», Чорне море – фото 4 Дитячий табір «Шоколад», Чорне море – фото 5 Дитячий табір «Шоколад», Чорне море – фото 6 Дитячий табір «Шоколад», Чорне море – фото 7
Вартість і Календар заїздів
вартість путівки до табору
Включено у вартість
Сплачується окремо
 • Проживання в таборі в номерах залежно від віку дитини
 • 4-ри разове харчування
 • Анімаційна програма табору
 • 2 екскурсії
 • Робота педагогів
 • Медичне обслуговування
 • Трансфер до табору
 • Навчання по вітрильному спорту, вейк-бординг, скай-серфинг
 • Додаткові екскурсії
 • Особисті витрати
Увага! Ви можете оформляти зазначені додаткові послуги окремо переходячи по посиланнях, або прикріпити їх до замовлення даного табору на наступному етапі оформлення, після натискання вгорі кнопки «Забронювати»
Додаткові послуги
 • Трансфер в табір "Шоколад Чорне море"
Програма

Київ - смт. Сергіївка - Київ

документи

ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ ПОПЕРЕДНЬО ВІД ВАС ПОТРІБНІ НАСТУПНІ ДОКУМЕНТИ:

 

КРОК 1

Після бронювання Вам будуть надані для підпису договір та заява від батьків. Можете ознайомитись.

 

Необхідно:

 • роздрукувати всі ці документи;
 • заповнити всі поля;
 • ознайомиться із документами та перевірити всі дані;
 • поставити підписи (на всіх документах);
 • відправити скан або фото копію у відповідь на e-mail повідомлення менеджера відділу бронювання.
 

КРОК 2

Після повної оплати, ми надсилаємо Вам путівку (скан копію / або передаємо оригінал в офісі).

 

КРОК 3

Безпосередньо для заїзду в табір:

 • Медична довідка форма 079 / У (довідка про загальний стан здоров'я і про епід. оточення) максимум за 3 дні до заїзду в табір. Довідку можна взяти у лікаря в школі або в поліклініці за місцем проживання.
 • Виписка про щеплення з медичної карти.
 • Ксерокопія свідоцтва про народження.
 • Ваучер / путівка.
 

Безпосередньо для трансферу (проїзду) в табір:

 

Згідно з новими вимогами ЗАКОНОДАВСТВА, при посадці в поїзд, всім дітям з собою ОБОВ'ЯЗКОВО мати оригінал свідоцтва про народження!

 

Важливе
04.06.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали