Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Фішки туру:
Ціна туру:
від 2300 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів 2 дні
Кількість ночей 1 ніч
Нічні переїзди 0
Активні дні 2
Тип транспорту Автобус
Проживання
Місце зустрічі м.Іподром
Дод. послуги
Тип харчування Сніданок (1), Обід (2), Вечеря (1)
Примітки
Очікуйте інфолист

Анонс: Дводенний тур до Бузького Гарду подарує вам незабутні відчуття. У самому турі ви побачите одні із найпотаємніших місць нашої країни. Також, ми завітаємо у музей Ракетних військ. Весь час нас супроводжуватиме первозданна природа, не зачеплена руками людини.

 

День 1

РАНКОВИЙ ЗБІР У КИЄВІ ТА ВИЇЗД

6.00 Збір у Києві біля автобуса та виїзд. Трансфер здійснюється на туристичному автобусі. Дорогою ми здійснимо дві санітарні зупинки. Подорож в нас займе шість годин. Усі деталі виїзду будуть описані на сторінці інфолисти за два дні до дати виїзду.

 

 

11.30 Прибуття у село Мигія Миколаївської області.

У перший день ми побачимо Національний заповідник «Бузьковий Гард», до складу якого належать Активський та Арбузівський каньйони, «Лабіринт»; та Триктарський ліс. Під час цієї частини екскурсії, Ви познайомитесь з багатою історією регіону. І тут справді є на що подивитись, адже навіть скіфи вважали це сакральним місцем. Усі це створила природа та наділила небаченою красою.

13.30 Обід у рафтинг таборі.

14.30 Вирушаємо у село Побузьке

15.30Екскурсія у музей ракетних військ.

Як альтернативу відвіданню ракетного музею, туристи можуть обрати сплав на байдарках чи рафтах по Мигіївським порогам. Для цього потрібно зібрати групу мінімум з шести осіб та попередити завчасно тур-агента. Також, зазначаємо що цей факультатив здійснюється за окрему плату.

18.00 Вечеря у кафе в місті Южноукраїнськ

19.00 Після усіх подорожей та розваг, ми їдемо до готелю «Добробут». Це є комфортабельний заклад з усіма зручностями. Після заселення всіх запрошуємо на вечерю.

 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Деякі туристи, якщо їм так зручніше, можуть приєднатись до автобуса у Умані, Білій церкві та Жажкові.

 

День 2

Пішохідна прогулянка лісом та Арбузинським каньйоном.

Бузький Гард - це один з наймальовничіших куточків нашої країни. Тільки тут зливаються скалисті долини, бурхливі річки та прекрасні ліси. Тут будь яка людина зможе з легкістю отримати відчуття єдності з природою, та легко відпочити духом і тілом.

 

8.00 - 9.00 Сніданок та виселення з готелю.

9.30 На другий день в нас запланована прогулянка стежками Трикратському лісу, де розташована садиба Скаржинських та дивовижний «Лабіринт».

12.00 Далі буде пішохідний перехід по Арбузинському каньйону.

14.00 Потім домашній смачний обід, на який ми завітаємо у хату нащадків Українських воїнів – характерників.

15.00 Після доброго обіду, Ви зможете провести фотосесію, фоном до якої буде Актівський каньйон, яка іще відома під назвою Долина Диявола. Кажуть, що якщо довго дивитись у прірву, вона починає «дивитись» на Вас.

 

 

 

Цікавим історичним фактом про це місце є те, що саме з відси вивезли гранітний валун до Віденьского міжнародного центру. Саме він тепер вважається одним з найяскравіших символів Європейського континенту.

 

Розкіш Бузького Гарду вражає у будь-яку пору, але вважається, що найкрасивіше там влітку та восени. Ми допоможемо Вам познайомитись з цим місцем ближче, та почати Ваше близьке знайомство з Украіною.

17.00 Виїжджаємо автобусом до Київа. Орієнтовно, ми маємо прибути у столицю біля 22.00. Остання точка нашої подорожі ст.м Іподром.

 

 

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали