Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Рафтинг тур 2 дні новинка

Фішки туру:
Ціна туру:
від 0 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів
Кількість ночей
Нічні переїзди
Активні дні
Тип транспорту
Проживання
Місце зустрічі
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки

1 День. 

06:00 Збір групи в місці, вказаному в рубриці ІНФОЛИСТИ.

06:30 - виїзд з Києва.

11:30 - Орієнтовний час прибуття. Залишаємо автобус на парковці, на рафті переправляємось на острів. Поселення у 3-4-х місні намети. Поселення у двохмісні намети можливе лише при наявності вільних наметів (інформація подається за 2 дні до виїзду).

 

   
тур рафтинг з києва 14:00 - Обід: (смачна уха, домашній шашлик, соус з помідор, салат з капусти та огірків, хліб, узвар). Посуд видається.
   
рафтинг південний буг
Програма дня:

15:00 Підготовка спорядження до сплаву. Початок інструктажу. Люди діляться на групи по 6-8 осіб (бажано, щоб на кожному рафті було однакова кількість чоловіків). Видаються жилети, каски, весла.

15:15-17:30 - багаторазове проходження порогів. Навички веслування. Одягайте одразу купальники, тому що буде купання у річці, стрибки зі скель. Для екстремалів - бодірафтинг.

18:00 - повертаємось у табір на острів. Вечеря, вільний час.

На території острову є багато розваг: натягнуті гамаки, волейбол, настільний теніс, слеклайн, тарзанка (можете пострибати у річку). Гарного вечора!

2 День.

мигея рафтинг тур 9:00 Смачненький сніданок.
Ескурсійна програма:

Доброго ранку. Сподіваємось, що ви добре виспались. Бажаючі можуть відправитись на рафтинг для проходження різних порогів, а хто дуже втомився може залишитись на острові, поплавати на байдарці або взяти напрокат САП-борд.

   
10:00 - початок рафтингу по маршруту. Сьогодні в нас рафтинг залежить від рівню води, тому ми будемо вже вирішувати по місту. Але по часу планується рафтинг планується на півтори-дві години.
водний похід на катамарані

13:00 - обід. Складаємо речі, відправляємось до автобусу. 

15:00 Виїзд до Києва.
20:00 Орієнтовне прибуття до Києва.

 активний сплав на рафті Важливо! Інструктор залишає за собою право не допускати до сплаву осіб в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння. У таких випадках гроші за тур не повертаються !!!

Завантажити рекомендований список речей.

 

                                       
Пам'ятки туру
Міста що відвідуються
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали