Отправить другу
написать нам / Write to us
Забронировать
Подписка на рассылку

Вы можете оформить подписку и получать уведомления на указанный электронный адрес о наших новостях и горячих предложениях

Тур в Румынию "По стопам Трансильвании"

Фишки тура:
Цена тура:
от 0 грн.
Начало тура Тур в архиве
Завершения тура
Количество дней
Количество ночей
Ночные переезды
Активные дни
Тип транспорта
Проживание
Место встречи
Доп. услуги
Тип питания
Примечание

Трансільванія – це область у румунських Карпатах. Глухомань, якої у Європі ще пошукати. Тут до сих пір овець простіше зустріти аніж людей. Як і 500 років назад самий надійний транспорт в цих краях – віз. А у замках живуть кровожерливі вампіри. Ласкаво просимо на батьківщину графа Дракули J
 За легендами саме у Трансільванії від людей ховалась вся нечиста сила Європи. Кожен житель цих місць знає де народився, де жив і де катував своїх невинних жертв граф Дракула. І у цей вікенд ми з вами вирушимо по слідам головного вампіра!

за день до початку туру 

20:30 Збір групи в місці, вказаному в рубриці ІНФОЛИСТИ.

21:08 виїзд з Києва поїздом №29 Київ-Ужгород (до станції Мукачеве). 

         1 день

     

08:05 прибуття на станцію Мукачеве (можемо забрати туристів по місцю). Посадка у автобус. Переїзд до пункту пропуску Дяково. 
10:00 перетин кордону (до 12:00 орієнтовно).      
 

   
тури в камянець подільський з києва

13:00 Прибуття до м. Бая-Маре. Відвідування супермаркету, обід (доїдаємо те, що брали із собою) і обмін валюти.

Переїзд (близько 2 годин) до наймолодіжнішого містечка Румунії та найголовнішого міста регіону Трансільванія – Клюж Напока (Cluj-Napoca).

16:00 Прогулянка містом Клюж. Вільний час на каву.

   
тури з києва в Кам'янець Подільський
Екскурсійна програма:

Тут вчиться найбільша кількість студентів, тут присутня стара архітектура, яка прикрашає місто і тут, неподалік, розташований магічний ліс, в якому бачили НЛО.


17:30 Виїзд з міста Клюж та переїзд до міста Сігішоара (близько 2,5 годин). 
Тут, за легендою, знаходиться будинок де народився Влад Дракула. А спритні місцеві зробили з нього ресторан. Тут ми і повечеряємо. 

   

20:00 Вечеря у ресторані "Дім Дракули" (м. Сігішоара).
Переїзд до міста Брашів на поселення (близько 2 годин).
23:00 Заселення в готель 3*. Відпочинок.

2 День

08:00 - 08:30 Сніданок по місцю проживання.

Ескурсійна програма:

09:00 09:00 Виїзд до маленького колоритного містечка Сіная (1 година їзди), оточене величними Карпатами.
Саме тут у своїх вілах і замках відпочивали румунські королі, графи, князі. Одним словом - це така собі "Румунська Швейцарія". Прикрашає місто, як королівська корона, палац Пелеш, який входить у 10-ку найкрасивіших пелаців світу і при цьому практично не розкручений.

 

 

   
Тур вихідного дня в Кам'янець Подільський

10:00-12:00 Відвідування замку Пелеш (вхідні квитки сплачується окремо: дорослі 200грн/ пенсіонери 100грн)
Замок займає 1-ше місце у Європі по дерев'яному оздобненню!

   

12:00-13:00 Обід у кафе міста (самостійно)

Після обіду вирушаємо до того самого справжнього місця перебування графа Дракули - замок Бран (1 година їзди). Чи ближче до замку тиж моторошнішими стають ліси, гори, темнішими хащі...

14:00-16:00 Відвідування замку Дракули (вхідні квитки сплачуються окремо: дорослі 265грн/ люди старше 65років 200грн / аудіо гід 70грн).

   
   

Замок, про який найбільше говорять у всьому світ – це замок Бран (Bran castle), але більш відомий під назвою замок Дракули. Хоча Дракула тут не проживав і дня, проте відомий письменний Брем Стокер, написавши книгу “Дракула”, зробив це місце меккою для прихильників своєї книги.

   

16:30 Повернення до міста Брашів.

17:00 Оглядова пішохідна екскурсія по місту Брашів. 

Це одине із найкрасивіших середньовічних міст Румунії. Казкове та магічне місто з старими будиночками і готичним собором, який стоїть на сторожі і пильнує все навколо вже сотні років!
Гордість міста та Румунія - готична лютеранська церква, яку ще називають "Чорною". Це єдина споруда, яка вижила під час пожежі у часи турецької війни. 

Також у Брашові знаходиться найвужча вуличка в Румунії. Розфарбована у різні відтінки з романтичною бруківкою та ліхтариками.

21:00 Вечеря у місті самостійно. 

     

3 День

07:30 Сніданок в готелі. Виселення.

Ескурсійна програма:

08:00 Виїзд з міста Брашов. Переїзд до міста Сігішоара (до 2 годин їзди)
10:00-12:00 Прогулянка по місту Сігішоара та вільний час - місто, де народився граф Дракула. Тут є на що подивитися поціновувачам старовини і любителям легенд.

   


 

   

Символом міста є вежа з годинником, в стінах якої відкрито музей історії Сігішоари, а з балкона вежі відкривається чудова панорама на місто та навколишні краєвиди.

12:00 Переїзд до одного з найцікавіших туристичних об’єктів Румунії - соляна шахта Саліна Турда (близько 2 годин їзди).

Шахту визнано найкрасивішим підземним містечком у світі. Так, саме містечком, адже масштаби вражаючі. Це космічне та ще й підземне чудо, яке ми не можемо пропустити.
14:00-16:00 Відвідування шахти Salina Turda з оглядовою екскурсією. (вхідні квитки сплачуються окремо: дорослі 200грн/ пенсіонери 100грн)
 

   
  Цю соляну шахту було покинуто ще у 1932 році. Як тільки її не використовували: і як бомбосховище у період війни, і як склад для зберігання сиру:). Лише недавно румуни втілили сюди цікавий проект: музей по видобутку солі, комплекс розваг всередині з лікувальними властивостями і все це в космічному дизайні.
Соляна шахта має глибину приблизну 100 м. Температура постійно має позначку 12 градусів. Дуже цінною є інформація для алергетиків – тут не має жодних мікробів та алергенів завдяки унікальному середовищу.
    Розважальний парк під землею на глибині 100 метрів! Тут є оглядове колесо, амфітеатр, гольф, настільний теніс, боулінг і сувеніри. Найцікавіше та найвражаюче місце – нижня печера, в якій є озеро глибиною 8 м. Дизайнери зробили інопланетний дизайн атракції.

16:00 виїзд на кордон (4 год їзди із зупинкою)
20:00 перетин кордону (орієнтовно до 2 годин)

23:20 виїзд поїздом №29 Ужгород-Мукачеве на Київ

Останній день туру

10:16 прибуття до столиці.      
                                       

 

01.09.2017
Мы сохранили ваши шаги, что б вы не заблудились