Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Тур «Шляхетна спадщина Вінничини»

Фішки туру:
  • Загадкові історії Поділля
  • Палаци, про які мало хто знає
  • Шоу Фонтанів у Вінниці
  • Найкращий готель міста
  • Європейське містечко
Ціна туру:
від 1950 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів 2 дні
Кількість ночей 1 ніч
Нічні переїзди 0
Активні дні 2
Тип транспорту Автобус
Проживання
, ,
Місце зустрічі Київ/Академ
Дод. послуги
Тип харчування Сніданок (1), Обід (2)
Примітки
Очікуйте інфолист

 ДЕНЬ 1 

 
Мальовнича Вінниччина вабить своєю загадковою красою та славним історичним минулим. Ця подорож - чудова можливість доторкнутися до таємниць минулого. Стіни вишуканих, в минулому, палаців зберігають загадкові історії життя цілих поколінь і не залишать байдужим жодного мандрівника.
    ЗНАЙОМСТВО З ЛЕГЕНДАМИ ПОДІЛЛЯ.

8:00 Виїзд з Києва від ст.м. Академістечко.
08:00 - 12:00 Переїзд до села Стара Прилука. Екскурсія «Палац Мерінга».
13:30-14:30 Переїзд до Вінниці.
14.30-15:30 Обід в кафе.
15:30-18:00 Оглядова екскурсія «Вінниця».
18:30  Вільний час. «Шоу фонтанів». Від'їзд до готелю.

   
 
Дивовижної краси будівля, дуже схожа на Маріїнський палац у Києві, належала Сергію Мерінгу - сину Ф.Ф.Мерінга, видатного київського лікаря, професора Київського університету. Садиба оповита легендами про підземні ходи, скарби і славне минуле.
   
 
У Вінниці чимало цікавих пам'яток, які свідчать про багатовікове і величне минуле міста, історія якого бере свій початок ще з 13 століття. Водонапірна вежа, «Вінниницькі Мури», храми і монастирі XVII-XVIII століття, Соборна вулиця, яка об'єднує багато пам'яток в єдиний ансамбль, зелені парки і оригінальні музеї створюють неповторну атмосферу затишного європейського міста.

У вільний час:

Завітайте в кафе-музей "Заваркін та син". В атмосфері вітальні заможної сім'ї початку ХХ століття можна насолодитися чаєм або кавою під мелодійний передзвін старовинних годинників.

Ввечері - фейєричне Шоу фонтанів.
Сильні струмені води у супроводі світлових і лазерних ефектів створюють справді чарівне видовище разом з відео-проекцією на величезному водному екрані.

   

 ДЕНЬ 2

   ПАЛАЦИ ВІННИЧИНИ ВІДКРИВАЮТЬ СВОЇ ТАЄМНИЦІ.

08:00 Сніданок в готелі. Виселення з номерів.
9:00-9:30 Переїзд до с. Вороновиця. Екскурсія «Палац родини Грохольських».
11:00 Переїзд до м. Немирів. Екскурсія до палацу графині Марії Щербатової.
12:00 Огляд валів Немирівського городища. Переїзд до м. Тульчин.
13:00-14:00 Обід в кафе міста.

   
   

14:00-15:00 Екскурсія резиденцією Станіслава Щенсного Потоцького та його дружини Софії. Переїзд до с. Печера
15.30-16.30 Огляд краєвиду порогів Південного Бугу.
Екскурсія до старовинної церкви Різдва Богородиці.
Огляд родинного мавзолею Потоцьких. Відїзд до Києва.
21:00 Орієнтовне прибуття до столиці, до ст. м. Житомирська.

 
Французький ландшафтний парк з рідкісними видами дерев оточує палац, збудований у 1780 р. архітектором Мерліні для шляхетської родини Грохольських. Палац виконаний у стилі раннього класицизму - триповерхова будівля має форму літери Н. Поряд з палацом розташовані два флігелі, водонапірна башта і павільйон.

В центрі Немирова знаходиться витончений і доглянутий палац графині Щербатової. Відомий пам'ятник архітектури не втомлюється підкорювати серця гостей міста своїм неокласичним стилем. Двоповерховий, прямокутної форми палац вражає своїм парковим фасадом, уздовж якого розташовані мальовничі прогулянкові тераси. Спокій палацу охороняють незворушні й спокійні скульптури левів, що стоять біля центрального входу.

   
 
Вали Немирівського городища - відома пам’ятка Немирова. Це одне з найстаріших в Україні городищ, яке називають «Великими Валами». Протяжність городища - понад 5 кілометрів, ширина в основі - 32 метри, глибина ровів - 6 - 8 метрів. Первісна висота валів, які зверху були укріплені частоколом, сягала 30 метрів.
   
 
Палац Потоцьких у Тульчині, який називають Подільським Версалем - один з кращих зразків української архітектури в стилі класицизму. Він вражає своєю красою і грандіозністю. Це прикраса і візитна картка міста Тульчина. У ньому було продумано все для зручності життя і урочистих прийомів. Палац мав друкарню, картинну галерею, турецьку лазню, манеж і навіть театр з професійними акторами і репертуаром на кілька опер і концертів. До флігелів вели галереї-оранжереї з квітами.
                                       

 

25.06.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали