Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Тур "Від Хортиці до Азовського моря"

Фішки туру:
Ціна туру:
від 0 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів
Кількість ночей
Нічні переїзди
Активні дні
Тип транспорту
Проживання
, , , , , ,
Місце зустрічі
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки
 

В цьому турі Вас очікують: історія та легенди козацтва, найбільший в Європі музей старовинних авто, легенди таємничого о. Хортиця, Замок у південних степах та "Кам'яна могила" - найдавніший храм планети А ще музей судноплавства “Чайка”, Круїз по Дніпру та купання в Азовському морі.

 

1 День. василівка - заповідник "Кам'яна могила" - азовське море

08:00 Збір групи на залізничному вокзалі м.Запоріжжя (Рекомендований потяг з Києва № 072К).

Екскурсійна програма дня:
 • Першим пунктом нашої подорожі  стане  Василівський історико-архітектурний музей-заповідник «Садиба Попова».
   

 

​Архітектурний комплекс збудовано в 1889 - 1894 рр. нащадками генерал-поручика Василя Попова. До наших днів дійшли мисливський будинок, що схожий на казковий палац, з вежами,  високими стінами, які увінчані зубцями, ефектна мініатюрна вежа, з якої відкривається прекрасний вигляд на парк і мальовничу долину річки та двоє вхідних воріт. Це єдиний в Україні комплекс де збереглися практично всі елементи садиби часів освоєння Дикого поля.

 • Заповідник “Кам’яна могила”.
  Унікальна пам’ятка геології та археології світового значення. «Місце сили», яке старше за Стоунхендж та піраміди. Це єдине місце в світі, де на невеликій площі зосереджені малюнки, датовані широчезним історичним діапазоном – від епохи пізнього палеоліту до середньовіччя. Кам’яна Могила стала святилищем для древніх жителів Приазов’я та Причорноморських степів.

 • Обід в кафе м. Малітополя. (Орієнтовна вартість: 80-100 грн.)
 • Підкріпивши сили, їдемо в Кирилівку відпочивати на МОРЕ.)).
  Безумовно, улюбленим місцем відпочинку в літній період у більшості людей є море! Хто ж не любить погрітися на сонечку, відчути на шкірі подих легкого бризу і зануритися в безкраї простори синьої стихії. тому, їдемо в Кирилівку, на берег Азовського моря. Тут знаходиться найбільший в Україні аквапарк, двері якого відкриті для всіх бажаючих. А прогулянка в парк, де ростуть рідкісні рослини, залишить у вашій пам'яті тільки хороші спогади.

 • Вечеря в кафе с. Нове. (Орієнтовна вартість: 80-100 грн)
 • Їдемо заселятися в готель м.Запоріжжя. Відпочиваємо з дороги. 

2 День. запоріжжя - острів хортиця

08:00 Сніданок та виселення з готелю. (Сніданок в ресторані готелю. Орієнтовна вартість: 75-95 грн.)

Екскурсійна програма дня:
 

Запоріжжя – край козацьких вольностей, перлиною якого є острів Хортиця. Колись на острові було 129 курганів та древні астрономічні обсерваторії. Саме тут на Малій Хортиці Дмитро Байда-Вишневецький збудував у 1552 р. замок, від часу Хмельниччини і до зруйнування Січі Хортиця була центром козацького руху. Зараз тут Національний заповідник та історико-культурний комплекс “Запорізька Січ”.Шанувальники козацької історії можуть оглянути також 700-літній дуб, під яким згідно легенди, запорожці писали листа турецькому султанові

 

 • Музей судноплавства “Чайка” . Під час екскурсії ми побачимо:  Козацький човен XVIII ст.(«Чайка») – знайдений співробітником Національного заповідника “Хортиця”, Дубель-шлюпка – човен Дніпровської гребної флотилії російсько-турецької війни 1735-39 рр. Створений за типом будування традиційного козацького човна, що мав назву “запорозький дуб» та ін..
 • Обід в кафе “Козацька залога” о. Хортиця. (Орієнтовна вартість: 80-100 грн.)
 • Музей техніки “Фаетон”.
  Музей входить в 20-ку найбільших технічних музеїв Європи. У 2013 році він був визнаний, як найбільше зібрання ретро-техніки і занесений в Книгу Рекордів України. Сьогодні це понад 200 одиниць техніки. У музеї представлені не тільки автомобілі, також тут можна побачити колекцію зброї, велосипеди, мотоцикли і навіть літак з танком!​
 • Круїз на кораблику по Дніпру 

Закінчення екскурсійної программи та переїзд на вокзал

18:20 - відправлення поїзда №72 Запоріжжя - Київ

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали