Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Вікенд в Буковелі (автобусом)

Фішки туру:
  • 2 дні катання в Буковелі
Ціна туру:
від 0 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів 4 дні
Кількість ночей 1 ніч
Нічні переїзди 2
Активні дні 0
Тип транспорту Автобус
Проживання
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Місце зустрічі ст. м. Дорогожичі
Дод. послуги
Тип харчування Сніданок (2), Вечеря (2)
Примітки
Очікуйте інфолист
 

Запрошуємо вас в захоплюючий дводенний тур в Буковель - один з кращих гірськолижних курортів України! Ви вдосталь накатаєтесь і відпочинете, зможете насолодитися прекрасними видами засніжених гір, ну і як обійтися без традиційної баньки!

 

В окремих випадках оператор може змінити місце старту, тому за два дні до початку туру вся необхідна інформація з'явиться на нашому сайті, в розділі Інфолисти.

П'ятниця

18:30 Група збирається поруч зі станцією метро Дорогожичі, після чого усі розсаджуються по місцях в комфортабельному автобусі. Всі місця розподілено заздалегідь, тому вам достатньо назвати організатору свої ПІБ та вам вкажуть, куди сідати.

19:00 Виїжджаємо назустріч новим враженням.

19:10 Робимо ще одну зупинку на станції метро Житомирська, щоб підібрати інших учасників туру.

19:45 Виїжджаємо в Буковель. Для комфорту пасажирів автобус через кожні три години робить зупинки по 10 хвилин. В середньому таких зупинок за поїздку близько трьох-чотирьох.

Субота

06:30-07:30 Приїжджаємо в селище Ясіня, де нас зустрічають власники готелів або приватних садиб. Розміщуємося по номерах, купаємося, вмиваємося і смачно снідаємо.

09:00-09:30 Учасники туру на вихідні в Буковель збираються біля автобусів, після чого виїжджаємо на гірськолижний курорт. По дорозі для вас проведуть обов'язковий інструктаж з техніки безпеки і розкажуть корисну інформацію про курорт, що допоможе краще на ньому орієнтуватися (інфраструктура, траси, абонементи та інше).

10:00-10:30 Приїжджаємо на гірськолижний курорт Буковель, Залежно від вибору супроводжуючого на стоянки №1 або №15.

10:00-17:00 Відпочиваємо і катаємося на курорті. Протягом всього часу відпочинку автобус чекатиме відпочиваючих на стоянці, тому при необхідності ви зможете скористатися ним для переодягання, перекусу і так далі.

17:00-17:15 Втомлені і задоволені відпочинком, збираємося у автобуса, розсаджуються, і виїжджаємо назад в селище Ясіня, куди прибудемо орієнтовно о 18:00.

18:40 Смачно вечеряємо, після чого всі учасники гірськолижного туру в Буковель отримують вільний час на самостійний відпочинок і розваги. При бажанні ви можете відвідати відмінну місцеву баню, але не забудьте попередньо замовити її відвідування у супроводжуючого.

Неділя

7:30 Смачно снідаємо перед новим днем відпочинку на Буковелі. О 8:00 збираємося у автобусів, розсаджуємося, і о 8:15 виїжджаємо кататися на гірськолижний курорт, куди приїжджаємо о 9:00.

09:00-16:00 Відпочиваємо і розважаємося на курорті Буковель.

16:00 Збираємося у автобуса, розсаджуємося по місцях, і виїжджаємо назад в Ясіня, куди прибуваємо о 17:00.

18:00 Смачно вечеряємо, і вирушаємо збирати речі, адже о 18:40 пора буде виселятися.

19:00 Збираємося у автобусів, завантажуємо багаж, розсаджуємося по місцях і вирушаємо назад до столиці України. Наш гірськолижний тур на Буковель підійшов до свого завершення.

Понеділок

Приблизно о 07:00 приїжджаємо до Києва. Учасників туру висаджуємо за бажанням біля станцій метро Житомирська або Дорогожичі.

Спасибі, що подорожували разом з ANGA Travel! Ми підготували для вас ще багато цікавих екскурсій по Києву і турів по Україні, вибирайте і рушаємо подорожувати!

Пам'ятки туру
Міста що відвідуються
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали