Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Тур «Скарби Волині»

Фішки туру:
  • Найцікавіші місця Волині та Рівненщини
  • В тур все включено (окрім вечері)
  • Нетривалі переїзди
  • Тунель Кохання
Ціна туру:
від 1750 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів 2 дні
Кількість ночей 1 ніч
Нічні переїзди 0
Активні дні 2
Тип транспорту Автобус
Проживання
Місце зустрічі м. Київ, метро Житомирська
Дод. послуги
Тип харчування Сніданок, Обід
Примітки
Очікуйте інфолист
 
 

АНОНС ДО ТУРУ

Волинь - стародавня, з цікавою, хоч далеко непростою, історією земля, що розкинулася в басейні мальовничих південних приток Прип'яті та Західного Бугу.
Під час туру ми відвідаємо найвідоміші архітектурні пам'ятки Волині.

 

День 1

07.00 Виїзд автобусом з Києва     
    
У програмі дня:

- м. Острог - одне з найстаріших міст України, вотчина князів Острозьких. Під час екскурсії по місту відвідаємо Державний історико-культурний заповідник "Острог":  Острозький замок XIV століття, Острозьку академію.

Комплексний обід у м. Острог.
 
На нас чекає частування  стравами і настоянкою по рецептам княжої доби, біля замку Острозьких

   

 - переїзд до Культурно-археологічного центру "Пересопниця" - батьківщина українського Євангелія.

Зведений до 450-річчя з часу створення Євангелія. Тут розміщено зокрема Музей Першокниги, експозиції про історію Пересопниці часів князівства, а також музейний комплекс під відкритим небом «Княже місто». Ви можете ознайомитися з побутом жителів княжого міста періоду XII-XIII століття, адже тут реконструювали садибу того часу, а також фортифікаційну споруду.

   

- заїзд в найромантичніше місце в Україні "Тунель Кохання"
 
   Родзинка програми : Монастир на острові!
Збудований як скит Києво-Печерської Лаври, Свято-Миколаївський жіночий монастир радо приймає паломників і туристів своєю особливою, святою гостинністю. Ми дізнаємося унікальну історію цього місця, помилуємося прекрасними краєвидами.

Поселення у ГК "Софія" / ГК "Айвенго"(біля м. Рівне).

День 2

Сніданок. У програмі дня:

- переїзд в  місто Луцьк, огляд замку Любарта. Луцький замок - одна з найдавніших пам’яток міста. Мурований Верхній замок - яскравий приклад фортифікаційної архітектури XIV ст. Закладений останнім князем Галицько-Волинського князівства Любартом у 1340-1384 роках,  із  пізнішими добудовами і реставрацією дійшов до нашого часу. Згідно з місцевими легендами, Луцький замок з'явився (був добудований на місці фортеці) в результаті одруження відомого в ті часи литовського князя на місцевій князівні. Ім'я князя - Вітовт Любарт, тому зараз замок називають замком Любарта. На даний момент на території замку розташовані музей книги, музей дзвонів, художній музей.

   
   

Комплексний обід у м. Луцьк

-  Дубенський замок – один із найцікавіших замків Волині. Знаменитий скарбами, які тут зберігались у XVI-XVІI ст., легендами, підземними ходами.

На території замку розмістились одразу два палаци: палац князів Острозьких та князів Любомирських. На території є кузня, у якій займаються реконструкцією; є місця для стрільби з луку.

- відвідування фортифікаційної споруди «Тараканівський форт». Є сучасною кінолокацією, тут знімають багато фільмів. За часи війни форт мав оборонне значення.

23.00 Орієнтовне повернення до Києва
                                       
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали