Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Замки та храми Хмельниччини

Фішки туру:
  • Ви побачите унікальні об'єкти
  • Зміните свою думку про Хмельницький, який, зазвичай, асоціюється тільки з великим ринком
Ціна туру:
від 0 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів 2 дні
Кількість ночей 1 ніч
Нічні переїзди 0
Активні дні 2
Тип транспорту Автобус
Проживання
, , , , , , , , , , ,
Місце зустрічі
Дод. послуги
Тип харчування Сніданок (1)
Примітки
Очікуйте інфолист

1 День

7:30 збір групи біля Південного залізничного вокзалу Києва. Виїзд.

Поділля ми почнемо пізнавати з Хмільника, що є відомий завдяки родовищу радонових вод і бальнеологічному курорту. Ви побачите костел Пресвятої Трійці XVI ст. і палац графа Ксідо, побудований на руїнах Хмельницького замку XV ст. Палац створив І. Фомін, архітектор будівлі Кабінету Міністрів, а відремонтувати його зможе лише той, хто "велику любов має"...

Обід.

Переїзд до Летичева на злитті річок Південний Буг та Вовк. Найбільш цікавою пам'яткою є Летичівський замок, який згодом перейшов у володіння ченців-домініканців. Ви відвідаєте Санктуарій Летичівської Богородиці, дізнаєтеся історію чудотворної ікони Богородиці і побачите її не менше намолену копію, короновану Папою Римським Франциском. Ви також дізнаєтеся про українського Робін Гуда і яке відношення має Летичів до появи американської мафії.

тури в кам'янець-подільський

Переїзд в Меджибіж. Екскурсія до грандіозного Меджибізького замку, з якого відкриваються дивовижні види на околиці Південного Бугу. Побудований на місці впадіння Бужка в Південний Буг князями Коріатовичами у XIV ст., ренесансний замок займає понад гектар. Зараз на території діє музей, виставки народного мистецтва і ткацтва.

Меджибіж цікавий не тільки замком. Тут знаходиться могила Бешта - засновника хасидського руху Баал Шем Това, і знищена нацистами синагога, де зароджувався хасидизм. За відсутності великих паломництв можна подивитися склеп і навіть загадати своє бажання.

І останньою зупинкою в цей насичений день стане зелене село Сутківці. Тут знаходиться унікальна церква Покрови, одночасно фортеця і храм, побудована у формі рівноплечного хреста. Аналогом її можна вважати тільки донжон в Етампі (Франція). 

Переїзд та заселення у комфортний готель 3*, у номери зі зручностями.

2 День

Сніданок. Виселення з готелю.

З ранку ви познайомитеся з містом Хмельницьким, його багатою історією і зрозумієте, що це місто не можна асоціювати лише з великим базаром. Ви прогуляєтеся центральної пішохідною вулицею - Проскурівською, яка нагадає нам попередню назву міста.

Переїзд в Старокостянтинів. Завершимо ми перебування в цьому насиченому дводенному турі відвідуванням важливих осередків історичної Волині - Старокостянтинова та Самчиків.

Відвідування руїн храму Матері Божої Громничої 1612 року і домініканського монастиря, де ви побачите грандіозну оборонну вежу XVI в

Екскурсія в Історико-культурний центр "Старий Костянтинів", який розташовується в Старокостянтинівській фортеці, побудованій у XVI ст. князями Острозькими. Ви відвідаєте замок, дізнаєтесь про поважну і впливову родину князів Острозьких, побачите особистий кабінет Костянтина Острозького, з якого відкривається панорама річки Случ.

Обід в місті.

Відвідування палацово-паркового ансамблю "Самчики", який називають українським Версалем. Зараз садиба і єдиний в Україні парк у французькому стилі мають статус державного історико-культурного заповідника. Родзинка палацу - анфілада залів, прикрашених паркетами, ліпниною, а також розписами, які іноді приписують авторству Врубеля. Ви побачите Римський зал, Японський кабінет - єдину в країні кімнату з таким інтер'єром, що збереглась, австрійське піаніно 1880 року.

Прогуляєтесь ви і по "саду в стінах", парку, для створення якого був запрошений відомий ландшафтний архітектор Діонісій МакКлер, ірландець за походженням. Відвідаєте Китайський будиночок, льодовню та сутерен.

Самчики відомі не тільки завдяки садибі - ви зможете познайомитися із символічним Самчиківським розписом, не менш дивовижним, ніж усім відомий Петриківський.

Повернення у Київ до Південного залізничного вокзалу орієнтовно до 21:00. 

Подаруйте собі незвичайну пригоду - тур на Хмельничинну!

Також перегляньте інші тури по Україні, вас точно щось зацікавить!

екскурсії з києва в кам'янець-подільський

екскурсії в кам'янець-подільський замок

 

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали