Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Відпочинок на морі, курорт Росєйка (7 ночей)

Фішки туру:
  • Екологічно чисте місце для відпочинку
  • Чисте море, довгі широкі пляжі
  • Риболовля на лимані
Ціна туру:
від 5900 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів 8 днів
Кількість ночей 7 ночей
Нічні переїзди 1
Активні дні 8
Тип транспорту Автобус
Проживання
Місце зустрічі Киїів
Дод. послуги
Тип харчування Сніданок (7), Обід (7), Вечеря (7)
Примітки
Очікуйте інфолист

 

 

Якщо ви жадаєте возз'єднання з природою, тиші і самоти - відвідайте курорт в Одеській області під назвою Росєйка! Відпочинок в Росєйка – це прозоре море, піщані пляжі без тисняви і штовханини, насичене корисними мікроелементами повітря, лікувальні грязі лиману. Росєйка віддалена від урбаністичних центрів і жвавих автомагістралей. На сьогоднішній день це одна з найбільш екологічно чистих зон відпочинку на Чорному морі.

 
ПАКЕТНИЙ ТУР НА МОРЕ (Татарбунари, Росєйка)
 
✔   7 ночей проживання в чистій екологічній зоні українського Причорномор`я
✔   Харчування 3 х разове.
✔   Все необхідне для відпочинку: більярд, мангал, дитячі майданчики.
✔   Чудовий пісчаний пляж в 700 метрах від бази.
✔   Багато зелені та затишок, вільний доступ до WI -FI
✔   Цілодобова охорона
 
   

1 День


21:30 - Автобус відправляється з Києва. Для вашої зручності кожні 2-3 години будуть невеликі зупинки. По дорозі забираємо групу туристів в Білій Церкві та Умані.

 
 

  2 День

 

08:00 – орієнтовне прибуття до курорту Росєйка.

 

Росєйка – прибережна рекреаційна зона с. Приморське Татарбунарського району Одеської області. Місце приваблює своєю недоторканою природою. Чисті піщані пляжі, прозора вода, можливість усамітнитися на безкрайніх просторах - чи не про такий літній відпочинок ви мріяли протягом зими?!

Для дітей курорт Росєйка – справжня енциклопедія під відкритим небом.

 

По дорозі можлива зупинка у Татабунарах на дегустацію вина місцевого виробництва - завод ТОВ "Агро-Дар" ТМ " ВинЛюкс". Чому б не розпочати свій відпочинок зі смачного бокалу вина?!

Виноградна зона Татарбунарського району займає одне з перших місць по виробництву виноматеріалів в Одеському регіоні. З давніх-давен цей район, який раніше називався Бесарабією, славився виробництвом якісного вина.

Саме в цьому виноградному регіоні розташовано товариство з обмеженою відповідальністю «Агро-Дар»  - це завод повного циклу (від переробки винограду до розливу в пляшки), що випускає натуральні виноградні вина під ТМ «ВинЛюкс». Італійська лінія розливу, сучасні технології і професійний досвід, накопичений роками в цьому регіоні, дозволяють виробляти високоякісні сортові та купажні вина.  

 

Поселення в номери тур бази "Прибой".

Можливо після дороги ви будете трохи виснажені, але повірте, море змиє всю тяжкість! На пляжі Вам відкриється неймовірний простір: чи то море зливається з небом, то чи небо потопає в море. На пляжі немає ніяких загороджень, будівель і всього того, що могло - б напружити погляд. Понад три кілометри в довжину і від 50 до 300 метрів в ширину пляж, що складається з найменшого морського піску - ось де простір для відпочинку.

Характерна особливість курорту - шлях до моря прокладено по дерев'яних мостах через водойми. По дорозі до моря вас будуть супроводжувати лебеді, пелікани, качки, цаплі, чайки та інші пернаті, які гніздяться на водоймах, що оточують курорт Росєйка (лиман Шагани, озера Джантшейское і МалийСасик). У морі не рідкість побачити і дельфінів.

 

Дана місцевість просто рай для завзятих рибалок!

Відпочинок на морі.

 
 

  3 - 7 дні

Відпочинок на морі.

Можливо відвідати екскурсії:

  • місто на воді - Вилково;
  • Білгород-Дністровська фортеця;
  • Дунайська Дельта, "0" кілометр.
 

 

 

 
 

  8 день

 

9:00 - виселення з номерів.

20:00 - Від'їзд до Києва.

 

 

                                             

15.03.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали