Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Стильне місто "Z"

Фішки туру:
  • Хортиця - найкращий музей під відкритим небом
  • Виступ запорізьких козаків
  • Прогулянка на козацькій Чайці по Дніпру
Ціна туру:
від 1750 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів 2 дні
Кількість ночей 1 ніч
Нічні переїзди 0
Активні дні 2
Тип транспорту Залізниця + автобус
Проживання
Місце зустрічі
Дод. послуги
Тип харчування Сніданок (1)
Примітки
Очікуйте інфолист
екскурсія на хортицю  

Запоріжжя — це унікальне місто з багатовіковою історією. Історичний, культурний та індустріальний центр країни. Батьківщина козацької вольниці, аристократичного Олександрівська та споруд часів бронзи. Первозданна природа і сакральні святилища Хортиці сплелися в унікальному поєднанні з європейськими промисловими гігантами та розмаїттям архітектури ХVIII-ХIХ століття. Панорами, що захоплюють дух. Факти, які впливають на хід історії країни. 

Вас очікує чудова пригода: історія та легенди козацтва, найбільший в Європі музей старовинних авто, легенди таємничого о. Хортиця, і можливість зробити селфі зі справжніми козаками! 

 Програма туру: 1 день

тур на хортицю    

Прибуття до Запоріжжя. (Рекомендований потяг з Києва № 072К).

08:00 - 09:30 - оглядова автобусна екскурсія розпочнеться на привокзальній площі - це і є початок проспекту Соборного, головної вулиці міста та одного з найдовших проспектів у Європі. Проспект може похизуватися історичними спорудами, сучасними будинками, парками і навіть промисловими підприємствами. І все це на одній лише вулиці! Уявляєте скільки всього цікавого ще є в Запоріжжі! 

09:30 - 10:30 - ІСТОРИКО-АРХІТЕКТУРНИЙ КОМПЛЕКС «ЗАПОРІЗЬКА СІЧ» (Вхідний квиток 48 грн/дор., 24 грн/дит.).

екскурсія на хортицю з києва Запоріжжя місто привітне, тож одразу прокладаємо шлях до серця - острова Хортиця! Найбільший острів на Дніпрі і саме тут відтворена Запорізька Січ. Історико-архітектурний комплекс узагальнюючий образ усіх восьми запорозьких січей, створений на науковій основі. Ми відвідаємо пушкарню, виставку "Традиційні промисли запорожців", виставку "Козак Мамай і люлька", Будинок кошового отамана, Військова канцелярія, виставка "Козацький табір". На території Січі є діюча Церква Покрови Пресвятої Богородиці. 

хортиця з києва

11:00 - 12:00 - виступ січових козаків (Вхідний квиток 100 грн/дор., 60 грн/дит.).

Після огляду Запорізької Січі радимо відвідати реконструкцію козацького бою, де ви можете ознайомитись із козацькою зброєю і побачити на власні очі як її застосовували в бою. 

Вільний час на о.Хортиця

13:00 -14:00 - час на обід (за додаткову плату від 100 грн, замовлення заздалегідь)

14:30 - 16:00 - музей ретро-автомобілей «ФАЕТОН» (Вхідний квиток 80 грн/дор., 50 грн/дит.).

Музей входить в 20-ку найбільших технічних музеїв Європи. У 2013 році він був визнаний, як найбільше зібрання ретро-техніки і занесений в Книгу Рекордів України. Сьогодні це понад 200 одиниць техніки. У музеї представлені не тільки автомобілі, також тут можна побачити колекцію зброї, велосипеди, мотоцикли і навіть літак з танком!​

   

16:30-поселення в готель "Театральний" або аналогічний.
 Вільний час. Вечеря (самостійно).

2 день

08:00 - 09:00 - сніданок в готелі. Виселення з готелю. 

11:00 - 12:30 - музей Техніки "Мотор Січ" (Вхідний квиток 10 грн/дор., 5 грн/дит.).

Це зібрання унікальних експозицій, які представлені зразками авіаційних двигунів, колекцією мотоциклів вітчизняного та іноземного виробництва, експозицією мисливської зброї, а так само приватною колекцією самоварів. Майже весь світ співпрацює з цим багатотисячним підприємством. Саме тут збирають металевих птахів, що парять в небі і перевозять на своїх крилах мільйони туристів кожного дня.

13:00 – 14:00 - час на обід (за додаткову плату від 100 грн, замовлення заздалегідь)

14:30 - 15:30 - прогулянка на козацькій Чайці по Дніпру (Квиток від 170 грн/ос).

Ви маєте унікальну можливість поринути в козацькі часи та пройти водами сивого Дніпра - Славутича, як колись по ньому мандрували наші пращури - запорозькі козаки

  

17:30 - трансфер на залізничний вокзал.

18:20 - відправлення поїзда №72 Запоріжжя - Київ

                                       
Міста що відвідуються
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали