Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Тур «Дорога кохання»

Фішки туру:
Ціна туру:
від 0 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів
Кількість ночей
Нічні переїзди
Активні дні
Тип транспорту
Проживання
,
Місце зустрічі
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки

 

День 1

ВиїЗД іЗ КИєВА.

 8.00 Група збирається і відправляється з Києва комфортним автобусом в супроводі досвідченого гіда.

Програма дня:

- Замок Радомисль. Незвичайне романтичне місце, де навіть в період напливу туристів можна знайти приємний затишний куточок, щоб побути удвох і помилуватися природою або архітектурою замку. Насправді ця прекрасна будова ніколи не була замком і не служила притулком для королів або графів. У XVI - XVII столітті на цьому місці була паперова фабрика, яка виготовляла папір для потреб Києво-Печерської Лаври.

На місці останків фабрики був збудований млин, і лише в кінці ХХ століття почалася реконструкція старовинної будівлі. Сьогодні це цілий історичний і навіть розважальний комплекс. На перший погляд, не великий замок вміщає в собі декілька просторих музейних кімнат зі старовинними експонатами життя і праці наших предків. Також замок відомий величезною колекцією рідкісних домашніх ікон, зібраних з різних регіонів України. Тут цілий день проходять майстер-класи з виготовлення паперу за старовинними рецептами і всі бажаючі можуть взяти участь.


 

У замку є обрядовий і концертний зал з відмінною акустикою для музики і великим простором для столів і танців. Для банкетів там працює своя кухня і обслуговуючий персонал. Крім того, в замку є готель.

Всі ці сучасні нововведення і можливості вправно приховані за фасадом будівлі і нічого не говорить про те, що тут є хоч щось, що може потривожити тиху атмосферу старовинного замку.

- Місто Житомир. Ознайомча екскурсія містом і огляд основних історичних пам'яток.
 


- Дубенський замок. Сьогодні ми заїдемо в місто Дубно, де побачимо один з найдавніших замків Волині, який жодного разу, за свою історію, не був захоплений ворогами. Замок побудований в ХV столітті Костянтином Острозьким, владикою великої частини волинських земель. Пізніше замок перебудовували і реконструювали, що покликало за собою втрату деяких архітектурних рішень. Сьогодні це головний символ міста Дубно і привертає до себе величезну кількість туристів.

20.30 Заселяємося в номери готелю, де передбачено все необхідне для комфортного відпочинку.

 

День 2

 

Снідаємо в готелі і виселяємося з номерів.

Програма дня:

- Місто Рівне. Сьогодні ми відвідаємо знаменитий музей бурштину, де зберігаються унікальні камені, знайдені в цьому регіоні, яким кілька млн. років. Родзинкою музею є єдиний в світі вишитий кобзар і бурштинова корона. Історія корони насичена подіями минулого, але вона не закінчена і до сих пір. Унікальний експонат не припадає пилом на полиці музею, а раз на рік прикрашає голову прекрасної переможниці конкурсу краси. Біля музею є магазин бурштинових виробів, де можна знайти будь-які прикраси або сувеніри з цього прекрасного каменя.

- Місто Острог. Ми побачимо широко відому Острозьку академію, яка була заснована в XVI столітті і була першим вищим навчальним закладом у Східній Європі. Побудована вона була князем Костянтином Острозьким. Острозька академія стала важливим культурно-освітнім центром і за свою історію збирала під своїм дахом безліч відомих історичних особистостей.

Ми не пройдемо стороною і Острозький замок, в якому довгий час жила династія Острозьких. У замку збереглися мурована і кругла вежа, які до наших часів донесли свій основний вигляд, хоча деяких змін не вдалося уникнути, так як замок багато разів перебудовували.

- Корецький Свято-Троїцький жіночий монастир, буде завершенням нашого насиченого туру по історичних місцях України.

22.00 Орієнтовний час повернення до Києва.

25.06.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали