Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Тур «Одеса - це любов»

Фішки туру:
Ціна туру:
від 0 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів
Кількість ночей
Нічні переїзди
Активні дні
Тип транспорту
Проживання
, , , ,
Місце зустрічі
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки
 

АНОНС ЕКСКУРСІЇ

Все що попросить гість - закон. Це навіть не обговорюється. Тим більше що Одесу важко назвати звичайним містом. Це ціла планета. І ми, як справжні Магеллани і Колумби, будемо гуляти по цьому барвистому місту, не шукаючи коротких шляхів, а навпаки - заглядаючи в усі закутки, щоб побачити найцікавіші, колоритні місця цього знаменитого міста!

 

день 1

7:30 Зустрічаємося в Києві в обумовленому місці, розміщуємося в комфортабельному туристичному автобусі і виїжджаємо в Одесу. Дізнатися точну інформацію про час і місце збору ви зможете за два дні до виїзду, для чого достатньо заглянути в рубрику ІНФОЛИСТИ, де є вся пов'язана з туром інформація.

   

13:30 Прибуваємо в Одесу, після чого всі отримують вільний час, щоб смачно пообідати в центрі.14:00: 16:30 Перша оглядова екскурсія нашого туру «Від Дюка до люка». Ви зможете побачити багато цікавого, і отримати перші враження від знайомства зі знаменитою Одесою. (Реалізація №9, №6 і №5 в ТОП 10).

Далі в списку місць відвідування - район Аркадія, де ми заселяємось в готель «Одеса». Готель розташований зовсім поряд з морем - менше 7 хвилин ходьби, тому у вільний час ви зможете в повній мірі використати цю перевагу, і всмак нагулятися по морському узбережжю.

Побачивши і відчувши справжню вечірню Одесу, ви зрозумієте, чому її настільки захоплено описували видатні письменники.
У вільний від екскурсій час ми можемо реалізувати №8, №4 і №2 в ТОП 10.

   

ДЕНЬ 2

Другий день нашого захоплюючого туру почнеться зі смачного сніданку в одному з міських закладів. Далі в списку дня - морські процедури (реалізація №3 в ТОП 10).

Чим вас порадує другий день туру:

   
  • «Де ми робимо базар» - найцікавіша факультативна екскурсія, під час якої ми відвідаємо знамениті одеські ринки (Реалізація №1 з ТОП 10).
  • Музей «Шустов» - факультативна екскурсія та дегустація знаменитої продукції.
  • Бажаєте навчитися готувати справжній фаршмак? Тоді для вас - майстер-клас!
  • Завершаючим акордом другого дня стане колоритна і стара банька, в якій всі бажаючі із задоволенням попаряться.

ДЕНЬ 3

Смачно снідаємо, приймаємо морські процедури, після чого виселяємось з готелю. (Реалізація №7 з ТОП 10).

10:00-12:30 Усі ми чули про знамениті одеські дворики, затишні і колоритні. Хочете їх побачити?

Тоді факультативна екскурсія «Старенькі двірники підмітають подвір'я» - це саме те, що потрібно. (Реалізація №10 в ТОП 10).

З нами ви не тільки зможете побачити найцікавіші, колоритні місця знаменитої Одеси, але і почуєте масу теплих і цікавих історій про знамениті дворики Одеси та їх мешканців.

   

Після екскурсії буде вільний час, під час якого ви зможете пообідати, а також вибрати вподобані сувеніри з величезного асортименту. Замість безглуздих листівок, чашок і магнітів радимо купити на пам'ять майку-морячка. Це не тільки зручно, але й стильно. Та й взимку не замерзнете)).

14:00-16:30 Незвичайна факультативна екскурсія з таємничою назвою «20000 років під землею». Ви зможете спуститися в глибокі одеські катакомби, і побачити багато цікавого і таємничого.

Хочемо відразу попередити - це не звичайна екскурсія, не те, що всі розуміють під цим словом.

   

Це - справжнє занурення в таємницю. Звичайно, ви може запитати, що там такого особливого, що не бачили до цього? Відповідь дуже проста - ВСЕ!

Одяг для екскурсії вибирайте похідний, спортивний. Ні в якому разі не рекомендуємо високі підбори. Обов'язково візьміть з собою теплий одяг з довгими рукавами, і шкарпетки.

Якщо маєте свій ліхтарик - просто відмінно, але якщо що - касками та ліхтарями ми забезпечуємо.

16:30 Виїжджаємо назад до столиці, а також проводимо розіграш за підсумками фотоквесту.

23:00 Приїжджаємо до Києва, і повні вражень, відпочилі і засмаглі, вирушаємо по домівках.

Спасибі, що для свого незабутнього подорожі ви вибрали АНГА ТРЕВЕЛ! Будемо раді бачити Вас знову!

                                       
Пам'ятки туру
Міста що відвідуються
25.06.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали