Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Тур на Херсонщину "Місця щасливих людей"

Фішки туру:
 • Унікальна природа Причорномор’я
 • Дегустація вин, Херсонські гори
 • Проживаня в мальовничому місці
Ціна туру:
від 3680 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів 4 дні
Кількість ночей 3 ночей
Нічні переїзди 1
Активні дні 3
Тип транспорту Автобус
Проживання
, , , , , , , , ,
Місце зустрічі
Дод. послуги
Тип харчування Сніданок
Примітки
Очікуйте інфолист
 

В цьому турі Вас очікують: Асканія Нова, Лемурійське озеро, унікальні Дніпровські плавні і Херсонські гори. Ну, і який же Південь без виноробства? Ми обов’язково відвідаємо істричну виноробню, вино якої в 1900 році на Міжнародній виставці в Парижі було удостоєно «Гран-прі»
 

 

1 День. виїзд з києва

22:15 Збір групи
22:30 Виїзд з Києва.
До туру можна приєднатися в м.Біла Церква, м.Умань, м.Первомайськ

Переїзд в Херсонську область

2 день. Дніпровські плавні - Виноробне господарство князя Трубецького - Нова Каховка
 • Дніпровські плавні. Наш тур на Херсонщину розпочнемо з унікальних Дніпровських плавнів, які збереглися на території Національного природного парку «Нижньодніпровський» . Вирушаємо в авантюрну пригоду  - водну прогулянку на каяках по плавням Дніпра і річки Козак; лабіринти проток, очеретяні тунелі, озера і острова та місцеві джунглі.

 • Виноробне господарство князя Трубецького. Екскурсія  та дегустація 5-ти видів вин.
  Це єдине шато на території України, історія якого налічує вже понад 120 років. Перші виноградники тут були закладені ще в 1896 році. А вже в 1900 році на Всесвітній винній виставці  в Парижі вино Рислінг було удостоєно «Гран-прі». Та й за радянський період виноробня отримала 33 золотих та срібних медалей на міжнародних виставках та дегустаціях.
   
 • Вітовтова вежа – Дозорна башта - нагадування про часи, коли ця земля належала Великому Князівству Литовському.
 • Залишки маєтку князя Трубецького.
   
 • Степовий водоспад – єдиний в Херсонській обл.

  14:30 Поселення в готель. Готель високого рівня. Розташований в мальовничому місці на березі Дніпра. 
 • Нова Каховка. Оглядова екскурсія  «Місто тисячі джерел». Тут є своя Ратуша, а будинки прикрашають "кам'яні вишиванки". Тут є свій "Тунель Кохання", це Місто тисячі джерел і двох Довженків. Воно виросло на пісках, де господарювали піщані бурі, і перетворилося в місто-сад.
   

 

«Я люблю Нову Каховку. Люблю Дніпро – велику річку мого народу, чисте ласкаве повітря, ясне небо і широту у всьому. І стриманність в пейзажі, і величавий спокій. І ніде мені не хотілося би так жити, як тут, на чудесному березі, ніде і ніколи я не пройнявся так любов'ю до людей, як тут. Нова Каховка, стала Батьківщиною мого серця, вітчизною найдорожчих моїх почуттів». Олександр Довженко

3 день. заповідник асканія нова - лемурійське озеро
 • Сніданок у готелі.
 • Виїзд на  екскурсію:
 • Заповідник Асканія – Нова – один з найвідоміших заповідників України і єдина місцевість в Європі з ковильно-типчаковим степом, який не зазнав впливу людини. Також, в заповіднику мешкають рідкісні види тварин, занесені до Червоної книги.  Заповідник знаходиться під охороною ЮНЕСКО та входить до списку 7 чудес України.
  Після пішохідної екскурсії можна відправитися вглиб заповідника на міні-сафарі (по можливості)

 • Обід в кафе Асканія Нова. Пропоноване меню: розсольник, відбивна, гарнір, овочевий салат, хліб, узвар. Вартість: 100 грн./особа.)
 • Лемурійське озеро. Ще однією родзинкою Херсонщини є натуральна сіль і рожеві озера. Тут, крім гарних фото, кожен має можливість ще й оздоровитися.
 

Неймовірний колір озера отримують завдяки мікроводорості Дуналіелла Саліна, яка виробляє бета – каротин. (так, той самий, що міститься у звичайній моркві) – чудовий антиоксидант та стимулятор імунної системи. Місцеві грязі та  рапа, яка містить цілий букет мінералів, солей хлористого магнію і калію, бромистого магнію і йодистого натрію, за властивостями не поступаються Мертвому морю.    


4 день. Дніпро - бузький лиман - золотий мис - херсонські гори
 • Сніданок. Виселення з готелю.
 • ​Вирушаємо до Дніпро – Бузького лиману. Це місце, де зустрічаються Дніпро,  Південний Буг і Чорне море.
  Тут, на високому березі  Дніпровсько-Бузького лиману - городище античної доби з інтригуючою назвою Золотий Мис (Золотий Ріг). Пам’ятка археології національного значення.
 • А мажорним акордом нашої подорожі буде  Херсонський гранд – каньон. Тут відчуємо неповторний колорит степового узбережжя, що врізається у водну гладь Дніпро- Бузького лиману,  правий берег якого порізаний крутими ярами та балками, з мальовничими схилами. Це територія Станіславського та Олександрівського природних ландшафтних заказників, з унікальними видами тварин та рослин. Місцеві  називають їх скелями, а також їх знають як Херсонські гори.
 • Обід  ароматна юшка із свіжої риби за традиційним місцевим рецептом, а також запашний чай із трав’яних зборів.

 


Виїзд на Київ
23:00  – орієнтований час повернення до столиці

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали