Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Тур в Грузію Різдвяні зустрічі

Фішки туру:
Ціна туру:
від 0 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів
Кількість ночей
Нічні переїзди
Активні дні
Тип транспорту
Проживання
Місце зустрічі
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки
 
Різдво в Грузії - одне з найбільших свят. Від усіх інших країн грузинське святкування Різдва відрізняється надзвичайно красивим видовищем, яке починається після урочистого нічного богослужіння. Починається святкова хода «Аліло». Це величезний хресний хід, який захоплює і вливає в себе всіх, хто тільки захоче взяти участь.

1 ДЕНЬ. 05.01.2018.

Зустріч в аеропорту Тбілісі на виході з митної зони згідно з розкладом по часу Грузії. Трансфер в готель. Поселення в готель. Відпочинок після перельоту. У разі денного прильоту - вечірня коротка оглядова екскурсія «Вечір в місті світла». Ніч в готелі.

   

2 день. 06.01.2018.

Сніданок. Екскурсія до Кахетії. м Сігнагі, монастир Бодбе.
А далі пробуємо Кахетію на смак!!! Справжній грузинський обід в сімейному ресторані кахетинського винороба. Господар запропонує продегустувати чисту, як сльоза, кахетинські чачу, а також натуральні домашні вина!
Повернення в Тбілісі. Вільний час. Ніч в готелі.

   
 

Ви відвідаєте одне з найромантичніших міст Грузії - Сігнагі, яке називають «містом любові». Його заснував у XVIII столітті грузинський цар Іраклій II, а назва пішла від перського слова «неприступний». Сігнагі розташоване на височині серед Алазанської Долини. Звідси відкривається чудовий вид на Алазанську долину, де роблять знамениті грузинські вина.

     
   

вітаємо з Різдвом Христовим!!!

3 день. 07.01.2018.

Сніданок. Екскурсія в Мцхету - культове для будь-якого грузина місце. Повернення в Тбілісі.
Оглядова екскурсія по історичному центру Тбілісі. Фортеця Нарікала, канатна дорога над Курой, сірчані лазні (Абанотубані), собор Сіоні, вулиця Шарден і вулиця Руставелі, старі квартали Авлабар, православний храм Свята Трійця - Собор Святої Трійці.
Вільний час в місті.

   
 

Якщо Ви вийдете на проспект Руставелі о 14:00, то побачите незабутнє видовище - Різдвяну ходу Аліло!!! З року в рік, протягом століть традиція Аліло суворо дотримувалася в Грузії. Після молебню в різдвяну ніч свято переміщується з церков на вулиці.

20:00 Різдвяний подарунок - запрошуємо на вечерю в національний грузинський ресторан з костюмованої музичної танцювальної та пісенної програмою. Самостійне повернення в готель. Ніч в готелі.

   

4 день. 08.01.2018.

Сніданок. Екскурсія в скельне місто Уплісцихе.

Недалеко від міста Горі на березі Кури є скеля. Але варто трохи звернути з дороги, як за закрутом річки відкривається дивовижна картина: пологий схил весь порізаний рукотворними печерами. Скельне місто Уплісцихе вражає своєю майже 3-тисячолітньою історією. Припускають, що воно утворилося близько 1000 року до н.е., а остаточно спорожніло тільки в XIX столітті.

   
   

Екскурсія в Боржомі. м Боржомі, парк з джерелами води Боржомі.

Археологічними розкопками, проведеними в Боржомі, виявлені кам'яні ванни, що свідчить про те, що цілющі властивості мінеральної води були відомі і використовувалися в стародавні часи.

Повернення в Тбілісі. Ніч в готелі.

5 день. 09.01.2018

Сніданок. Вільний день в Тбілісі.

6 день. 10.01.2018

Сніданок. Виселення з готелю. Трансфер в аеропорт до початку реєстрації на рейс.

   
                                       

 

25.06.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали