Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Королівський Кам`янець Новорічний 2021

Фішки туру:
  • Новорічні Чернівці
  • Кам`янець-Подільська та Хотинська фортеці
Ціна туру:
від 0 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів 3 дні
Кількість ночей 2 ночей
Нічні переїзди 0
Активні дні 3
Тип транспорту Автобус
Проживання
, , ,
Місце зустрічі Академмістечко
Дод. послуги
Тип харчування Сніданок (2), Обід (2)
Примітки
Очікуйте інфолист
тури на новий рік  

Казковий Кам'янець-Подільський, історичні місця, надзвичайно цікаві фортеці та ще багато всього... Все це можна побачити під час новорічних вихідних та зустріти Новий рік в Кам'янці. Не зволікайте, бронюйте вже зараз!

Екскурсійні тури на новий рік в Кам'янець-Подільський.

гарячі тури новий рік

1 ДЕНЬ  31.12.2019  ЧетвеР

Збираємося в найнезабутніший тур на Новий рік у Вашому житті!

06:30 Збір групи. 

06:45 Виїзд із Києва. По дорозі робимо санітарні зупинки кожні 3-4 години. Тури в Кам'янець-Подільський на Новий рік.

По дорозі забираємо туристів із Житомира і Хмельницького (на окружній). Подробиці  - в ІНФОЛИСТІ. За 1,5-2 години адміністратор групи телефонує і попереджає про зустріч туристів у місці їхнього збору. Неймовірні тури на Новий рік разом з Anga Travel! 

14:00 Орієнтовне прибуття до Кам'янця-Подільского. Обід (факультативно). Виберіть тури на Новий рік по Україні і ви не пошкодуєте!

Після обіду вирушаємо на пішохідну оглядову екскурсію по Старому місту і Фортеці. Оберіть тури на Новий рік по Україні з АНГА Тревел і ви будете задоволені своїм вибором!

новий рік 2020 тури  

 

Під час екскурсії ми побачимо: середньовічний замок з баштами – основну пам’ятку Поділля, Францисканський костел, католицький собор Петра і Павла, турецький мінарет із золотою Мадонною, міську ратушу – осередок середньовічної влади Кам’янця, Вірменську дзвіницю, у дворі якої тепер знаходиться музей давнини, Хрестовоздвиженську церкву – єдиний приклад дерев’яного зодчества.

гарячі тури новий рік

Поселення в готель.У Вас буде час для збору на бенкетну вечірню програму. Вас чекає святкова програма в банкетній залі з неймовірним ведучим та чарівною музикою, веселі танці, паперове шоу та виступ танцювального колективу в ресторані Мюзік Хол, вогняне шоу на вулиці.  Початок о 22:00 до 02:00 (музика).

тури на новий рік

* Увага!

Спробуйте цей тур на Новий рік разом з Anga Travel.

Бенкет та святкова програма не входить у вартість туру та сплачується окремо при бронюванні (за бажанням).

Новорічне меню

Вартість банкету в ресторанах готелю:

"Хотей" -  1200 грн з особи/дорослі, 600 грн/діти до 14 років, діти до 6 років - безкоштовно (без надання окремого банкетного меню, посадочного місця)

Програма святкування в ресторані "Хотей"

"Мюзік Хол" - 1500 грн з особи/дорослі, 750 грн/діти до 14 років, діти до 6 років - безкоштовно (без надання окремого банкетного меню, посадочного місця)

Програма святкування в ресторані "Мюзік Хол"

Який же тур на Новий рік без відпочинку?

Святкуйте новорічний корпоратив разом з Anga Travel!

Спробуйте наші автобусні тури на Новий рік і ви не розчаруєтесь! Тур в Кам'янець-Подільський з Києва на новий рік.Насолоджуйтесь

2 ДЕНЬ  01.01.2021  п'ятниця

новорічні тури куди поїхати на новий рік  

З Новим, 2021, роком!

Сніданок в готелі

Виїзд на екскурсію «Новорічні Чернівці».

Оглядова екскурсія по зимовим Чернівцям.

тури на новий рік  

Головне в Чернівцях - це неймовірної краси площі! Саме їм - головним визначним пам'яткам Буковинського Відня - буде присвячена екскурсія. Першою під час екскурсії буде Турецька площа, яка розповість вам історію виникнення міста. Також на вас чекає зустріч зі старою площею Святого Хреста, площею Філармонії, поштовим управлінням, Центральною площею(архітектурний ансамбль, ратуша, художній музей), вулицею О. Кобилянської (головна вулиця міста, в минулому Панська), палацом юстиції, Театральною площею (театр, єврейський народний дім, палац торгівлі та ремесел, будинок румунської культури), вулицею Університетською. Крутий Новий рік в Кам'янець Подільському. Якщо не знаєет де відзначити Новий рік? Відповідь знайдете з Анга тревел! Тури по Україні на Новий рік

тури на новий рік

15:00 вільний час на обід. Пообідати ми пропонуємо вам в одному з місцевих ресторанів. 

Після обіду - Екскурсія по Чернівецькому університету.

17:00 Виїзд в Кам`янець-Подільський

18:30 орієнтовний час повернення в Кам`янець.

Вільний час на вечерю.

3 ДЕНЬ  02.01.2021 сУбота

Сніданок в готелі. Виселення з номерів.

Виїзд в Хотинську фортецю.

Хотинська фортеця - надзвичайно цікаве місце для любителів старовини і недоступності. Велич фортеці вражає. Місто Хотин разом з фортецею завжди грало стратегічну роль в міжнародній транзитній торгівлі.

Тут панували молдавські господарі, українські гетьмани, кошові отамани, польські королі, турецькі воєначальники. Саме в Хотині відбулася грандіозна, масштабна битва, яка отримала назву - «Хотинська війна 1621».

Весь комплекс Хотинської фортеці є безцінним спадком і незрівнянним скарбом для нащадків українського народу.

Обід (факультативно).

Виїзд в Київ.

По дорозі додому ми зробимо зупинки та побачимо джерело Св. Яна, Капище та Печери монаха в Маліївцях та неоготичний костел Св. Йосифа в Підлісному Мукарові.

23:00 Орієнтовний час прибуття до м. Києва.

Більше турів у Кам'янець-Подільський в розділі → Тури в Кам'янець-Подільський.(Кам'янець-Подільський Новий рік). Спробуйте наші автобусні тури на Новий рік і ви залишитесь щасливі! Останнім часом тури в Кам'янець-Подільський на новий рік стають дуже популярними.

 

гарячі тури новий рік

25.06.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали