Отправить другу
написать нам / Write to us
Забронировать
Подписка на рассылку

Вы можете оформить подписку и получать уведомления на указанный электронный адрес о наших новостях и горячих предложениях

Тур на Херсонщину "Места счастливых людей"

Фишки тура:
 • Уникальная природа Причерноморья
 • Дегустация вин, Херсонские горы
 • Проживание в живописном местк
Цена тура:
от 3680 грн.
Начало тура Тур в архиве
Завершения тура
Количество дней 4 дня
Количество ночей 3 ночей
Ночные переезды 1
Активные дни 3
Тип транспорта Автобус
Проживание
, , , , , , , , ,
Место встречи
Доп. услуги
Тип питания Завтрак
Примечание
Ожидайте инфолист
 

В цьому турі Вас очікують: Асканія Нова, Лемурійське озеро, унікальні Дніпровські плавні і Херсонські гори. Ну, і який же Південь без виноробства? Ми обов’язково відвідаємо істричну виноробню, вино якої в 1900 році на Міжнародній виставці в Парижі було удостоєно «Гран-прі»
 

 

1 День. виїзд з києва

22:15 Збір групи
22:30 Виїзд з Києва.
До туру можна приєднатися в м.Біла Церква, м.Умань, м.Первомайськ

Переїзд в Херсонську область

2 день. Дніпровські плавні - Виноробне господарство князя Трубецького - Нова Каховка
 • Дніпровські плавні. Наш тур на Херсонщину розпочнемо з унікальних Дніпровських плавнів, які збереглися на території Національного природного парку «Нижньодніпровський» . Вирушаємо в авантюрну пригоду  - водну прогулянку на каяках по плавням Дніпра і річки Козак; лабіринти проток, очеретяні тунелі, озера і острова та місцеві джунглі.

 • Виноробне господарство князя Трубецького. Екскурсія  та дегустація 5-ти видів вин.
  Це єдине шато на території України, історія якого налічує вже понад 120 років. Перші виноградники тут були закладені ще в 1896 році. А вже в 1900 році на Всесвітній винній виставці  в Парижі вино Рислінг було удостоєно «Гран-прі». Та й за радянський період виноробня отримала 33 золотих та срібних медалей на міжнародних виставках та дегустаціях.
   
 • Вітовтова вежа – Дозорна башта - нагадування про часи, коли ця земля належала Великому Князівству Литовському.
 • Залишки маєтку князя Трубецького.
   
 • Степовий водоспад – єдиний в Херсонській обл.

  14:30 Поселення в готель. Готель високого рівня. Розташований в мальовничому місці на березі Дніпра. 
 • Нова Каховка. Оглядова екскурсія  «Місто тисячі джерел». Тут є своя Ратуша, а будинки прикрашають "кам'яні вишиванки". Тут є свій "Тунель Кохання", це Місто тисячі джерел і двох Довженків. Воно виросло на пісках, де господарювали піщані бурі, і перетворилося в місто-сад.
   

 

«Я люблю Нову Каховку. Люблю Дніпро – велику річку мого народу, чисте ласкаве повітря, ясне небо і широту у всьому. І стриманність в пейзажі, і величавий спокій. І ніде мені не хотілося би так жити, як тут, на чудесному березі, ніде і ніколи я не пройнявся так любов'ю до людей, як тут. Нова Каховка, стала Батьківщиною мого серця, вітчизною найдорожчих моїх почуттів». Олександр Довженко

3 день. заповідник асканія нова - лемурійське озеро
 • Сніданок у готелі.
 • Виїзд на  екскурсію:
 • Заповідник Асканія – Нова – один з найвідоміших заповідників України і єдина місцевість в Європі з ковильно-типчаковим степом, який не зазнав впливу людини. Також, в заповіднику мешкають рідкісні види тварин, занесені до Червоної книги.  Заповідник знаходиться під охороною ЮНЕСКО та входить до списку 7 чудес України.
  Після пішохідної екскурсії можна відправитися вглиб заповідника на міні-сафарі (по можливості)

 • Обід в кафе Асканія Нова. Пропоноване меню: розсольник, відбивна, гарнір, овочевий салат, хліб, узвар. Вартість: 100 грн./особа.)
 • Лемурійське озеро. Ще однією родзинкою Херсонщини є натуральна сіль і рожеві озера. Тут, крім гарних фото, кожен має можливість ще й оздоровитися.
 

Неймовірний колір озера отримують завдяки мікроводорості Дуналіелла Саліна, яка виробляє бета – каротин. (так, той самий, що міститься у звичайній моркві) – чудовий антиоксидант та стимулятор імунної системи. Місцеві грязі та  рапа, яка містить цілий букет мінералів, солей хлористого магнію і калію, бромистого магнію і йодистого натрію, за властивостями не поступаються Мертвому морю.    


4 день. Дніпро - бузький лиман - золотий мис - херсонські гори
 • Сніданок. Виселення з готелю.
 • ​Вирушаємо до Дніпро – Бузького лиману. Це місце, де зустрічаються Дніпро,  Південний Буг і Чорне море.
  Тут, на високому березі  Дніпровсько-Бузького лиману - городище античної доби з інтригуючою назвою Золотий Мис (Золотий Ріг). Пам’ятка археології національного значення.
 • А мажорним акордом нашої подорожі буде  Херсонський гранд – каньон. Тут відчуємо неповторний колорит степового узбережжя, що врізається у водну гладь Дніпро- Бузького лиману,  правий берег якого порізаний крутими ярами та балками, з мальовничими схилами. Це територія Станіславського та Олександрівського природних ландшафтних заказників, з унікальними видами тварин та рослин. Місцеві  називають їх скелями, а також їх знають як Херсонські гори.
 • Обід  ароматна юшка із свіжої риби за традиційним місцевим рецептом, а також запашний чай із трав’яних зборів.

 


Виїзд на Київ
23:00  – орієнтований час повернення до столиці

Достопримечательности в туре
Посещаемые города
01.09.2017
Мы сохранили ваши шаги, что б вы не заблудились