Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Королівський Кам'янець на Різдво

Фішки туру:
  • Колоритне Різдво в Кам`янці
  • Різдвяні Чернівці
Ціна туру:
від 0 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів 3 дні
Кількість ночей 2 ночей
Нічні переїзди 0
Активні дні 3
Тип транспорту Автобус
Проживання
, , , , , , , , ,
Місце зустрічі Академмістечко
Дод. послуги
Тип харчування Сніданок (2)
Примітки
Очікуйте інфолист
 

Тур на Різдво в Кам'янець-Подільський — це можливість побувати в справжній казці! У цьому дивовижному місті чарівність різдвяних обрядів гармонійно переплітається з пишністю Середньовіччя, і залишає в пам'яті гостей незабутні, радісні враження!

 

1 день. 25.12/07.01

6:15 Група збирається в Києві. Також забираємо туристів з Хмельницького та Житомира.

Точну інформацію про місце збору групи і час виїзду ви зможете подивитися за два дні до початку поїздки, в рубриці Інфолисти.

6:30 Наш тур в Кам'янець починається! Виїжджаємо назустріч новим враженням. По дорозі кожні 3-4 години будемо робити санітарні зупинки.

13:30 Орієнтовно приїжджаємо в Кам'янець-Подільський. Заселяємося в комфортабельний готель, смачно обідаємо.

 

15:00 Вирушаємо на пішохідну екскурсію по Фортеці і Старому місту, під час якої ви ближче познайомитеся з чарівним Кам'янцем. Навіть якщо ви не вперше приїжджаєте в це дивовижне місто, і навіть бували в ньому перед Різдвом — не сумнівайтеся, воно зможе вас здивувати. Кам'янець — він як калейдоскоп, і кожна зустріч з ним завжди відрізняється...

 

Для туру на 7-10.01 пропонуємо Святкову Різдвяну вечерю в ресторані готелю, вартість — 500 грн/ос. (Замовляти при бронюванні туру).

2 день.26.12/08.01

8:00 Ранок починаємо з смачного сніданку — перед насиченим подіями днем обов'язково потрібно підкріпитися.

9:00 Після сніданку всіх бажаючих запрошуємо на цікаву факультативну екскурсію «Різдвяні Чернівці».

(Вартість 350 грн/дорослі, 300 грн/діти. В ціну включені обід в Чернівцях і вхідні квитки в Чернівецький університет).

Чим здатні здивувати Чернівці — так це дивовижної краси площами! І саме перегляду головних визначних пам'яток Буковинського Відня і буде присвячена наша подорож.

Першою в програмі нашої екскурсії в Чернівцях стане Турецька площа, де ви дізнаєтеся про історію виникнення Чернівців.

Далі буде не менш цікаво, ми відвідаємо площу Філармонії та старовинну площу Святого Хреста, подивимося на поштове управління і Центральну площу з її художнім музеєм, ратушею і архітектурним ансамблем.

Ми прогуляємося по головній вулиці Чернівців імені О. Кобилянської, що за старих часів носила назву Панської, побачимо палац юстиції і відвідаємо Театральну площу, на якій розташовані будинок Румунської культури, палац торгівлі та ремесел, театр, єврейський народний дім. І на завершення пройдемося по вулиці Університетській.

13:00 Після насиченої прогулянки і апетит нагулюється немаленький. На комплексний обід всіх учасників екскурсії запрошуємо в один з місцевих ресторанів. Обід включений у вартість факультативу.

14:30 Тематична екскурсія, під час якої ми відвідаємо розкішний Чернівецький державний університет.

 

Чернівецький університет — монументальна будова, від одного тільки виду якої буквально захоплює дух. Бувший в старовину резиденцією православних митрополитів, сьогодні «український Оксфорд» включений до складу об'єктів світової спадщини, і входить в список організації ЮНЕСКО.

 

Після екскурсії по університету — вільний час в місті.

17:00 Сідаємо в автобус, і виїжджаємо назад до Кам'янця-Подільського.

19:00 Орієнтовно приїжджаємо в Кам'янець, вирушаємо відпочивати.

3 день. 27.12/09.01

8:00 Снідаємо в готелі, виселяємось з номерів.

9:15 Виїжджаємо в наступний пункт нашого туру по Україні — Хотинську фортецю.

10:00 Вирушаємо на екскурсію по Хотинській фортеці.

 

Велична і мальовнича, середньовічна Хотинська фортеця, розташована на високому правому березі Дністра, входить в список семи чудес України.

Свій початок фортеця веде від Хотинського форту, в Х столітті побудованого князем Володимиром, після того як до Київської Русі були приєднані буковинські землі.

Впродовж своєї історії Хотинська фортеця змінювала вигляд багато разів, але найбільша перебудова відбулася в XV столітті, коли фортеця отримала той грізний і неприступний вигляд, що зберігся по сьогоднішній день.

 

12:00 Виїжджаємо назад до Кам'янця-Подільського.

Після приїзду самостійний обід. Пора збиратися назад до столиці.

14:00 Сідаємо в автобус, і виїжджаємо до Києва.

22:30 Орієнтовно приїжджаємо до Києва, і задоволені відмінно проведеним часом, вирушаємо по домівках, відпочивати, і планувати нові тури по Україні з ANGA Travel!

 

25.06.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали