Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Гарячі тури в Туреччину

Горящие туры в Турцию

Що таке відпочинок в Туреччині для сучасного туриста? Звичайно ж, доступний і цікавий шопінг, відмінна екскурсійна програма і головне - приємний відпочинок на пляжах.

Туреччина - країна з багатою історією і звичаями, тут гармонійно переплелися між собою східна і європейська культури, давши надзвичайно цікаві результати. Тут дійсно є де погуляти і що подивитися, і гарячі тури в Туреччину допоможуть вам переконатися в цьому особисто.

Які курорти підійдуть для відпочинку в Туреччині? Давайте розглянемо їх трохи докладніше.

Кемер

Курорт Кемер знаходиться в надзвичайно красивому місці, на стику великого гірського масиву, покритого зеленими лісами, і з теплим блакитним морем. Готелів тут багато, одні більш орієнтовані на тихий, спокійний відпочинок, в інших же навпаки, акцент на галасливі молодіжні вечірки. Але об'єднує їх одне - відмінний сервіс і доступні ціни. Пляжі в більшості своїй галькові, але деякі готелі посипають їх піском. На узбережжі є безліч ресторанів, барів, нічних клубів і дискотек, тому життя тут не вщухає ні вдень, ні вночі.

Любителі екскурсій також не залишаться обділеними - можна подивитися на руїни древніх міст Олімпос і Фаселіс, вогненну гору Янарташ, храм Гефеста і безліч інших цікавих пам'яток.

Аланія

В Аланії вже не так багато зелені, як в Кемері, але і ціни тут істотно демократичніше, завдяки чому тут постійно відпочиває багато молоді. Купальний сезон довгий, і триває з квітня і до листопада.

Для сімейних пар з дітьми підійдуть невеликі бухти з м'якими піщаними пляжами. Як кажуть перекази, саме тут свого часу відпочивала знаменита цариця Клеопатра, а сьогодні відпочивають туристи, що купили гарячі тури в Туреччину.

Екскурсійна програма Аланії цілком гідна уваги. Туристи можуть подивитися на Фортецю Іч-Кале, фосфорні та сталактитові печери, мавзолеї, мечеті, судноверфі. А ще в Аланії знаходиться чудовий підводний морський парк, третій за величиною в усьому світі. Тут можна подивитися на акул, поплавати з дельфінами, і просто подивитися на різноманітний і красивий морський світ.

Анталія

Найвідоміший курорт, куди найчастіше і беруть путівки в Туреччину. Розташовані в місті готелі відрізняються сучасним сервісом і невеликими територіями. У самому ж курорті життя просто вирує - туристів чекає безліч розважальних центрів, аквапарків, базарчиків, магазинів, клубів, барів і ресторанів.

Залежно від того, який готель обраний для проживання, можуть відрізнятися і пляжі. Вони можуть бути або гальковими, або піщаними, що частіше зустрічається в більш престижних районах Лара або Кунду.

Екскурсійна програма Анталії просто відмінна - тут можна відвідати безліч архітектурних пам'яток тюркських, візантійських і римських часів, побувати в етнографічному, історичному та археологічному музеї, з'їздити в печери Караїн і на водоспади Куршунлу, і багато іншого.

Сіде

Невелике затишне містечко, розташоване на півострові, Сіде є справжнім містом-музеєм. Воно настільки багате різними старожитностями, що гуляти тут можна дуже і дуже довго.

Храм Діоніса з працюючим фонтаном, акведук, величезних розмірів давньогрецький театр, руїни храмів богинь Фортуни і Тихе, і багато іншого.

Туристи знайдуть для себе всі типи відпочинку - як активний, так і спокійний і розмірений. Пляжний відпочинок в Сіде вище всяких похвал, пляжі піщані, з відмінною інфраструктурою.

Гарячі тури в Туреччину з Анга Тревел - це можливість повноцінно і захоплююче відпочити, і приїхати додому з безліччю яскравих вражень.