Отправить другу
написать нам / Write to us
Забронировать
Подписка на рассылку

Вы можете оформить подписку и получать уведомления на указанный электронный адрес о наших новостях и горячих предложениях

Тур "Херсонщина впечатляет"

Фишки тура:
 • Олешовские пески
 • Остров Джарилгач + купание в море
 • Дегустация крафтовых вин
Цена тура:
от 3650 грн.
Начало тура Тур в архиве
Завершения тура
Количество дней 3 дня
Количество ночей
Ночные переезды 0
Активные дни 3
Тип транспорта Автобус
Проживание
, , , , , , , , ,
Место встречи
Доп. услуги
Тип питания Завтрак (2), Обед (1)
Примечание
Ожидайте инфолист
 

В цьому турі Вас очікують:Таємниці Херсона, Олешківські піски, острів Джарилгач та морські рогулянки. Ну, і який же Південь без вина? Ми обов’язково відвідаємо сімейну крафтову  виноробню, створену за прикладом французьких шато і подегустуємо автентичні вина.

 

1 День. виїзд з києва - херсон - олешківські піски

06:40 Збір групи
06:50 Виїзд з Києва
До туру можна приєднатися в м.Біла Церква, м.Умань, м.Первомайськ

Переїзд до м.Херсон

 • 15:00 Обід в ресторані м. Херсон. 
  Поселення в готель. Відпочиваємо. Але, не надто довго, адже маємо розпочинати знайомство з Херсонщиною.
   Наш тур на Херсонщину розпочнемо з Національного природного парку "Олешківські піски"

 

 • Олешківські піски
  Площа цієї української пустелі складає близько 200тис. гектарів. Ці піщані бархани місцеві називають «кучугурами», і вони можуть досягати 5 метрів висоти.То ж не дарма Національний природний парк «Олешківські піски» став однією з візитівок Херсонщині і приваблює чимало туристів. Адже для того, аби насолодитися пейзажами пустелі, зовсім необов’язково відправлятися в далекі краї.

Після насиченої екскурсії і купи отриманих вражень повертаємось в готель.
 

2 день. острів джарилгач

08:00 – сніданок.
Острів Джарилгач

Сьогодні на нас чекає ще одна  пригода – морська.
З міста Скадовськ на катері вирушаємо до одного з найбільших безлюдних островів в Центральній Європі. І цього дня ми з вами будемо досліджувати цей острів. Бескрайні піщані пляжі, купання в чистій прозорій воді відкритого моря та теплого Джарилгачського заливу. Ну, і яка ж морська пригода без старого Маяка? Ми обов’язково його побачимо.

Крім того, у вас буде можливість  спробувати страви з морепродуктів. Радимо один з місцевих делікатесів – рибу  скат.

Повернення в готель.
Відпочинок. Вечеря самостійно.
 

 

Старий маякна острові Джарилгач, який стоїть біля самої води, був побудований на кошти С. Скадовського. Встановлений 24-метровий маяк, був виготовлений в Парижі за проектом одного з учнів Г. Ейфеля в 1902 році. А в 1997 році в півсотні метрів від старого маяка побудували новий, який зараз діє.

 

3 день. оглядова екскурсія містом херсон - екскурсія на катері «Дельта  Дніпра два порти, сир і вино!»

 • Сніданок. виселення з номерів. 
 • Вирушаємо за новими враженнями:
  Знайомство з містом Херсон. Зазвичай, це місто минають транзитом, прямуючи до моря. Але, повірте, Херсону є чим здивувати. І в цьому ви переконаєтесь під час оглядової екскурсії містом. Будемо знайомитися з історією і основними пам'ятками міста. 
 

Важливою пам’яткою міста, є Свято-Катеринський собор. А ще оглянемо визитівку міста - Херсонську фортецю. Її називають справжнім фортифікаційним дивом Причорноморського берега. Від колись величної споруди залишилися будівля арсеналу, пороховий льох та ворота. ​

А ще в Херсоні є чудова набережна. І по ній ми обовязково прогуляємося. Також, пройдемося пішохідною вуличкою міста. А в самому серці історичного Херсона є Туристична кав'ярня. Тут створили особливу атмосферу. У старовинній будівлі з  історією, під звуки справжнього патефона, дивлячись у вікно на одну з найбільш значущих пішохідних вулиць Півдня України ви можете відчути сплетіння історії та подій. І ми обов'язково відвідаємо цю кав'ярню, аби поласувати локальними смаколиками.)) Власники кав'ярні довго шукали південні рецепти, які передадуть «смак» регіону і знайшли їх в кулінарній книзі 1908 року. 

 

 • А завершальним акордом нашої подорожі буде водна екскурсія на катері по нижньодніпровським плавням  "Дельта  Дніпра два порти, сир і вино! " 
  Під час водної прогулянки ви побачите унікальний Херсон з води. Ми доведемо вам, що Потьомкінські сходи Одеси «відпочивають» у  порівнянні з Херсонськими, Покажемо  що залишили будівельники з Детройта місту корабелів.
   А ще ви «спробуєте Таврію на смак». 
  Вам розкажуть історію локальної кухні Херсона і влаштують маленьку дегустацію звичних і історичних сирів та декількох сортів вина. 
   

Виїзд на Київ
23:00  – орієнтований час повернення до столиці

01.09.2017
Мы сохранили ваши шаги, что б вы не заблудились