Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Тур Скарби Волині

Фішки туру:
 • Кращі замки Волині: Дубно, Острог, Луцьк + Тараканівський форт
 • Монастир - фортеця
 • Все включено - без доплат!!!
 • Тунель Кохання :-)
Ціна туру:
від 1970 грн
Замовити
Початок туру 03.11.2018
Завершення туру 04.11.2018
Кількість днів 2 дні
Кількість ночей 1 ніч
Нічні переїзди 0
Активні дні 2
Тип транспорту Автобус
Проживання
Місце зустрічі м.Київ
Дод. послуги
Тип харчування Сніданок (1), Обід (2)
Примітки
Очікуйте інфолист
 

Волинь - стародавня, з цікавою, хоч далеко непростою, історією земля, що розкинулася в басейні мальовничих південних приток Прип'яті та Західного Бугу. Під час туру ми відвідаємо найвідоміші архітектурні пам'ятки Волині.

 

1 День.

06.45 Зустріч з представником туроператора АНГА ТРЕВЕЛ в місці вказаному в ІНФОЛИСТІ до туру. 07.00 Виїзд автобусом з Києва.
Екскурсійна програма дня:

м. Острог - одне з найстаріших міст України, яке ще з часів Київської Русі було головним форпостом Волині. Це місто -  колиска української національної освіти і вогнище освіти та культури східної Європи.

 Під час екскурсії по місту відвідаємо Державний історико-культурний заповідник "Острог":  

Острозький замок XIV століття - родову резиденцію відомих князів Острозьких.   

Острозьку академію - перший в Україні та в Східній Європі вищий навчальний заклад. Тут побачили світ знамениті видання Івана Федорова  «Буквар» — перший український підручник (1578) та інші, перша повна слов’яномовна "Острозька Біблія«(1581).

   Комплексний обід у м. Острог. 

   

 

 
Стародавній Острог – одне з найбільш цікавих малих міст нашої країни. Туди обов’язково треба потрапити, аби побачити величний замок, Острозьку академію, старовинні храми. Відчути і  насолодитися затишком цього містечка. 
   

Заїзд в найромантичніше місце в Україні "Тунель Кохання

Родзинка програми! - Горододоцький Монастир на острові. 
 
Також, відвідаємо Межиріцький монастир - фортецю.

Цей монастир, що височить над дзеркалом ставка, вже здалеку заворожує і вважається одним із найгарніших православних монастирів в Україні​. Ми дізнаємося унікальну історію цього місця, помилуємося прекрасними краєвидами.

Тунель кохання


  Поселення в готель "Софія" / готель "Айвенго" (Рівне). На території Готельного комплексу «Софія» знаходиться фінська лазня, турецька парна хамам та чани. Також,  для Вас працює колоритний ресторан, де можна ввечері замовити смачну вечерю. 

2 День.

Сніданок та виселення.

Екскурсійна програма дня:

Переїзд в  місто Луцьк, огляд замку Любарта. Луцький замок - одна з найдавніших пам’яток міста.

Мурований Верхній замок - яскравий приклад фортифікаційної архітектури XIV ст. Закладений останнім князем Галицько-Волинського князівства Любартом у 1340-1384 роках,  із  пізнішими добудовами і реставрацією дійшов до нашого часу. Згідно з місцевими легендами, Луцький замок з'явився (був добудований на місці фортеці) в результаті одруження відомого в ті часи литовського князя на місцевій князівні. Ім'я князя - Вітовт Любарт, тому зараз замок називають замком Любарта. На даний момент на території замку розташовані музей книги, музей дзвонів, художній музей.

   
  Комплексний обід у м. Луцьк. Обідати будемо в  крафтовій броварні. Тут готують власне живе нефільтроване пиво, яке матимете змогу замовити за обідом або привезти додому і пригостити друзів.))

Дубенський замок – один із найцікавіших замків Волині. Знаменитий скарбами, які тут зберігались у XVI-XVІI ст., легендами, підземними ходами.

На території замку розмістились одразу два палаци: палац князів Острозьких та князів Любомирських. На території є кузня, у якій займаються реконструкцією; є місця для стрільби з луку.

Огляд фортифікаційної споруди «Тараканівський форт». Є сучасною кінолокацією - тут знімають багато фільмів. За часів війни форт мав оборонне значення.

23.00 Орієнтовне повернення до Києва.

                                       
Тур Скарби Волині
Забронювати
1970 грн
Включено у вартість
Сплачується окремо
 • Харчування: 1 сніданок; 2 обіди
 • Всі екскурсії по програмі
 • Проживання
 • Транспортний супровід
 • Адміністративний супровід
 • Вхідні квитки
 • Особисті витрати
 • Додаткове харчування
Оформити замовлення
Тисніть на кнопку «надіслати» і наш менеджер зв'яжеться з Вами в найближчий час для уточнення деталей та завершення бронювання.
Пам'ятки туру
Міста що відвідуються
25.06.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали